www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižáci U11

ročník 2017/18

SK Týniště nad Orlicí - program družstva

detaily -- seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
14.10.2017 09:30 SK Týniště nad Orlicí Loko Trutnov 74:50 2 11009 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
14.10.2017 11:30 SK Týniště nad Orlicí Loko Trutnov 68:52 2 11010 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
28.10.2017 13:00 BSK Continental TJ Jičín SK Týniště nad Orlicí 103:23 3 11023 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
28.10.2017 15:00 BSK Continental TJ Jičín SK Týniště nad Orlicí 104:19 3 11024 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
19.11.2017 13:00 Loko Trutnov "B" SK Týniště nad Orlicí 51:55 1 11005 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
19.11.2017 15:00 Loko Trutnov "B" SK Týniště nad Orlicí 74:57 1 11006 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
25.11.2017 09:00 SK Týniště nad Orlicí BK NAPOS Vysoká n.L. 38:63 5 11039 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
25.11.2017 11:00 SK Týniště nad Orlicí BK NAPOS Vysoká n.L. 42:94 5 11040 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
09.12.2017 13:00 TJ Sokol Stěžery SK Týniště nad Orlicí 87:23 6 11041 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
09.12.2017 14:45 TJ Sokol Stěžery SK Týniště nad Orlicí 100:22 6 11042 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
07.01.2018 10:00 SK Týniště nad Orlicí Královští Sokoli 35:68 7 11053 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
07.01.2018 12:00 SK Týniště nad Orlicí Královští Sokoli 28:94 7 11054 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
21.01.2018 13:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové SK Týniště nad Orlicí 51:10 8 11059 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
21.01.2018 14:45 Sokol Nilfisk Hradec Králové SK Týniště nad Orlicí 65:16 8 11060 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
03.03.2018 08:30 SK Týniště nad Orlicí Sokol Nilfisk Hradec Králové 38:74 1 11331 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8
03.03.2018 12:30 BK Ústí nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí 32:65 1 11333 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8
08.04.2018 14:30 Sokol Nilfisk Hradec Králové SK Týniště nad Orlicí 80:12 3 11337 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8
08.04.2018 16:15 SK Týniště nad Orlicí BVK Holice 29:56 3 11338 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8
28.04.2018 08:30 SK Týniště nad Orlicí BVK Holice 32:86 4 11342 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8
28.04.2018 10:15 BK Ústí nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí 40:35 4 11341 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8