www.cbf.cz - Soutěže - Delegace
Období
muži, Kooperativa NBL, Základní část
90. BK ARMEX Děčín - egoé Basket Brno 20.12.2018 18:00 Delegováno Ringsmuth Z.
86. GEOSAN Kolín - SLUNETA Ústí nad Labem 22.12.2018 16:45 Delegováno Andrle P.
89. USK Praha - Olomoucko 22.12.2018 17:30 Delegováno Macela M.
87. Kingspan Královští sokoli - BK Opava 22.12.2018 18:00 Delegováno Hlaváček P.
88. BK JIP Pardubice - DEKSTONE Tuři Svitavy 22.12.2018 18:20 Delegováno Paulík R.
94. DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Opava 28.12.2018 18:00 Delegováno Macela M.
91. NH Ostrava - BK ARMEX Děčín 29.12.2018 17:30 Delegováno Latík Z.
93. Olomoucko - BK JIP Pardubice 29.12.2018 18:00 Delegováno Zachara I.
95. Kingspan Královští sokoli - GEOSAN Kolín 29.12.2018 18:00 Delegováno Andrle P.
96. SLUNETA Ústí nad Labem - ČEZ Basketball Nymburk 29.12.2018 18:00 Delegováno Volejník P.
92. egoé Basket Brno - USK Praha 29.12.2018 19:00 Delegováno Paulík R.
muži, Český pohár, Český pohár mužů - XXVI. ročník
44. egoé Basket Brno - GEOSAN Kolín 17.12.2018 20:00 Kurz V., Komprs M., Karafiát K. Paulík R.
45. BK ARMEX Děčín - USK Praha 18.12.2018 18:00 Hošek J., Salvetr R., Jeřáb J. Hlaváček P.
49. Kingspan Královští sokoli - SLUNETA Ústí nad Labem 18.12.2018 19:00 Nejezchleb P., Kučírek M., Scholze M. Macela M.
48. NH Ostrava - Olomoucko 19.12.2018 17:30 Vondráček M., Znamínko P., Pokorný Š. Andrle P.
46. Fio banka J. Hradec - DEKSTONE Tuři Svitavy 19.12.2018 18:00 Kec J., Kapaňa L., Zatloukal O.
47. Slavoj Litoměřice - BK JIP Pardubice 19.12.2018 19:00 Blahout P., Baudyš P.
ženy, Nilfisk Český pohár, Český pohár žen - XXIV. ročník
10. Ško-Energo MB - Slovanka MB 19.12.2018 19:00 Peterková L., Ulrych L.
kadeti U17, nadregionální liga, skupina E
17120. Start Havířov - SKB Zlín B 18.12.2018 17:00 Stáňa L., Križanová J.
17115. BK Příbor - Snakes B 18.12.2018 17:30 Konvička J., Panák D.
17121. Snakes B - NH Ostrava B 22.12.2018
kadetky U17, celostátní liga, skupina C
113. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc 20.12.2018 16:45 Konvička J., Nevřela T.
kadetky U17, nadregionální liga, skupina D
36. SKB Zlín - BK Havířov B 18.12.2018 19:00 Nedbálek P., Kraváček B.
40. BK Frýdek-Místek - SK Bruntál 22.12.2018 12:00 Kavka R., Karaffová N.
37. SBŠ Ostrava C - Basket Valmez 23.12.2018 10:00 Pospíšil Z., Ščurek V.

Hlavní partneři
  • Mattoni
  • Mondo
  • Tipsport
  • Nike
Mediální partneři
  • Basketmag
  • Český rozhlas
  • ČT4
  • iDnes
  • MF Dnes
  • Tvcom.cz
Partneři
  • Czechtourism
  • Čeps,a.s.
  • Česká pošta
  • České dráhy
  • Molten
  • Olma
  • Sport Bohemia
  • Perskindol
Patroni / Instituční partneři
  • Asosiace školských sportovních klubů
  • Český olympijský výbor
  • FIBA
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Český svaz tělesné výchovy