www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižáci U11

ročník 2017/18

BK NAPOS Vysoká n.L. - program družstva

detaily -- seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
14.10.2017 09:00 BK NAPOS Vysoká n.L. Loko Trutnov "B" 68:29 2 11011 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
14.10.2017 10:45 BK NAPOS Vysoká n.L. Loko Trutnov "B" 60:27 2 11012 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
28.10.2017 13:00 Loko Trutnov BK NAPOS Vysoká n.L. 29:72 3 11021 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
28.10.2017 14:45 Loko Trutnov BK NAPOS Vysoká n.L. 29:83 3 11022 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
11.11.2017 09:00 BK NAPOS Vysoká n.L. BSK Continental TJ Jičín 42:58 4 11025 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
11.11.2017 10:45 BK NAPOS Vysoká n.L. BSK Continental TJ Jičín 40:51 4 11026 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
25.11.2017 09:00 SK Týniště nad Orlicí BK NAPOS Vysoká n.L. 38:63 5 11039 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
25.11.2017 11:00 SK Týniště nad Orlicí BK NAPOS Vysoká n.L. 42:94 5 11040 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
06.01.2018 09:00 BK NAPOS Vysoká n.L. TJ Sokol Stěžery 54:23 7 11055 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
06.01.2018 10:45 BK NAPOS Vysoká n.L. TJ Sokol Stěžery 67:19 7 11056 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
21.01.2018 09:00 Královští Sokoli BK NAPOS Vysoká n.L. 35:41 8 11057 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
21.01.2018 11:00 Královští Sokoli BK NAPOS Vysoká n.L. 31:37 8 11058 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
17.02.2018 15:30 BK NAPOS Vysoká n.L. Sokol Nilfisk Hradec Králové 59:48 9 11069 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
17.02.2018 17:15 BK NAPOS Vysoká n.L. Sokol Nilfisk Hradec Králové 50:37 9 11070 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
04.03.2018 12:30 BSK Continental TJ Jičín BK NAPOS Vysoká n.L. 38:51 10 11307 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
04.03.2018 14:30 BSK Continental TJ Jičín BK NAPOS Vysoká n.L. 60:59 10 11308 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
07.04.2018 09:00 BK NAPOS Vysoká n.L. Královští Sokoli 20:42 12 11315 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
07.04.2018 10:45 BK NAPOS Vysoká n.L. Královští Sokoli 19:60 12 11316 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
05.05.2018 09:00 BK Synthesia Pardubice BK NAPOS Vysoká n.L. 94:27 1 11343 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 o 1.-4. místo
05.05.2018 13:00 BK NAPOS Vysoká n.L. Královští Sokoli 40:39 1 11345 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 o 3. místo