www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižáci U11

ročník 2017/18

Loko Trutnov "B" - program družstva

detaily -- seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
14.10.2017 09:00 BK NAPOS Vysoká n.L. Loko Trutnov "B" 68:29 2 11011 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
14.10.2017 10:45 BK NAPOS Vysoká n.L. Loko Trutnov "B" 60:27 2 11012 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
28.10.2017 09:00 Loko Trutnov "B" TJ Sokol Stěžery 15:79 3 11019 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
28.10.2017 10:45 Loko Trutnov "B" TJ Sokol Stěžery 16:62 3 11020 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
11.11.2017 09:00 Královští Sokoli Loko Trutnov "B" 131:12 4 11029 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
11.11.2017 11:00 Královští Sokoli Loko Trutnov "B" 100:12 4 11030 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
19.11.2017 13:00 Loko Trutnov "B" SK Týniště nad Orlicí 51:55 1 11005 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
19.11.2017 15:00 Loko Trutnov "B" SK Týniště nad Orlicí 74:57 1 11006 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
25.11.2017 09:00 Loko Trutnov "B" Sokol Nilfisk Hradec Králové 46:37 5 11033 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
25.11.2017 10:45 Loko Trutnov "B" Sokol Nilfisk Hradec Králové 23:70 5 11034 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
19.01.2018 16:00 Loko Trutnov "B" Loko Trutnov 34:83 8 11063 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
19.01.2018 17:30 Loko Trutnov "B" Loko Trutnov 32:59 8 11064 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
18.02.2018 13:00 BSK Continental TJ Jičín Loko Trutnov "B" 52:71 9 11065 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
18.02.2018 15:00 BSK Continental TJ Jičín Loko Trutnov "B" 54:70 9 11066 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
04.03.2018 09:00 TJ Sokol Stěžery Loko Trutnov "B" 56:54 10 11309 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
04.03.2018 10:45 TJ Sokol Stěžery Loko Trutnov "B" 62:45 10 11310 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
09.03.2018 16:00 Loko Trutnov Loko Trutnov "B" 82:72 11 11313 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
09.03.2018 17:45 Loko Trutnov Loko Trutnov "B" 17:44 11 11314 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever