www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižáci U11

ročník 2017/18

BK Synthesia Pardubice - program družstva

detaily -- seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
01.10.2017 14:00 BK Synthesia Pardubice BVK Holice 96:4 1 11251 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
01.10.2017 15:30 BK Synthesia Pardubice BVK Holice 83:15 1 11252 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
28.10.2017 09:30 BK Synthesia Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 74:17 3 11263 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
28.10.2017 11:00 BK Synthesia Pardubice ADFORS Basket Litomyšl 97:28 3 11264 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
11.11.2017 10:00 TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Synthesia Pardubice 23:132 4 11273 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
11.11.2017 12:00 TJ Jiskra Havlíčkův Brod BK Synthesia Pardubice 20:117 4 11274 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
09.12.2017 10:30 BK Synthesia Pardubice SŠB Pardubice 37:52 6 11285 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
09.12.2017 12:30 BK Synthesia Pardubice SŠB Pardubice 54:37 6 11286 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
06.01.2018 09:00 TJ Svitavy BK Synthesia Pardubice 63:66 7 11287 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
06.01.2018 11:00 TJ Svitavy BK Synthesia Pardubice 45:79 7 11288 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
21.01.2018 09:00 BK Synthesia Pardubice BK Ústí nad Orlicí 106:14 8 11297 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
21.01.2018 11:00 BK Synthesia Pardubice BK Ústí nad Orlicí 103:12 8 11298 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
17.02.2018 09:00 Sokol Hradec Králové "B" BK Synthesia Pardubice 42:53 9 11303 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
17.02.2018 10:45 Sokol Hradec Králové "B" BK Synthesia Pardubice 58:62 9 11304 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
04.03.2018 14:00 BK Synthesia Pardubice Sokol Hradec Králové "B" 52:29 10 11319 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
04.03.2018 16:00 BK Synthesia Pardubice Sokol Hradec Králové "B" 60:36 10 11320 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
07.04.2018 09:00 SŠB Pardubice BK Synthesia Pardubice 29:49 12 11327 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
07.04.2018 11:00 SŠB Pardubice BK Synthesia Pardubice 31:57 12 11328 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina jih
05.05.2018 09:00 BK Synthesia Pardubice BK NAPOS Vysoká n.L. 94:27 1 11343 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 o 1.-4. místo
05.05.2018 15:00 BK Synthesia Pardubice Sokol Hradec Králové "B" 43:45 1 11346 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 finále