www.cbf.cz - Soutěže - Delegace
Období
muži, Přebor A, Základní fáze
127. VŠTJ Medicina A - Stavební fakulta A 25.09.2018 19:40 Kec J., Kovačovič M., Vošahlík M.
128. TJ ČZU Praha - BC JETS Praha 25.09.2018 20:05 Vávrová V., Slanina V., Jeřáb J.
130. USK Praha C - Sokol Dolní Počernice A 25.09.2018 20:15 Linhart T., Balog L., Jon M.
132. Sokol Žižkov D - Žižkov Falcons C 26.09.2018 19:10 Záruba M., Kohout R., Kejklíček R.
129. Sokol Motol A - BSK Fenix Modřany A 26.09.2018 20:10 Jeřáb J., Jon M., Balog L.
131. Sokol Žižkov B - TESLA - TJ Košíře B 27.09.2018 20:40 Kec J., Hošek J., Kohout R.
6. Stavební fakulta A - BC JETS Praha 01.10.2018 19:00 Treml R., Jon M., Sušer P.
5. TJ ČZU Praha - BSK Fenix Modřany A 02.10.2018 20:05 Kejklíček R., Ubr P.
3. USK Praha C - TJ Košíře B 02.10.2018 20:15 Vošahlík M., Jeřáb J., Slanina V.
1. Sokol Žižkov D - VŠTJ Medicina A 03.10.2018 19:10 Ulrych L., Buršík M.
4. Sokol Motol A - Sokol Dolní Počernice A 03.10.2018 20:10 Záruba M., Kučera V., Kohout R.
2. Sokol Žižkov B - TESLA - Žižkov Falcons C 04.10.2018 20:40 Barták M., Musil J.
muži, Přebor B, Základní fáze
6. VSK MFF UK A - CTS Basket 01.10.2018 18:40 Jeřáb J., Kohout R.
3. Sokol Pražský B - Sokol Vyšehrad B 01.10.2018 20:10 Balog L., Vošahlík M.
4. TJ Košíře C - Aritma Praha 01.10.2018 20:15 Slanina V., Kejklíček R.
1. Meteor Praha A - Stavební fakulta B 02.10.2018 18:30 Linhart T., Musil J.
2. Sokol Kbely B - S.H.Počernice A 04.10.2018 20:00 Kohout R., Jon M.
muži, 1.třída , Základní fáze
6. Sokol Motol B - BK Dynamo Praha 01.10.2018 18:40 Kotrbatá Z., Výborný D.
2. BK Kačeři Praha - Slovan Bohnice A 01.10.2018 18:45 Perlík M., Bohata P.
5. Technika Praha - TJ ČSA 01.10.2018 19:40 Šenk P., Kucharič M.
4. Sokol Vyšehrad C - Radotínský SK A 02.10.2018 20:45 Šenk P., Koc O.
3. BC Loudilové - VSK Iuridica A 03.10.2018 19:25 Výborný D., Kucharič M.
1. Sokol Kbely C - TJ HÁJE - JM A 03.10.2018 19:40 Koc O., Svejkovský  O.
muži, 2.třída A, Základní fáze
5. Slovan Bohnice B - Tourist Říčany 02.10.2018 19:30 Kočovský D., Bohata P.
2. TJ ÚVN - Sokol Stodůlky 02.10.2018 20:10 Šmídková H., Lejčko J.
4. TJ Slavoj OS A - Sokol Dolní Počernice B 03.10.2018 18:30 Dub M., Beran Š.
3. VSK Elektro - Sršní D 04.10.2018 17:35 Beran Š., Pommer R.
1. BK Rotor Punkrác A - VSK MFF UK B 04.10.2018 20:10 Lahoda R., Kunc M.
6. TJ Háje - JM B - Slovan Advokacie Praha 04.10.2018 20:20 Strnad P., Machálek J.
muži, 2.třída B , Základní fáze
1. SK Napůlhodu - VSK PV A 01.10.2018 18:15 Svoboda L., Gráfová E.
5. Spoje Praha A - VSK Iuridica B 01.10.2018 20:10 Kmošek J., Strnad P.
4. Sokol I. Smíchov - Breakball 02.10.2018 19:30 Petrák J., Kmošek J.
6. BK Pirelli A - PRABAS 03.10.2018 19:40 Týř P., Machálek J.
3. Danube Mavericks - BC Řepy Bulls 04.10.2018 20:00 Tesárek V., Svejkovský  O.
muži, 2.třída C, Základní fáze
3. Sokol Košíře - TJ Podolí Praha 4 02.10.2018 19:45 Svoboda L., Kucharič M.
5. S.H.Počernice B - S. Královské Vinohrady 02.10.2018 20:15 Dub M., Pommer R.
6. Sokol Dobřichovice - Hugo Praha 03.10.2018 18:35 Svoboda L.
4. Sokol Dejvice - Sokol Michle 04.10.2018 18:35 Kotrbatá Z., Šmídková H.
2. BK Ropáci - SK Správná Míra 04.10.2018 19:25 Týř P., Hrabáková T.
1. SK Velká Ohrada - SK Hradčany 04.10.2018 19:35 Šenk P., Tvrdíková M.
muži, 3.třída A, Základní fáze
2. BŠ - Tygři Praha - BA Sparta 02.10.2018 19:35
6. BK Rotor Punkrác B - Meteor Praha B 02.10.2018 20:05 Lahoda R., Týř P.
5. BK Slavoj Praha - Jižní Tygři 04.10.2018 20:30
3. PSK Union - Sokol Žižkov F 04.10.2018 20:40
muži, 3.třída B, Základní fáze
2. VSK Iuridica C - Sokol Zlíchov B 01.10.2018 19:10 Tax T., Machálek J.
3. Radotínský SK B - TJ Slavoj OS B 01.10.2018 19:10 Štelbacká K., Hrabáková T.
5. TJ Ruzyně - BSK Fenix Modřany B 02.10.2018 20:15
muži, 3.třída C, Základní fáze
2. Meteor TLC B - Sokol Zlíchov A 01.10.2018 19:10 Dub M., Prokop K.
3. VSK Iuridica D - VSK Chemie 01.10.2018 20:00 Kotrbatá Z., Výborný D.
6. Sokol Hostivař - SK Rapid 02.10.2018 20:15 Machálek J.
5. BC Pštrosi - Spoje Praha B 04.10.2018 20:15
muži, Pohár mužů PBS, Základní fáze
2. SK Správná Míra - Slovan Bohnice A 24.09.2018 20:05
3. Danube Mavericks - Sokol Kbely C 24.09.2018 20:20
1. VŠTJ Medicina B - TJ ČSA 26.09.2018 20:10
4. BA Sparta - S.H.Počernice B 26.09.2018 20:10
5. BC Pštrosi - TJ HÁJE - JM A 26.09.2018 20:15
kadeti U17, Přebor, Základní fáze
2. Jižní Supi B - Porg Basket 02.10.2018 17:45
4. Sokol Žižkov - NBK 04.10.2018 17:35
ženy, Přebor, Základní fáze
5. TJ ČZU Praha - BC Libo 02.10.2018 18:20 Kejklíček R.
4. BK Pirelli A - Sokol Nusle B 02.10.2018 18:30 Milata R., Kotrbatá Z.
2. Basket Říčany - BK Prosek A 02.10.2018 20:00 Lochman R., Svejkovský  O.
1. WBK Babynec - Aritma Praha B 03.10.2018 18:30 Bohata P.
6. BLC Sparta - DSK Basketball 04.10.2018 18:05 Perlík M., Bakajsa M.
ženy, 1.třída, Základní fáze
5. BC Xtreme Tigers - HB Basket B 01.10.2018
1. TJ Sokol Dubeč - BŠ - Tygři Praha 01.10.2018 18:30 Týř P.
2. BK Prosek B - TJ Ruzyně 01.10.2018 19:30 Kočovský D.
6. DDM Praha 10 - TJ Radlice 01.10.2018 20:10 Syrovátka F.
4. Slovan Litoměřice B - S.H.Počernice 04.10.2018 18:35 Bohata P., Dub M.
3. Sokol Dolní Počernice B - BK Pirelli B 04.10.2018 19:10 Kočovský D., Výborný D.
ženy, 2.třída, Základní fáze
2. BK Prosek C - VŠSK MFF 01.10.2018 19:40 Petrák J., Pommer R.
1. Sokol Michle A - Sokol Michle B 02.10.2018 19:00
5. BA Sparta Praha B - Aritma Praha C 03.10.2018 20:10 Tesárek V.
4. TJ Podolí Praha 4 - TJ Sokol Jinonice 04.10.2018 20:20
starší žákyně U15, Přebor, Základní fáze
2. Nusle B - PORG Basket 27.09.2018 18:00