www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižáci U11

ročník 2018/19

Basketpoint Frýdek-Místek 18/19 - program družstva

detaily -- seznam hráčů


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
29.09.2018 09:00 Basketpoint FM Rožnov p/R 46:41 1 1 Oblastní přebor Skupina A
29.09.2018 10:30 Basketpoint FM Rožnov p/R 67:23 1 2 Oblastní přebor Skupina A
13.10.2018 09:00 Opava Basketpoint FM 54:31 2 11 Oblastní přebor Skupina A
13.10.2018 10:30 Opava Basketpoint FM 61:47 2 12 Oblastní přebor Skupina A
14.10.2018 11:00 Basketpoint FM NH Ostrava 35:99 1 2 Kvalifikace o postup na NF Základní část
28.10.2018 09:00 Snakes Ostrava Basketpoint FM 59:31 2 3 Kvalifikace o postup na NF Základní část
10.11.2018 14:00 Basketpoint FM NH Poruba 50:60 4 23 Oblastní přebor Skupina A
10.11.2018 15:30 Basketpoint FM NH Poruba 42:63 4 24 Oblastní přebor Skupina A
24.11.2018 14:00 Basketpoint FM N.Jičín 44:50 5 25 Oblastní přebor Skupina A
24.11.2018 15:30 Basketpoint FM N.Jičín 48:47 5 26 Oblastní přebor Skupina A
25.11.2018 12:00 Basketpoint FM Opava 48:55 3 5 Kvalifikace o postup na NF Základní část
06.01.2019 10:00 Rožnov p/R Basketpoint FM 48:30 8 43 Oblastní přebor Skupina A
06.01.2019 11:30 Rožnov p/R Basketpoint FM 44:32 8 44 Oblastní přebor Skupina A
19.01.2019 09:00 Basketpoint FM Opava 31:48 9 53 Oblastní přebor Skupina A
19.01.2019 10:30 Basketpoint FM Opava 14:46 9 54 Oblastní přebor Skupina A
20.01.2019 09:00 NH Ostrava Basketpoint FM 91:35 6 12 Kvalifikace o postup na NF Základní část
09.02.2019 09:00 Valmez Basketpoint FM 11:68 7 39 Oblastní přebor Skupina A
09.02.2019 10:45 Valmez Basketpoint FM 6:63 7 40 Oblastní přebor Skupina A
16.02.2019 09:00 NH Poruba Basketpoint FM 43:41 11 65 Oblastní přebor Skupina A
16.02.2019 10:30 NH Poruba Basketpoint FM 42:27 11 66 Oblastní přebor Skupina A
11.03.2019 16:30 N.Jičín Basketpoint FM 41:63 12 67 Oblastní přebor Skupina A
11.03.2019 18:00 N.Jičín Basketpoint FM 21:52 12 68 Oblastní přebor Skupina A
13.03.2019 16:15 Basketpoint FM Příbor 113:3 6 33 Oblastní přebor Skupina A
13.03.2019 17:45 Basketpoint FM Příbor 107:6 6 34 Oblastní přebor Skupina A
17.03.2019 14:30 Opava Basketpoint FM 61:44 8 15 Kvalifikace o postup na NF Základní část
19.03.2019 16:00 Příbor Basketpoint FM 2:87 13 75 Oblastní přebor Skupina A
19.03.2019 17:30 Příbor Basketpoint FM 2:87 13 76 Oblastní přebor Skupina A
22.03.2019 17:30 Basketpoint FM Snakes Ostrava 35:73 7 13 Kvalifikace o postup na NF Základní část
30.03.2019 09:00 Basketpoint FM Valmez 86:12 14 81 Oblastní přebor Skupina A
30.03.2019 10:30 Basketpoint FM Valmez 97:14 14 82 Oblastní přebor Skupina A
14.04.2019 14:00 NH Ostrava Slezská Basketpoint FM 18:89 1 161 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
14.04.2019 15:30 NH Ostrava Slezská Basketpoint FM 40:85 1 162 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
28.04.2019 00:00 Basketpoint FM Snakes Orlová : 2 167 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
28.04.2019 00:00 Basketpoint FM Snakes Orlová : 2 168 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
12.05.2019 00:00 Basketpoint FM NH Ostrava Slezská : 3 169 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
12.05.2019 00:00 Basketpoint FM NH Ostrava Slezská : 3 170 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
26.05.2019 00:00 Snakes Orlová Basketpoint FM : 4 175 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo
26.05.2019 00:00 Snakes Orlová Basketpoint FM : 4 176 Oblastní přebor Skupina 5.-8.místo