www.cbf.cz - Soutěže

nejmladší minižáci U11

ročník 2017/18

Sokol Hradec Králové - program družstva

detaily -- seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva


Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
28.09.2017 09:00 Sokol Hradec Králové TJ Sokol Stěžery 20:30 1 11001 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
28.09.2017 10:45 Sokol Hradec Králové TJ Sokol Stěžery 28:38 1 11002 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
14.10.2017 09:00 Královští Sokoli Sokol Hradec Králové 47:5 2 11015 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
14.10.2017 11:00 Královští Sokoli Sokol Hradec Králové 46:16 2 11016 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
25.11.2017 09:00 Loko Trutnov "B" Sokol Hradec Králové 46:37 5 11033 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
25.11.2017 10:45 Loko Trutnov "B" Sokol Hradec Králové 23:70 5 11034 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
09.12.2017 09:00 Sokol Hradec Králové Loko Trutnov 40:58 6 11045 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
09.12.2017 11:00 Sokol Hradec Králové Loko Trutnov 41:55 6 11046 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
07.01.2018 13:30 BSK Continental TJ Jičín Sokol Hradec Králové 58:23 7 11051 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
07.01.2018 15:30 BSK Continental TJ Jičín Sokol Hradec Králové 73:34 7 11052 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
21.01.2018 13:00 Sokol Hradec Králové SK Týniště nad Orlicí 51:10 8 11059 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
21.01.2018 14:45 Sokol Hradec Králové SK Týniště nad Orlicí 65:16 8 11060 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
17.02.2018 15:30 BK NAPOS Vysoká n.L. Sokol Hradec Králové 59:48 9 11069 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
17.02.2018 17:15 BK NAPOS Vysoká n.L. Sokol Hradec Králové 50:37 9 11070 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
03.03.2018 08:30 SK Týniště nad Orlicí Sokol Hradec Králové 38:74 1 11331 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8
03.03.2018 10:30 Sokol Hradec Králové BK Ústí nad Orlicí 81:14 1 11332 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8
18.03.2018 11:00 BVK Holice Sokol Hradec Králové 22:80 2 11335 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8
18.03.2018 13:00 Sokol Hradec Králové BK Ústí nad Orlicí 77:10 2 11336 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8
08.04.2018 14:30 Sokol Hradec Králové SK Týniště nad Orlicí 80:12 3 11337 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8
08.04.2018 18:00 BVK Holice Sokol Hradec Králové 17:46 3 11339 Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 sever, jih 7-8