www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižáci U11

ročník 2017/18

SKB Zlín - program družstva

detaily -- seznam hráčů


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
28.09.2017 15:00 Zlín UP Olomouc B 74:9 1 7 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
28.09.2017 16:45 Zlín UP Olomouc B 56:12 1 8 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
14.10.2017 09:00 Prostějov Zlín 27:37 2 11 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
14.10.2017 11:00 Prostějov Zlín 13:28 2 12 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
28.10.2017 14:00 Zlín Přerov /MIX/ 13:52 3 21 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
28.10.2017 15:45 Zlín Přerov /MIX/ 9:53 3 22 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
11.11.2017 09:30 Kroměříž Zlín 42:11 4 29 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
11.11.2017 11:00 Kroměříž Zlín 63:16 4 30 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
26.11.2017 12:30 Zlín Bask.Olomouc 51:8 5 35 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
26.11.2017 14:00 Zlín Bask.Olomouc 45:21 5 36 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
09.12.2017 11:15 Valmez Zlín 72:16 6 47 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
09.12.2017 13:00 Valmez Zlín 53:10 6 48 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
06.01.2018 14:00 Zlín UP Olomouc A 4:80 7 49 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
06.01.2018 15:45 Zlín UP Olomouc A 11:91 7 50 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
20.01.2018 14:45 UP Olomouc B Zlín 5:71 8 63 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
20.01.2018 16:00 UP Olomouc B Zlín 4:41 8 64 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
03.02.2018 12:00 Zlín Prostějov 44:33 9 67 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
03.02.2018 13:45 Zlín Prostějov 40:45 9 68 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
03.03.2018 13:30 Zlín Kroměříž 20:47 11 85 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
03.03.2018 15:15 Zlín Kroměříž 16:76 11 86 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
17.03.2018 09:00 Bask.Olomouc Zlín 31:43 12 91 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
17.03.2018 10:45 Bask.Olomouc Zlín 21:53 12 92 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
25.03.2018 09:00 Přerov /MIX/ Zlín 26:36 10 77 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
25.03.2018 10:30 Přerov /MIX/ Zlín 35:46 10 78 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
05.04.2018 15:30 UP Olomouc A Zlín 63:18 14 105 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
05.04.2018 16:45 UP Olomouc A Zlín 84:13 14 106 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
07.04.2018 09:30 Zlín Valmez 21:67 13 103 Oblastní přebor - střední Morava Základní část
07.04.2018 11:15 Zlín Valmez 21:69 13 104 Oblastní přebor - střední Morava Základní část