www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižákyně U11

ročník 2018/19

BK Kralupy Junior U11G(ms) - program družstva

detaily -- seznam hráček -- statistiky hráček -- statistiky družstva


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
13.10.2018 09:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G BK Kralupy Jun.U11G(ms) 144:14 3 7 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
13.10.2018 11:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G BK Kralupy Jun.U11G(ms) 75:7 3 49 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
10.11.2018 08:30 BC Benešov U11G(ms) BK Kralupy Jun.U11G(ms) 98:19 5 14 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
10.11.2018 10:15 BC Benešov U11G(ms) BK Kralupy Jun.U11G(ms) 80:8 5 56 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
18.11.2018 10:00 BK Kralupy Jun.U11G(ms) Slaný U11G 6:65 4 11 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
18.11.2018 12:00 BK Kralupy Jun.U11G(ms) Slaný U11G 12:45 4 53 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
24.11.2018 08:30 BK Kralupy Jun.U11G(ms) TJ Sokol Kladno U11G 105:22 6 16 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
24.11.2018 10:00 BK Kralupy Jun.U11G(ms) TJ Sokol Kladno U11G 68:10 6 58 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
15.12.2018 14:00 BK Brandýs BK Kralupy Jun.U11G(ms) 54:24 7 21 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
15.12.2018 16:00 BK Brandýs BK Kralupy Jun.U11G(ms) 28:44 7 63 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
25.01.2019 16:00 BC Kolín z.s. BK Kralupy Jun.U11G(ms) 70:22 9 27 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
25.01.2019 17:30 BC Kolín z.s. BK Kralupy Jun.U11G(ms) 54:17 9 69 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
27.01.2019 10:30 BK Kralupy Jun.U11G(ms) BC Kolín z.s. 31:28 2 6 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
27.01.2019 12:00 BK Kralupy Jun.U11G(ms) BC Kolín z.s. 35:40 2 48 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
02.02.2019 09:00 BK Kralupy Jun.U11G(ms) ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 16:95 10 28 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
02.02.2019 11:00 BK Kralupy Jun.U11G(ms) ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 12:82 10 70 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
16.02.2019 10:00 Slaný U11G BK Kralupy Jun.U11G(ms) 77:28 11 32 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
16.02.2019 12:00 Slaný U11G BK Kralupy Jun.U11G(ms) 64:10 11 74 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
03.03.2019 10:30 BK Kralupy Jun.U11G(ms) BC Benešov U11G(ms) 43:48 12 35 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
03.03.2019 12:30 BK Kralupy Jun.U11G(ms) BC Benešov U11G(ms) 33:44 12 77 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
16.03.2019 10:00 TJ Sokol Kladno U11G BK Kralupy Jun.U11G(ms) 22:80 13 37 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
16.03.2019 12:00 TJ Sokol Kladno U11G BK Kralupy Jun.U11G(ms) 24:62 13 79 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
31.03.2019 12:00 BK Kralupy Jun.U11G(ms) BK Brandýs 68:13 14 42 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
31.03.2019 14:00 BK Kralupy Jun.U11G(ms) BK Brandýs 18:10 14 84 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
13.04.2019 10:30 BC Kolín z.s. BK Kralupy Jun.U11G(ms) 90:41 1 88 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Skupina 4-6
13.04.2019 12:30 BK Kralupy Jun.U11G(ms) BK Brandýs 76:24 2 89 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Skupina 4-6