www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižáci U11

ročník 2018/19

TJ Rožnov pod Radhoštěm 18/19 - program družstva

detaily -- seznam hráčů


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
29.09.2018 09:00 Basketpoint FM Rožnov p/R 46:41 1 1 Oblastní přebor Skupina A
29.09.2018 10:30 Basketpoint FM Rožnov p/R 67:23 1 2 Oblastní přebor Skupina A
13.10.2018 10:00 Rožnov p/R NH Poruba 24:55 2 9 Oblastní přebor Skupina A
13.10.2018 11:30 Rožnov p/R NH Poruba 20:78 2 10 Oblastní přebor Skupina A
22.10.2018 16:30 N.Jičín Rožnov p/R 45:24 3 15 Oblastní přebor Skupina A
22.10.2018 18:00 N.Jičín Rožnov p/R 54:14 3 16 Oblastní přebor Skupina A
04.11.2018 14:00 Rožnov p/R Příbor 68:12 4 19 Oblastní přebor Skupina A
04.11.2018 15:30 Rožnov p/R Příbor 74:15 4 20 Oblastní přebor Skupina A
24.11.2018 09:00 Valmez Rožnov p/R 17:70 5 29 Oblastní přebor Skupina A
24.11.2018 11:00 Valmez Rožnov p/R 22:44 5 30 Oblastní přebor Skupina A
02.12.2018 13:00 Rožnov p/R Opava 29:22 7 41 Oblastní přebor Skupina A
02.12.2018 14:30 Rožnov p/R Opava 32:25 7 42 Oblastní přebor Skupina A
06.01.2019 10:00 Rožnov p/R Basketpoint FM 48:30 8 43 Oblastní přebor Skupina A
06.01.2019 11:30 Rožnov p/R Basketpoint FM 44:32 8 44 Oblastní přebor Skupina A
20.01.2019 11:00 NH Poruba Rožnov p/R 53:36 9 51 Oblastní přebor Skupina A
20.01.2019 12:30 NH Poruba Rožnov p/R 32:23 9 52 Oblastní přebor Skupina A
02.02.2019 10:00 Rožnov p/R N.Jičín 38:24 10 57 Oblastní přebor Skupina A
02.02.2019 11:30 Rožnov p/R N.Jičín 31:32 10 58 Oblastní přebor Skupina A
17.02.2019 09:00 Příbor Rožnov p/R 12:60 11 61 Oblastní přebor Skupina A
17.02.2019 10:30 Příbor Rožnov p/R 4:67 11 62 Oblastní přebor Skupina A
24.03.2019 10:00 Rožnov p/R Valmez 53:16 12 71 Oblastní přebor Skupina A
24.03.2019 11:30 Rožnov p/R Valmez 41:37 12 72 Oblastní přebor Skupina A
30.03.2019 09:00 Opava Rožnov p/R 64:12 14 83 Oblastní přebor Skupina A
30.03.2019 10:30 Opava Rožnov p/R 60:14 14 84 Oblastní přebor Skupina A
13.04.2019 16:30 NH Ostrava Slezská Rožnov p/R 43:18 4 173 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
13.04.2019 18:00 NH Ostrava Slezská Rožnov p/R 25:27 4 174 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
28.04.2019 10:00 Rožnov p/R NH Ostrava Slezská 42:29 2 165 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
28.04.2019 11:30 Rožnov p/R NH Ostrava Slezská 60:34 2 166 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
12.05.2019 10:00 Rožnov p/R Snakes Orlová 46:47 3 171 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
12.05.2019 11:30 Rožnov p/R Snakes Orlová 39:32 3 172 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
01.06.2019 10:30 Snakes Orlová Rožnov p/R 20:30 1 163 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
01.06.2019 12:00 Snakes Orlová Rožnov p/R 31:22 1 164 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo