www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižáci U11

ročník 2018/19

BK Snakes Ostrava 18/19 - program družstva

detaily -- seznam hráčů


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
14.10.2018 14:45 Snakes Ostrava Start Havířov 96:11 1 87 Oblastní přebor Skupina B
14.10.2018 16:15 Snakes Ostrava Start Havířov 112:11 1 88 Oblastní přebor Skupina B
27.10.2018 08:00 NH Ostrava MOaP Snakes Ostrava 42:24 2 95 Oblastní přebor Skupina B
27.10.2018 09:30 NH Ostrava MOaP Snakes Ostrava 45:38 2 96 Oblastní přebor Skupina B
10.11.2018 13:15 Snakes Ostrava Bruntál 95:6 3 97 Oblastní přebor Skupina B
10.11.2018 14:45 Snakes Ostrava Bruntál 80:11 3 98 Oblastní přebor Skupina B
24.11.2018 08:30 Snakes Ostrava Snakes Orlová 66:23 4 107 Oblastní přebor Skupina B
24.11.2018 10:00 Snakes Ostrava Snakes Orlová 55:19 4 108 Oblastní přebor Skupina B
08.12.2018 08:00 NH Ostrava Slezská Snakes Ostrava 23:61 5 111 Oblastní přebor Skupina B
08.12.2018 09:30 NH Ostrava Slezská Snakes Ostrava 16:52 5 112 Oblastní přebor Skupina B
19.01.2019 09:00 Start Havířov Snakes Ostrava 34:63 6 117 Oblastní přebor Skupina B
19.01.2019 10:00 Start Havířov Snakes Ostrava 31:64 6 118 Oblastní přebor Skupina B
30.01.2019 17:00 Snakes Ostrava NH Ostrava MOaP 20:44 7 125 Oblastní přebor Skupina B
30.01.2019 18:15 Snakes Ostrava NH Ostrava MOaP 22:36 7 126 Oblastní přebor Skupina B
16.02.2019 09:00 Bruntál Snakes Ostrava 8:88 8 127 Oblastní přebor Skupina B
16.02.2019 10:30 Bruntál Snakes Ostrava 11:78 8 128 Oblastní přebor Skupina B
02.03.2019 09:30 Snakes Orlová Snakes Ostrava 18:69 9 137 Oblastní přebor Skupina B
02.03.2019 11:00 Snakes Orlová Snakes Ostrava 19:67 9 138 Oblastní přebor Skupina B
24.03.2019 15:00 Snakes Ostrava NH Ostrava Slezská 68:13 10 141 Oblastní přebor Skupina B
24.03.2019 16:30 Snakes Ostrava NH Ostrava Slezská 72:4 10 142 Oblastní přebor Skupina B
12.04.2019 17:30 NH Poruba Snakes Ostrava 50:25 1 145 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
12.04.2019 18:30 NH Poruba Snakes Ostrava 30:27 1 146 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
11.05.2019 13:00 Snakes Ostrava NH Poruba 34:29 3 153 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
11.05.2019 14:30 Snakes Ostrava NH Poruba 40:31 3 154 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
25.05.2019 09:00 Opava Snakes Ostrava : 4 157 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
25.05.2019 10:30 Opava Snakes Ostrava : 4 158 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
26.05.2019 14:00 Snakes Ostrava Opava : 2 149 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo
26.05.2019 15:30 Snakes Ostrava Opava : 2 150 Oblastní přebor Skupina 1.-4.místo