www.cbf.cz - Soutěže

mladší minižáci U12

ročník 2018/19

BK Tábor - program družstva

detaily -- seznam hráčů


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
06.10.2018 10:15 Oceloti Týn n.V. m BK Tábor 60:30 1 2 Oblastní přebor skupina "A"
06.10.2018 12:00 BK Tábor Tigers Č. Budějovice m 64:26 1 3 Oblastní přebor skupina "A"
20.10.2018 08:30 Oceloti Týn n.V. m BK Tábor 77:42 2 4 Oblastní přebor skupina "A"
20.10.2018 10:15 BK Tábor Tigers Č. Budějovice m 75:34 2 5 Oblastní přebor skupina "A"
03.11.2018 09:00 BK Tábor Tigers Č. Budějovice m 69:38 3 7 Oblastní přebor skupina "A"
03.11.2018 12:00 Oceloti Týn n.V. m BK Tábor 89:37 3 9 Oblastní přebor skupina "A"
17.11.2018 09:45 Sojky Pelhřimov m BK Tábor 22:79 1 38 Oblastní přebor skupina "BB"
17.11.2018 11:00 BK Tábor BK Strakonice d. 47:41 1 39 Oblastní přebor skupina "BB"
01.12.2018 09:00 Sojky Pelhřimov m BK Tábor 18:68 2 40 Oblastní přebor skupina "BB"
01.12.2018 10:30 BK Tábor BK Strakonice d. 74:46 2 41 Oblastní přebor skupina "BB"
15.12.2018 09:00 BK Tábor BK Strakonice d. 52:25 3 43 Oblastní přebor skupina "BB"
15.12.2018 12:00 Sojky Pelhřimov m BK Tábor 25:83 3 45 Oblastní přebor skupina "BB"
12.01.2019 10:30 Sp. Kaplice BK Tábor 41:70 1 2 oblastní přebor O postup na NF 2019
12.01.2019 13:30 BK Tábor Lions J. Hradec 48:46 1 3 oblastní přebor O postup na NF 2019
13.01.2019 10:30 BK Tábor Sokol Písek Sršni 23:91 1 6 oblastní přebor O postup na NF 2019
26.01.2019 12:00 Sokol Písek Sršni h BK Tábor 70:36 1 55 Oblastní přebor skupina "AAA"
26.01.2019 13:30 BK Tábor Sojky Pelhřimov m 51:53 1 56 Oblastní přebor skupina "AAA"
09.02.2019 09:00 Sojky Pelhřimov m BK Tábor 31:98 2 58 Oblastní přebor skupina "AAA"
09.02.2019 10:30 BK Tábor Sokol Písek Sršni h 32:56 2 59 Oblastní přebor skupina "AAA"
23.02.2019 09:00 BK Tábor Sojky Pelhřimov m 109:29 3 61 Oblastní přebor skupina "AAA"
23.02.2019 12:00 Sokol Písek Sršni h BK Tábor 73:41 3 63 Oblastní přebor skupina "AAA"
23.03.2019 09:00 BK Tábor Sojky Pelhřimov m 11:1 1 82 Oblastní přebor 3 x 3 - AAA
23.03.2019 09:40 Sokol Písek Sršni h BK Tábor 8:4 1 84 Oblastní přebor 3 x 3 - AAA
23.03.2019 10:00 BK Tábor Sojky Pelhřimov m 12:0 1 85 Oblastní přebor 3 x 3 - AAA
23.03.2019 10:40 Sokol Písek Sršni h BK Tábor 9:3 1 87 Oblastní přebor 3 x 3 - AAA
06.04.2019 10:10 Oceloti Týn n.V. m BK Tábor 49:47 1 101 Oblastní přebor skupina "AAAA"
06.04.2019 11:30 BK Tábor Sokol Písek Sršni h 44:75 1 102 Oblastní přebor skupina "AAAA"