www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižáci U11

ročník 2018/19

BK Opava 18/19 - program družstva

detaily -- seznam hráčů


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
00.00.0000 00:00 Opava Snakes Ostrava : 10 20 Kvalifikace o postup na NF Základní část
00.00.0000 00:00 NH Ostrava MOaP Opava : 1 147 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
00.00.0000 00:00 NH Ostrava MOaP Opava : 1 148 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
13.10.2018 09:00 Opava Basketpoint FM 54:31 2 11 Oblastní přebor Skupina A
13.10.2018 10:30 Opava Basketpoint FM 61:47 2 12 Oblastní přebor Skupina A
28.10.2018 13:30 NH Poruba Opava 35:28 3 13 Oblastní přebor Skupina A
28.10.2018 15:00 NH Poruba Opava 57:34 3 14 Oblastní přebor Skupina A
10.11.2018 13:00 Opava N.Jičín 54:14 4 21 Oblastní přebor Skupina A
10.11.2018 14:30 Opava N.Jičín 52:23 4 22 Oblastní přebor Skupina A
25.11.2018 12:00 Basketpoint FM Opava 48:55 3 5 Kvalifikace o postup na NF Základní část
01.12.2018 15:00 Příbor Opava 4:85 5 27 Oblastní přebor Skupina A
01.12.2018 16:30 Příbor Opava 8:74 5 28 Oblastní přebor Skupina A
02.12.2018 13:00 Rožnov p/R Opava 29:22 7 41 Oblastní přebor Skupina A
02.12.2018 14:30 Rožnov p/R Opava 32:25 7 42 Oblastní přebor Skupina A
08.12.2018 09:00 Opava Valmez 39:11 6 31 Oblastní přebor Skupina A
08.12.2018 10:30 Opava Valmez 44:11 6 32 Oblastní přebor Skupina A
09.12.2018 13:00 Opava NH Ostrava 16:55 4 7 Kvalifikace o postup na NF Základní část
19.01.2019 09:00 Basketpoint FM Opava 31:48 9 53 Oblastní přebor Skupina A
19.01.2019 10:30 Basketpoint FM Opava 14:46 9 54 Oblastní přebor Skupina A
20.01.2019 15:30 Snakes Ostrava Opava 42:25 5 10 Kvalifikace o postup na NF Základní část
03.02.2019 13:00 Opava NH Poruba 53:22 10 55 Oblastní přebor Skupina A
03.02.2019 14:30 Opava NH Poruba 73:17 10 56 Oblastní přebor Skupina A
17.02.2019 12:00 N.Jičín Opava 15:59 11 63 Oblastní přebor Skupina A
17.02.2019 13:30 N.Jičín Opava 14:68 11 64 Oblastní přebor Skupina A
03.03.2019 14:00 Opava Příbor 90:13 12 69 Oblastní přebor Skupina A
03.03.2019 15:30 Opava Příbor 92:12 12 70 Oblastní přebor Skupina A
16.03.2019 09:30 Valmez Opava 9:94 13 73 Oblastní přebor Skupina A
16.03.2019 11:15 Valmez Opava 7:85 13 74 Oblastní přebor Skupina A
17.03.2019 14:30 Opava Basketpoint FM 61:44 8 15 Kvalifikace o postup na NF Základní část
30.03.2019 09:00 Opava Rožnov p/R 64:12 14 83 Oblastní přebor Skupina A
30.03.2019 10:30 Opava Rožnov p/R 60:14 14 84 Oblastní přebor Skupina A
31.03.2019 15:00 NH Ostrava Opava 91:24 9 17 Kvalifikace o postup na NF Základní část
28.04.2019 00:00 Snakes Ostrava Opava : 2 149 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
28.04.2019 00:00 Snakes Ostrava Opava : 2 150 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
12.05.2019 00:00 Opava NH Ostrava MOaP : 3 155 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
12.05.2019 00:00 Opava NH Ostrava MOaP : 3 156 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
26.05.2019 00:00 Opava Snakes Ostrava : 4 157 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
26.05.2019 00:00 Opava Snakes Ostrava : 4 158 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo