www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižáci U11

ročník 2018/19

BK NH Ostrava Poruba 18/19 - program družstva

detaily -- seznam hráčů


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
30.09.2018 09:00 NH Poruba Valmez 50:12 1 3 Oblastní přebor Skupina A
30.09.2018 10:30 NH Poruba Valmez 44:15 1 4 Oblastní přebor Skupina A
13.10.2018 10:00 Rožnov p/R NH Poruba 24:55 2 9 Oblastní přebor Skupina A
13.10.2018 11:30 Rožnov p/R NH Poruba 20:78 2 10 Oblastní přebor Skupina A
28.10.2018 13:30 NH Poruba Opava 35:28 3 13 Oblastní přebor Skupina A
28.10.2018 15:00 NH Poruba Opava 57:34 3 14 Oblastní přebor Skupina A
10.11.2018 14:00 Basketpoint FM NH Poruba 50:60 4 23 Oblastní přebor Skupina A
10.11.2018 15:30 Basketpoint FM NH Poruba 42:63 4 24 Oblastní přebor Skupina A
08.12.2018 11:00 NH Poruba N.Jičín 24:21 6 35 Oblastní přebor Skupina A
08.12.2018 12:30 NH Poruba N.Jičín 50:22 6 36 Oblastní přebor Skupina A
22.12.2018 09:00 Příbor NH Poruba 4:81 7 37 Oblastní přebor Skupina A
22.12.2018 10:30 Příbor NH Poruba 10:70 7 38 Oblastní přebor Skupina A
05.01.2019 09:00 Valmez NH Poruba 10:55 8 45 Oblastní přebor Skupina A
05.01.2019 11:00 Valmez NH Poruba 21:57 8 46 Oblastní přebor Skupina A
20.01.2019 11:00 NH Poruba Rožnov p/R 53:36 9 51 Oblastní přebor Skupina A
20.01.2019 12:30 NH Poruba Rožnov p/R 32:23 9 52 Oblastní přebor Skupina A
03.02.2019 13:00 Opava NH Poruba 53:22 10 55 Oblastní přebor Skupina A
03.02.2019 14:30 Opava NH Poruba 73:17 10 56 Oblastní přebor Skupina A
16.02.2019 09:00 NH Poruba Basketpoint FM 43:41 11 65 Oblastní přebor Skupina A
16.02.2019 10:30 NH Poruba Basketpoint FM 42:27 11 66 Oblastní přebor Skupina A
16.03.2019 14:00 N.Jičín NH Poruba 28:37 13 77 Oblastní přebor Skupina A
16.03.2019 15:30 N.Jičín NH Poruba 42:51 13 78 Oblastní přebor Skupina A
31.03.2019 11:00 NH Poruba Příbor 74:8 14 79 Oblastní přebor Skupina A
31.03.2019 13:00 NH Poruba Příbor 62:6 14 80 Oblastní přebor Skupina A
12.04.2019 17:30 NH Poruba Snakes Ostrava 50:25 1 145 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
12.04.2019 18:30 NH Poruba Snakes Ostrava 30:27 1 146 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
06.05.2019 16:00 NH Ostrava MOaP NH Poruba 40:34 4 159 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
06.05.2019 17:30 NH Ostrava MOaP NH Poruba 44:38 4 160 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
11.05.2019 13:00 Snakes Ostrava NH Poruba 34:29 3 153 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
11.05.2019 14:30 Snakes Ostrava NH Poruba 40:31 3 154 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
29.05.2019 16:00 NH Poruba NH Ostrava MOaP 25:35 2 151 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
29.05.2019 17:30 NH Poruba NH Ostrava MOaP 22:41 2 152 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo