www.cbf.cz - Soutěže - Delegace
Období
muži, Kooperativa NBL, Základní část
33. DEKSTONE Tuři Svitavy - GEOSAN Kolín 27.10.2018 17:00 Delegováno Paulík R.
31. NH Ostrava - SLUNETA Ústí nad Labem 27.10.2018 17:30 Delegováno Latík Z.
34. Olomoucko - BK Opava 27.10.2018 18:00 Delegováno Hlaváček P.
36. BK ARMEX Děčín - USK Praha 27.10.2018 18:00 Delegováno Zachara I.
32. Královští sokoli - ČEZ Basketball Nymburk 27.10.2018 19:00 Delegováno Volejník P.
35. egoé Basket Brno - BK JIP Pardubice 27.10.2018 19:00 Delegováno Andrle P.
40. GEOSAN Kolín - Olomoucko 31.10.2018 17:45 Hlaváček P.
37. USK Praha - NH Ostrava 31.10.2018 18:00 Zachara I.
42. SLUNETA Ústí nad Labem - Královští sokoli 31.10.2018 18:20 Andrle P.
48. BK JIP Pardubice - USK Praha 03.11.2018 17:00 Andrle P.
43. NH Ostrava - Královští sokoli 03.11.2018 17:30 Paulík R.
44. DEKSTONE Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem 03.11.2018 18:00 Macela M.
45. Olomoucko - ČEZ Basketball Nymburk 03.11.2018 18:00 Latík Z.
47. BK ARMEX Děčín - BK Opava 03.11.2018 18:00 Volejník P.
46. egoé Basket Brno - GEOSAN Kolín 03.11.2018 19:00 Hlaváček P.
muži, Český pohár, Český pohár mužů - XXVI. ročník
21. Sokol Kutná Hora - SKB Rokycany 31.10.2018
25. Basket Opava 2010 - BK Krnov 31.10.2018
23. BK NAPOS Vysoká n.L. - BA LYNX Liberec 31.10.2018 17:45
24. SA Brno - Sokol Karviná 31.10.2018 18:30
19. Jiskra Domažlice - Sokol Žižkov 31.10.2018 19:00
20. Slavia Kroměříž - Sokol Šlapanice 31.10.2018 19:00
26. BVK Holice - BK Vlci Žďár 31.10.2018 19:30
22. BC Benešov - Sluneta USK Ústí n.L. 31.10.2018 20:00
ženy, ŽBL, Základní část
8. U19 Chance - SBŠ Ostrava 24.10.2018 18:00 Kučírek M., Šafařík M., Ulrych L. Buršík P.
16. Žabiny Brno - Loko Trutnov 24.10.2018 18:00 Karafiát K., Zatloukal O., Hecl J. Reichl P.
31. Sokol Hradec Králové - KP Brno 27.10.2018 16:00 Salvetr R., Baudyš P., Peterková L. Šikner R.
32. ZVVZ USK Praha - Teamstore Brno 27.10.2018 17:00 Vávrová V., Scholze M., Perlík M. Buršík P.
34. Slovanka MB - DSK Basketball Nymburk 27.10.2018 17:00 Nejezchleb P., Kubiš M., Hecl J. Kukla J.
35. Žabiny Brno - U19 Chance 27.10.2018 17:00 Večeřa P., Melichárek I., Křičková L. Mikšík M.
33. Loko Trutnov - BLK Slavia Praha 28.10.2018 17:00 Kapaňa L., Holubek T., Neuman L. Lukeš L.
39. KP Brno - ZVVZ USK Praha 03.11.2018 15:30 Reichl P.
36. DSK Basketball Nymburk - Žabiny Brno 03.11.2018 17:00 Lukeš L.
37. BLK Slavia Praha - Slovanka MB 03.11.2018 18:45 Ticháček A.
40. SBŠ Ostrava - Sokol Hradec Králové 03.11.2018 20:00 Kašparová R.
38. Teamstore Brno - Loko Trutnov 04.11.2018 17:00 Paulík R.
ženy, Nilfisk Český pohár, Český pohár žen - XXIV. ročník
4. Vlčice Žďár - BK Příbor 02.11.2018 19:30
muži, 1. liga, Základní část - skupina Západ
28. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 26.10.2018 19:00 Bohata P., Šmůla P. Smetana J.
30. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 26.10.2018 19:00 Kučírek M., Vávrová V. Peška P.
26. Sokol Pražský - Basket Košíře 26.10.2018 19:30 Neuman L., Šafařík M. Beneš O.
29. Basketball Nymburk B - GBA EU 28.10.2018 17:00 Záruba M., Kovář J. Výborný R.
27. Fio banka J. Hradec - USK Praha B 28.10.2018 18:00 Peterková L., Perlík M. Opava J.
31. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 02.11.2018 19:00 Beneš O.
33. BK Loko Plzeň - Basketball Nymburk B 02.11.2018 19:00 Opava J.
32. GBA EU - Sokol Vyšehrad 02.11.2018 20:00 Laš L.
34. USK Praha B - Sokol Písek 02.11.2018 20:00 Výborný R.
35. Basket Košíře - Fio banka J. Hradec 02.11.2018 20:00 Smetana J.
muži, 1. liga, Základní část - skupina Východ
116. BK Opava "B" - BCM Orli Prostějov 26.10.2018 19:00 Kubiš M., Dombrovský F. Valoušek Z.
119. UP Olomouc - Snakes Ostrava 26.10.2018 19:00 Večeřa P., Křičková L. Kašparová R.
117. Synthesia Pardubice - SKB Zlín 26.10.2018 20:00 Ulrych L., Hartig L. Ticháček A.
120. BC Nový Jičín - BC Vysočina 28.10.2018 16:00 Hecl J., Fanta J. Sládek O.
118. Sokol Šlapanice - Basketbal Olomouc 28.10.2018 16:30 Melichárek I., Novák P. Süss J.
124. SKB Zlín - Sokol Šlapanice 04.11.2018 Valoušek Z.
121. BC Vysočina - BK Opava "B" 04.11.2018 15:30 Kukla J.
125. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 04.11.2018 16:30 Süss J.
122. Snakes Ostrava - BC Nový Jičín 04.11.2018 17:00 Mikšík M.
123. Basketbal Olomouc - UP Olomouc 04.11.2018 18:00 Sládek O.
muži, 2. liga, skupina A
31. BC Benešov - BK Klatovy 03.11.2018
36. Sokol Žižkov - Wolves Radotín 03.11.2018
34. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Mariánské Lázně 03.11.2018 15:30
32. Sokol Kbely - Jiskra Domažlice 03.11.2018 16:00
33. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 03.11.2018 17:00
35. BC Slaný - Sokol Písek B 03.11.2018 18:30
37. BC Benešov - Jiskra Domažlice 04.11.2018
42. Sokol Žižkov - Sokol Písek B 04.11.2018
39. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Mariánské Lázně 04.11.2018 10:00
38. Sokol Kbely - BK Klatovy 04.11.2018 11:00
40. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 04.11.2018 12:00
41. BC Slaný - Wolves Radotín 04.11.2018 17:30
muži, 2. liga, skupina B
166. BVK Holice - Basket Poděbrady 03.11.2018
168. BK Kondoři Liberec - Tesla Pardubice 03.11.2018
163. Lions J. Hradec - AŠ Mladá Boleslav 03.11.2018 15:00
165. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Kutná Hora 03.11.2018 16:30
164. BK Vlci Žďár - BK Brandýs n.L. 03.11.2018 18:00
167. BA LYNX Liberec - Sokol BK Chrudim 03.11.2018 18:00
172. BVK Holice - Sokol Kutná Hora 04.11.2018
174. BK Kondoři Liberec - Sokol BK Chrudim 04.11.2018
170. BK Vlci Žďár - AŠ Mladá Boleslav 04.11.2018 09:00
169. Lions J. Hradec - BK Brandýs n.L. 04.11.2018 10:00
171. BK NAPOS Vysoká n.L. - Basket Poděbrady 04.11.2018 10:00
173. BA LYNX Liberec - Tesla Pardubice 04.11.2018 10:00
muži, 2. liga, skupina C
296. BK Hladnov - Renocar Podolí 03.11.2018 16:00
297. KK Val. Meziříčí - BK Krnov 03.11.2018 17:00
295. VŠB Ostrava - SA Brno 03.11.2018 17:30
298. Slavia Kroměříž - TJ Šumperk 03.11.2018 17:30
299. SK Žabovřesky - Basket Opava 2010 03.11.2018 18:00
300. Slovan Č. Pole Brno - Sokol Karviná 03.11.2018 18:00
302. BK Hladnov - SA Brno 04.11.2018 09:30
303. KK Val. Meziříčí - TJ Šumperk 04.11.2018 10:00
304. Slavia Kroměříž - BK Krnov 04.11.2018 10:00
301. VŠB Ostrava - Renocar Podolí 04.11.2018 10:30
306. SK Žabovřesky - Sokol Karviná 04.11.2018 10:30
305. Slovan Č. Pole Brno - Basket Opava 2010 04.11.2018 11:00
junioři U19, extraliga, základní část
18. GBA EU - Synthesia Pardubice 24.10.2018 19:30 Pokorný Š., Kocián M.
34. GBA EU - Kondoři Liberec 27.10.2018 13:00 Výborný D., Svoboda M.
36. SAM Brno - BA Nymburk 27.10.2018 13:30 Novák P., Nehoda P.
31. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 27.10.2018 16:00 Musil J., Jon M.
32. Sokol pražský - Snakes Ostrava 27.10.2018 16:00 Neuman L., Bohata P.
35. Synthesia Pardubice - USK Praha 27.10.2018 17:00 Šafařík M., Dombrovský F.
33. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 27.10.2018 18:30 Kovačovič M., Barták M.
37. Sokol Písek - Snakes Ostrava 28.10.2018 10:00 Musil J., Jon M.
38. Sokol pražský - BCM Orli Prostějov 28.10.2018 10:00 Scholze M., Barták D.
39. BK Loko Plzeň - Kondoři Liberec 28.10.2018 10:00 Kovačovič M., Barták M.
41. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 28.10.2018 10:00 Baudyš P., Dombrovský F.
40. GBA EU - Slavoj Litoměřice 28.10.2018 11:00 Výborný D., Svoboda M.
42. SAM Brno - USK Praha 28.10.2018 11:30 Kubiš M., Nehoda P.
9. Sokol Písek - USK Praha 01.11.2018 16:30
junioři U19, celostátní liga, skupina A
23. SLUNETA Ústí n. L. - BK Horejsek Děčín 27.10.2018 09:00 Svejkovský  O., Nesper J.
24. Levharti Chomutov - Slovan Varnsdorf 27.10.2018 13:00 Lejčko J., Broško D.
21. Sokol Vyšehrad - BA Roudnice n.L. 27.10.2018 15:00 Hendrych J., Ježek V.
22. BA Sparta Praha - Sokol Žižkov 27.10.2018 17:00 Rom D., Šmíd P.
27. SLUNETA Ústí n. L. - Slovan Varnsdorf 28.10.2018 09:30 Svejkovský  O., Nesper J.
25. Sokol Žižkov - BA Roudnice n.L. 28.10.2018 10:00 Hendrych J., Ježek V.
28. Levharti Chomutov - BK Horejsek Děčín 28.10.2018 13:00 Eisner P., Broško D.
26. BA Sparta Praha - Sokol Vyšehrad 28.10.2018 15:00 Mycak M., Prchalová S.
3. SLUNETA Ústí n. L. - Levharti Chomutov 06.11.2018 18:15
junioři U19, celostátní liga, skupina B
80. GBA EU B - BC Kolín 27.10.2018 15:00 Výborný D., Svoboda M.
77. BK Vlci Žďár - Královští Sokoli 27.10.2018 16:00 Štancl D., Havlíček P.
78. Lions J. Hradec - Tesla Pardubice 27.10.2018 16:00 Šenk P., Vimmr D.
79. BSK Modřany - Jižní Supi - BA Nymburk B 27.10.2018 16:00 Anton K., Asztalos O.
81. BK Vlci Žďár - Tesla Pardubice 28.10.2018 09:30 Štancl D., Havlíček P.
82. Lions J. Hradec - Královští Sokoli 28.10.2018 10:00 Šenk P., Vimmr D.
83. BSK Modřany - Jižní Supi - BC Kolín 28.10.2018 10:00 Anton K., Asztalos O.
84. GBA EU B - BA Nymburk B 28.10.2018 13:00 Bohata P., Svoboda M.
junioři U19, celostátní liga, skupina C
134. NH Ostrava - BK Hladnov 27.10.2018 11:30 Čarnecký M., Kremser J.
135. Olomouc - SAM Brno B 27.10.2018 14:00 Kapl A., Válek J.
136. BC Nový Jičín - Slavia Kroměříž 27.10.2018 16:00 Opletal P., Šuláková P.
133. BK Opava - Snakes Ostrava B 27.10.2018 17:00 Karabínová N., Rusz O.
139. Olomouc - Slavia Kroměříž 28.10.2018 09:30 Kapl A., Válek J.
138. NH Ostrava - Snakes Ostrava B 28.10.2018 11:30 Opletal P., Šuláková P.
137. BK Opava - BK Hladnov 28.10.2018 13:00 Karabínová N., Rusz O.
140. BC Nový Jičín - SAM Brno B 28.10.2018 13:00 Hecl J., Fanta J.
junioři U19, nadregionální liga, skupina A
19173. BK Lokomotiva Plzeň "B" - Kondoři Liberec B 27.10.2018 15:45 Jodl J., Buňková K.
19172. BK Sokolov - SKB Strakonice 27.10.2018 16:00 Rychnavský C., Skořepa P.
19176. Thermia K. Vary - BK Sokolov 06.11.2018 19:15
junioři U19, nadregionální liga, skupina B
19015. Basketbal TJ Svitavy - BK Jevíčko 27.10.2018 09:00 Němec K., Špaček J.
19016. Basketbal TJ Svitavy - BK Jevíčko 27.10.2018 11:00 Špaček J., Němec K.
19017. Sokol Vysoké Mýto - TJ Tesla Pardubice B 04.11.2018 09:00
19018. Sokol Vysoké Mýto - TJ Tesla Pardubice B 04.11.2018 11:00
kadeti U17, extraliga, základní část
36. Kondoři Liberec - BK Loko Plzeň 03.11.2018
33. SAM Brno - USK Praha 03.11.2018 14:30
32. BA Nymburk - Snakes Ostrava 03.11.2018 15:00
35. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 03.11.2018 15:00
31. Synthesia Pardubice - NH Ostrava 03.11.2018 16:00
34. BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský 03.11.2018 16:00
42. Kondoři Liberec - Sokol Písek 04.11.2018
39. SAM Brno - Sokol Pražský 04.11.2018 09:30
37. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 04.11.2018 10:00
38. BA Nymburk - NH Ostrava 04.11.2018 10:00
40. BCM Orli Prostějov - USK Praha 04.11.2018 10:00
41. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 04.11.2018 12:00
kadeti U17, celostátní liga, skupina A
22. Sokol Vyšehrad - BA 2006´Roudnice n. L. 03.11.2018
21. BK Klatovy - BA Sparta Praha 03.11.2018 15:00
23. Sluneta Ústí n. L. - BSK - Jižní Supi 03.11.2018 18:00
24. Levharti Chomutov - USK Praha B 03.11.2018 18:00
26. Sokol Vyšehrad - BA Sparta Praha 04.11.2018
27. Sluneta Ústí n. L. - USK Praha B 04.11.2018 09:00
25. BK Klatovy - BA 2006´Roudnice n. L. 04.11.2018 10:00
28. Levharti Chomutov - BSK - Jižní Supi 04.11.2018 13:00
kadeti U17, celostátní liga, skupina B
77. Basket Poděbrady - BK Pelhřimov 03.11.2018
78. BC Kolín - BŠ Tygři Praha 03.11.2018
79. BK Vlci Žďár - BK Pardubice B 03.11.2018 16:00
80. BC Vysočina - Královští Sokoli 03.11.2018 17:00
81. Basket Poděbrady - BŠ Tygři Praha 04.11.2018
82. BC Kolín - BK Pelhřimov 04.11.2018
84. BC Vysočina - BK Pardubice B 04.11.2018 09:00
83. BK Vlci Žďár - Královští Sokoli 04.11.2018 09:30
kadeti U17, celostátní liga, skupina C
136. BK Hladnov - SKB Zlín 03.11.2018
135. Sokol Karviná - Tygři JBC Brno 03.11.2018 15:30
133. SK Žabovřesky - BK Opava 03.11.2018 16:00
134. SAM Brno B - SK UP-BCM Olomouc 03.11.2018 17:30
140. BK Hladnov - Tygři JBC Brno 04.11.2018
137. SK Žabovřesky - SK UP-BCM Olomouc 04.11.2018 08:30
139. Sokol Karviná - SKB Zlín 04.11.2018 09:00
138. SAM Brno B - BK Opava 04.11.2018 12:30
kadeti U17, nadregionální liga, skupina A
17177. AŠ Mladá Boleslav - BK Č. Brod 03.11.2018 11:00
17180. Sršni Sokol Písek B(ms) - BC Benešov 03.11.2018 11:00
17179. ŠSK Slaný (ms) - BK R&J EBC Mělník 03.11.2018 16:00
17178. BKj Kralupy - BK Brandýs n. L. 03.11.2018 17:00
17183. SKB Strakonice - BC Benešov 04.11.2018
17182. ŠSK Slaný (ms) - BK Brandýs n. L. 04.11.2018 10:00
17181. BKj Kralupy - BK R&J EBC Mělník 04.11.2018 14:00
kadeti U17, nadregionální liga, skupina B
17363. BA 2006´Roudnice n. L. B - SKB Rokycany 03.11.2018
17364. Sokol Bor - BK Mariánské Lázně 03.11.2018 10:00
17366. BK Děčín B - TJ Klášterec 04.11.2018 13:00
kadeti U17, nadregionální liga, skupina C
17027. ADFORS Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 03.11.2018
17028. ADFORS Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 03.11.2018
17021. BK Přelouč - Sokol Josefov 03.11.2018 09:00
17025. Basketbal TJ Svitavy - BVK Holice 03.11.2018 09:00
17029. Loko Trutnov - Sokol N. Paka 03.11.2018 10:45
17022. BK Přelouč - Sokol Josefov 03.11.2018 11:00
17026. Basketbal TJ Svitavy - BVK Holice 03.11.2018 11:00
17030. Loko Trutnov - Sokol N. Paka 03.11.2018 12:45
17023. Sokol Vysoké Mýto - TJ Sokol BK Chrudim 03.11.2018 13:00
17024. Sokol Vysoké Mýto - TJ Sokol BK Chrudim 03.11.2018 15:00
kadeti U17, nadregionální liga, skupina D
17253. Vel. Meziříčí - Jiskra Kyjov 27.10.2018 09:30 Novotný T., Marek V.
17254. Vel. Meziříčí - Jiskra Kyjov 27.10.2018 11:30 Novotný T., Marek V.
17251. BK Vyškov - SAM Brno C 03.11.2018
17252. BK Vyškov - SAM Brno C 03.11.2018
17255. BBK Blansko - Tygři JBC Brno B 03.11.2018
17256. BBK Blansko - Tygři JBC Brno B 03.11.2018
17257. Sp. DDM Uh. Brod - BBK DS Brno 03.11.2018 15:30
17258. Sp. DDM Uh. Brod - BBK DS Brno 03.11.2018 17:00
kadeti U17, nadregionální liga, skupina E
17103. SK Bruntál - NH Ostrava B 03.11.2018
17106. Start Havířov - Snakes B 03.11.2018 09:00
17105. BC Nový Jičín - Krnov 03.11.2018 12:00
17104. Lipník - BK Příbor 03.11.2018 16:00
žáci U15, žákovská liga, skupina A
3. BK Kladno - BK Chomutov 27.10.2018 13:00 Šmídková H., Štelbacká K.
4. BK LIONS J. Hradec - Sokol Písek 27.10.2018 14:00 Šenk P., Vimmr D.
2. BŠ Tygři Praha - USK Praha 27.10.2018 17:00 Balog L., Šmíd V.
31. BK Chomutov - BK Kladno 28.10.2018 09:00 Eisner P., Lejčko J.
30. USK Praha - BŠ Tygři Praha 28.10.2018 11:00 Kejklíček R., Kavan J.
32. Sokol Písek - BK LIONS J. Hradec 28.10.2018 12:00 Musil J., Jon M.
žáci U15, žákovská liga, skupina B
60. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín 25.10.2018 16:30 Mycak M., Pazourek J.
58. BA Sparta - TJ Sokol Kbely 27.10.2018 09:00 Mycak M., Prchalová S.
57. BA Nymburk - Kondoři Liberec 27.10.2018 13:00 Theodor P., Halíková B.
88. BK Horejsek Děčín - BK SLUNETA Ústí n.L. 27.10.2018 13:00 Svejkovský  O., Nesper J.
59. Synthesia Pardubice - BVK Holice 27.10.2018 14:30 Šafařík M., Dombrovský F.
87. BVK Holice - Synthesia Pardubice 28.10.2018 10:00 Hartig L., Halíková B.
85. Kondoři Liberec - BA Nymburk 28.10.2018 11:30 Balog L., Šmíd V.
žáci U15, žákovská liga, skupina C
116. BK Příbor - Snakes Ostrava 23.10.2018 17:30 Menšík J., Šuláková P.
113. SAM BŠM Brno - Sokol Šlapanice 27.10.2018 11:00 Mynarčík P., Kubeš M.
115. Tygři JBC Brno - BC Vysočina 27.10.2018 16:00 Novák P., Nehoda P.
114. BCM Orli Prostějov - Slavia Kroměříž 27.10.2018 17:00 Kapl A., Válek J.
143. BC Vysočina - Tygři JBC Brno 28.10.2018 09:00 Mynarčík P., Kubeš M.
141. Sokol Šlapanice - SAM BŠM Brno 28.10.2018 10:00 Mrázek M., Zachar D.
142. Slavia Kroměříž - BCM Orli Prostějov 28.10.2018 10:00 Dostal V., Bešina M.
žáci U15, nadregionální liga, skupina A
1. BK Přeštice - BK Jiskra Domažlice 23.10.2018 17:45 Karásek J., Šrámková S.
3. BK Medvědi Tábor - BC Benešov 27.10.2018 13:00 Fučík B., Rypáček J.
2. Lokomotiva Plzeň - BK Beroun 27.10.2018 13:30 Jodl J., Buňková K.
30. BK Beroun - Lokomotiva Plzeň 28.10.2018 10:30
4. Spartak Kaplice - SKB Strakonice 28.10.2018 11:00 Hána M., Žáček M.
31. BC Benešov - BK Medvědi Tábor 28.10.2018 11:00
32. SKB Strakonice - Spartak Kaplice 28.10.2018 15:00 Hána M., Žáček M.
žáci U15, nadregionální liga, skupina B
15114. BK Baník Most - BA Roudnice n.L. 23.10.2018 18:30 Hendrych J., Tesař M.
15116. Sokol Vyšehrad - ŠSK Slaný 27.10.2018 12:30
15115. Slavoj Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf 27.10.2018 15:00 Liška J., Badinková N.
15143. TJ Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 28.10.2018 15:30 Hošek V., Poživil J.
15144. ŠSK Slaný - Sokol Vyšehrad 28.10.2018 17:30
15142. BA Roudnice n.L. - BK Baník Most 06.11.2018 16:30
15113. Thermia K. Vary - BK Sokolov 06.11.2018 17:30
žáci U15, nadregionální liga, skupina C
15029. TJ Sokol BK Chrudim - Basket Poděbrady 27.10.2018 09:00 Kmošek J. + Zajistí pořadatel
15030. TJ Sokol BK Chrudim - Basket Poděbrady 27.10.2018 11:00 Kmošek J. + Zajistí pořadatel
15027. BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov 27.10.2018 12:30
15028. BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov 27.10.2018 14:30
15031. Královští Sokoli - SŠB Pardubice 28.10.2018 09:00 Kmošek J., Venclík T.
15032. Královští Sokoli - SŠB Pardubice 28.10.2018 11:00 Venclík T., Kmošek J.
žáci U15, nadregionální liga, skupina D
15329. SAM Brno B - SK Renocar Podolí 26.10.2018 15:00 Račanský M., Hynková K.
15330. SAM Brno B - SK Renocar Podolí 26.10.2018 16:45 Račanský M., Hynková K.
15327. Tygři JBC Brno B - Maják Vyškov 27.10.2018 09:00 Sehnal J., Hynková K.
15333. Loko Břeclav - BK Skokani Brno 27.10.2018 10:00 Dokoupil T., Toboláková B.
15328. Tygři JBC Brno B - Maják Vyškov 27.10.2018 11:00 Sehnal J., Hynková K.
15334. Loko Břeclav - BK Skokani Brno 27.10.2018 12:00 Toboláková B., Dokoupil T.
15331. Jiskra Kyjov - BBK Blansko 27.10.2018 12:30 Slezák J., Olbort J.
15332. Jiskra Kyjov - BBK Blansko 27.10.2018 14:30 Slezák J., Olbort J.
žáci U15, nadregionální liga, skupina E
15294. SKB Zlín - TBS Přerov 26.10.2018 16:20 Nedbálek P., Kraváček B.
15292. SKB Zlín - Basket VM B 27.10.2018 09:00 Kraváček B., Nedbálek P.
15293. Basket VM A - TBS Přerov 27.10.2018 13:00 Hudec F., Procházka M.
15291. BC Nový Jičín - TJ Šumperk 27.10.2018 14:00
15295. Basket VM A - Basket VM B 28.10.2018 10:00 Hudec F., Slavík J.
žáci U15, nadregionální liga, skupina F
15195. Sokol Karviná - TJ Start Havířov 27.10.2018 09:00 Smelty J., Polke P.
15196. Basketpoint F-M - Snakes Ostrava B 27.10.2018 14:00 Kavka R., Karaffová N.
15199. TJ Start Havířov - Sokol Karviná 28.10.2018 09:00 Križanová J., Suder L.
15200. Snakes Ostrava B - Basketpoint F-M 28.10.2018 11:00 Ščurek V., Pilch M.
mladší žáci U14, žákovská liga, skupina A
3. SKB Rokycany - Lokomotiva Plzeň 03.11.2018
1. Sokol Písek - Tigers Č. Budějovice 03.11.2018 09:00
2. BK Klatovy - BK Jiskra Domažlice 03.11.2018 11:00
22. Tigers Č. Budějovice - Sokol Písek 04.11.2018
23. BK Jiskra Domažlice - BK Klatovy 04.11.2018
24. Lokomotiva Plzeň - SKB Rokycany 04.11.2018
mladší žáci U14, žákovská liga, skupina B
45. Sluneta Ústí n. L. - Sj. BK Litoměřice 31.10.2018 16:30
44. BŠ - Tygři Praha - BŠ Tygři Praha B 03.11.2018
46. BK Teplice - USK Praha 03.11.2018 10:00
43. Baník Most - BA Tygři Louny 03.11.2018 12:00
74. USK Praha - BK Teplice 04.11.2018
71. BA Tygři Louny - Baník Most 04.11.2018 10:00
72. BŠ Tygři Praha B - BŠ - Tygři Praha 04.11.2018 12:00
mladší žáci U14, žákovská liga, skupina C
100. R&J EBC Mělník - BA 2006´ Roudnice n.L. 03.11.2018
99. BK Horejsek Děčín - Kondoři Liberec 03.11.2018 09:00
101. BK Kunratice DDM P10 - TJ Sokol Kbely 03.11.2018 17:30
120. Kondoři Liberec - BK Horejsek Děčín 04.11.2018
121. BA 2006´ Roudnice n.L. - R&J EBC Mělník 04.11.2018
122. TJ Sokol Kbely - BK Kunratice DDM P10 04.11.2018 09:00
mladší žáci U14, žákovská liga, skupina D
164. ADFORS Basket Litomyšl - Jižní Supi 02.11.2018 18:30
142. Královští Sokoli - BA Nymburk 03.11.2018
141. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi 03.11.2018 10:30
143. Synthesia Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 03.11.2018 14:00
144. BK Pelhřimov - BC Kolín 03.11.2018 14:00
171. ADFORS Basket Litomyšl - Synthesia Pardubice 04.11.2018
172. BC Kolín - BK Pelhřimov 04.11.2018
170. BA Nymburk - Královští Sokoli 04.11.2018 12:00
169. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 04.11.2018 15:00
mladší žáci U14, žákovská liga, skupina E
211. SAM BŠM Brno - BCM Orli Prostějov 25.10.2018 18:45 Vaníček M., Mynarčík P.
199. BK Vlci Žďár - Basketbal TJ Svitavy 03.11.2018 14:00
198. Slavia Kroměříž - Jiskra Kyjov 03.11.2018 15:00
197. SAM BŠM Brno - Tygři JBC Brno 03.11.2018 15:15
219. Jiskra Kyjov - Slavia Kroměříž 04.11.2018
218. Tygři JBC Brno - SAM BŠM Brno 04.11.2018 11:45
220. Basketbal TJ Svitavy - BK Vlci Žďár 04.11.2018 15:00
mladší žáci U14, žákovská liga, skupina F
240. NH Ostrava A - BK NH Ostrava B 03.11.2018
241. BK Snakes Ostrava - BK Příbor 03.11.2018
239. BC Nový Jičín - BK Opava 03.11.2018 10:00
261. BK NH Ostrava B - NH Ostrava A 04.11.2018
260. BK Opava - BC Nový Jičín 04.11.2018 13:00
262. BK Příbor - BK Snakes Ostrava 04.11.2018 13:00
ženy, 1. liga, základní část
31. B. Jablonec n. N. - Studánka Pardubice 03.11.2018
35. KP Brno B - USK Praha 03.11.2018
36. Žabiny Brno B - Sokol Nusle 03.11.2018
34. BA Sparta - BK Havířov 03.11.2018 11:00
33. Aritma Praha - SK UP Olomouc 03.11.2018 18:00
32. Sokol Pečky - Ško-Energo MB 03.11.2018 19:00
37. B. Jablonec n. N. - Sokol Pečky 04.11.2018
38. Studánka Pardubice - Ško-Energo MB 04.11.2018
41. KP Brno B - Sokol Nusle 04.11.2018
42. Žabiny Brno B - USK Praha 04.11.2018
40. BA Sparta - SK UP Olomouc 04.11.2018 09:00
39. Aritma Praha - BK Havířov 04.11.2018 10:30
ženy, 2. liga, skupina A
16. BK Strakonice B - DBaK 03.11.2018
18. Slovan Litoměřice - BC Benešov 03.11.2018 13:00
17. Levhartice Chomutov - HB Basket 03.11.2018 16:00
19. Levhartice Chomutov - BC Benešov 04.11.2018 11:00
5. BSK TJ Jičín - BK Strakonice B 04.11.2018 13:30
20. Slovan Litoměřice - HB Basket 04.11.2018 14:00
ženy, 2. liga, skupina B
77. Vlčice Žďár - BK Příbor 03.11.2018 12:00
75. SK Bruntál - Prostějov 03.11.2018 17:00
76. BK NAPOS Vysoká n.L. - Basket Poděbrady 03.11.2018 18:30
79. Vlčice Žďár - SBŠ Ostrava B 04.11.2018 11:30
78. BK NAPOS Vysoká n.L. - Basketball Nymburk B 04.11.2018 12:00
juniorky U19, extraliga, základní část
34. BK Strakonice - Studánka Pardubice 27.10.2018 10:15 Koc O., Novák V.
33. BA Sparta Praha - Sokol Nusle 27.10.2018 11:00 Mycak M., Prchalová S.
36. Basket Slovanka - Sokol H. Králové 27.10.2018 13:00 Rom D., Šmíd P.
35. USK Praha - Loko Trutnov 27.10.2018 14:00 Zámostný J., Koudela P.
31. SBŠ Ostrava - Žabiny Brno 27.10.2018 14:30 Čarnecký M., Kremser J.
32. BK Havířov - KP Brno 27.10.2018 17:00 Giecek A., Pavlík M.
39. BA Sparta Praha - Studánka Pardubice 28.10.2018 09:00 Výborný D., Bohata P.
37. SBŠ Ostrava - KP Brno 28.10.2018 09:30 Čarnecký M., Kremser J.
41. USK Praha - Sokol H. Králové 28.10.2018 10:00 Zámostný J., Koudela P.
38. BK Havířov - Žabiny Brno 28.10.2018 11:15 Giecek A., Pavlík M.
42. Basket Slovanka - Loko Trutnov 28.10.2018 11:30 Rom D., Šmíd P.
40. BK Strakonice - Sokol Nusle 28.10.2018 13:00 Koc O., Novák V.
juniorky U19, celostátní liga, skupina A
16. Slovan Litoměřice - BK Klatovy 27.10.2018 13:00 Tax T., Bakajsa M.
18. Levhartice Chomutov - Aritma Praha 27.10.2018 15:00 Lejčko J., Broško D.
17. Sokol Kladno - Basket Slovanka B 27.10.2018 15:30 Šmídková H., Štelbacká K.
20. Sokol Kladno - Aritma Praha 28.10.2018 10:30 Šmídková H., Štelbacká K.
19. Slovan Litoměřice - DBaK 28.10.2018 11:00 Tax T., Bakajsa M.
21. Levhartice Chomutov - Basket Slovanka B 28.10.2018 11:00 Lejčko J., Broško D.
juniorky U19, celostátní liga, skupina B
60. B. Jablonec n. N. - BC Kolín 27.10.2018 15:00 Kočovský D., Kopecká B.
58. BC Benešov - ADFORS Basket Litomyšl 27.10.2018 17:00 Kejklíček R., Kavan J.
59. Lokomotiva Liberec - BK Brandýs n.L. 27.10.2018 18:00 Tesař M., Josefus O.
62. Lokomotiva Liberec - BC Kolín 28.10.2018 10:00 Tesař M., Josefus O.
63. B. Jablonec n. N. - BK Brandýs n.L. 28.10.2018 10:00 Kočovský D., Kopecká B.
61. HB Basket - ADFORS Basket Litomyšl 28.10.2018 12:30 Kocián M., Pazourek J.
51. HB Basket - Lokomotiva Liberec 30.10.2018 18:00
juniorky U19, celostátní liga, skupina C
107. Jiskra Kyjov - Žabiny Brno B 27.10.2018 16:30 Siegfried J., Vildová L.
108. OSK Olomouc - SKB Tišnov 27.10.2018 17:00 Petrák R., Krčmář D.
106. Basket Ostrava - Vlčice Žďár 27.10.2018 18:00 Menšík J., Nováková B.
105. SBŠ Ostrava B - BC Vysočina 27.10.2018 19:30 Konvička J., Nevřela T.
111. Jiskra Kyjov - SKB Tišnov 28.10.2018 10:00 Siegfried J., Vildová L.
112. OSK Olomouc - Žabiny Brno B 28.10.2018 10:00 Petrák R., Krčmář D.
109. SBŠ Ostrava B - Vlčice Žďár 28.10.2018 11:30 Čarnecký M., Kremser J.
110. Basket Ostrava - BC Vysočina 28.10.2018 12:00 Menšík J., Nováková B.
juniorky U19, nadregionální liga, skupina A
19569. Sokol D. Počernice - Sluneta Ústí n.L. 27.10.2018 10:15
19568. Sokol Nusle B - Wizards P10 27.10.2018 18:00
19570. Sokol D. Počernice - BK Horejsek Děčín 28.10.2018 10:15
juniorky U19, nadregionální liga, skupina B
19515. TJ Sokol Stěžery - SŠB Pardubice 27.10.2018 13:00 Holubová A. + Zajistí pořadatel
19516. TJ Sokol Stěžery - SŠB Pardubice 27.10.2018 15:00 Holubová A. + Zajistí pořadatel
19517. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - Loko Trutnov B 27.10.2018 16:30 Venclík T., Mareš Š.
19518. TJ Sokol Jaroměř - Josefov - Loko Trutnov B 27.10.2018 18:30 Mareš Š., Venclík T.
kadetky U17, extraliga, základní část
32. Sokol H. Králové - HB Basket 03.11.2018
33. Žabiny Brno - BK Havířov 03.11.2018
35. Studánka Pardubice - USK Praha 03.11.2018
36. Basket Slovanka - Levhartice Chomutov 03.11.2018 10:00
31. Loko Trutnov - BA Sparta 03.11.2018 17:00
38. Sokol H. Králové - BA Sparta 04.11.2018
39. Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 04.11.2018
40. KP Brno - BK Havířov 04.11.2018
41. Studánka Pardubice - Levhartice Chomutov 04.11.2018
37. Loko Trutnov - HB Basket 04.11.2018 09:00
42. Basket Slovanka - USK Praha 04.11.2018 11:00
kadetky U17, celostátní liga, skupina A
21. BK Strakonice - DBaK 03.11.2018
24. TJ Sokol Kladno - Sokol Nusle 03.11.2018 10:00
23. Loko Karlovy Vary - Basket Slovanka B 03.11.2018 14:30
22. BK Klatovy - HB Basket B 03.11.2018 17:00
25. BK Strakonice - HB Basket B 04.11.2018
28. TJ Sokol Kladno - Basket Slovanka B 04.11.2018 10:30
26. BK Klatovy - DBaK 04.11.2018 12:00
27. Loko Karlovy Vary - Sokol Nusle 04.11.2018 12:30
kadetky U17, celostátní liga, skupina B
77. Basket Severočesko - USK Praha B 03.11.2018
79. BK Brandýs n.L. - SLUNETA Ústí n. L. 03.11.2018
78. Pastelka MB - BKj. Kralupy n.V. 03.11.2018 09:00
80. Basket Říčany - Slovan Litoměřice 03.11.2018 17:00
81. Basket Severočesko - BKj. Kralupy n.V. 04.11.2018
83. BK Brandýs n.L. - Slovan Litoměřice 04.11.2018
82. Pastelka MB - USK Praha B 04.11.2018 09:00
84. Basket Říčany - SLUNETA Ústí n. L. 04.11.2018 10:00
kadetky U17, celostátní liga, skupina C
133. Basket Poděbrady - KP Brno B 03.11.2018
135. Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava B 03.11.2018
136. BC Vysočina - OSK Olomouc 03.11.2018 15:00
134. BSK TJ Jičín - OP Prostějov 03.11.2018 18:30
137. Basket Poděbrady - OP Prostějov 04.11.2018
139. Žabiny Brno B - OSK Olomouc 04.11.2018
138. BSK TJ Jičín - KP Brno B 04.11.2018 09:30
140. BC Vysočina - SBŠ Ostrava B 04.11.2018 11:00
kadetky U17, nadregionální liga, skupina A
17633. Horejsek Děčín - Lokomotiva Liberec 24.10.2018 18:00 Ďurana A., Josefus O.
17637. Slovan Litoměřice B - Tygřice Louny 29.10.2018 18:30
17636. Lokomotiva Liberec - BK Beroun 03.11.2018
17638. Horejsek Děčín - ASK Lovosice 03.11.2018 20:00
17639. Lokomotiva Liberec - BC Slaný 04.11.2018
17641. Horejsek Děčín - Tygřice Louny 04.11.2018 15:00
kadetky U17, nadregionální liga, skupina B
17515. Studánka Pardubice B - BŠ Tygři Praha 03.11.2018
17516. Studánka Pardubice B - BŠ Tygři Praha 03.11.2018
17513. Sojky Pelhřimov - Aritma Praha 03.11.2018 09:30
17514. Sojky Pelhřimov - Aritma Praha 03.11.2018 11:30
17559. BK Ústí n. O. - ŠBK Borotín 03.11.2018 13:00
17560. BK Ústí n. O. - ŠBK Borotín 03.11.2018 15:00
kadetky U17, nadregionální liga, skupina C
17683. Maják Vyškov - MEZ Mohelnice 03.11.2018
17684. Maják Vyškov - MEZ Mohelnice 03.11.2018
17681. KP Brno Šlapanice - SKB Tišnov 03.11.2018 10:00
17682. KP Brno Šlapanice - SKB Tišnov 03.11.2018 12:00
kadetky U17, nadregionální liga, skupina D
11. BK Příbor - SKB Zlín 24.10.2018 17:30 Konvička J., Panák D.
19. SBŠ Ostrava C - BK Frýdek-Místek 03.11.2018
18. BK Havířov B - SK Bruntál 03.11.2018 10:00
20. BK Příbor - Krnov 03.11.2018 11:00
17. Basket Valmez - Basket Ostrava 03.11.2018 13:00
starší žákyně U15, žákovská liga, skupina A
32. BA K. Vary - BK Chomutov 24.10.2018 17:00 Hendrych J., Ježek V.
4. BK Chomutov - BA K. Vary 25.10.2018 17:00 Šmíd P., Nesper J.
1. BK Strakonice - Tigers Č. Budějovice 27.10.2018 14:00 Koc O., Novák V.
2. Basketbalová škola - Tygři Praha - HB Basket 27.10.2018 14:30 Balog L., Šmíd V.
3. DBaK - BA Sparta 27.10.2018 15:45 Kovačovič M., Barták M.
30. HB Basket - Basketbalová škola - Tygři Praha 28.10.2018 10:30 Kocián M., Pazourek J.
29. Tigers Č. Budějovice - BK Strakonice 28.10.2018 11:00 Novák V., Pivovarský M.
31. BA Sparta - DBaK 28.10.2018 17:00 Mycak M., Prchalová S.
8. HB Basket - BA Sparta 30.10.2018 11:30
starší žákyně U15, žákovská liga, skupina B
58. Sokol H. Králové - Lokomotiva Trutnov 23.10.2018 16:30 Hartig L., Halíková B.
86. Lokomotiva Trutnov - Sokol H. Králové 24.10.2018 18:00 Baudyš P., Svoboda M.
59. Slovan Litoměřice - Sluneta Ústí n.L. 26.10.2018 17:30 Kout J., Josefus O.
60. ŠBK P-H Sadská - BSK TJ Jičín 27.10.2018 11:00 Kocián M., Pazourek J.
57. USK Praha - Basket Slovanka 27.10.2018 12:00 Zámostný J., Koudela P.
87. Sluneta Ústí n.L. - Slovan Litoměřice 27.10.2018 16:00 Kotrbatá Z., Ftáčková L.
85. Basket Slovanka - USK Praha 28.10.2018 09:30 Rom D., Šmíd P.
88. BSK TJ Jičín - ŠBK P-H Sadská 28.10.2018 10:30 Křenek K., Theodor P.
starší žákyně U15, žákovská liga, skupina C
114. OSK Olomouc - Studánka Pardubice 23.10.2018 17:20 Fanta J., Siegfried J.
142. Studánka Pardubice - OSK Olomouc 25.10.2018 17:30 Barták D., Kubíček J.
113. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 26.10.2018 19:15 Opletal P., Nevřela T.
115. KP Brno - Žabiny Brno 27.10.2018 15:00 Mrázek M., Zachar D.
116. OP Prostějov - BK Havířov 27.10.2018 16:00 Fanta J., Vaníček M.
141. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 27.10.2018 16:00 Menšík J., Nováková B.
144. BK Havířov - OP Prostějov 28.10.2018 09:00 Konvička J., Smelty J.
143. Žabiny Brno - KP Brno 28.10.2018 10:00 Večeřa P., Vaníček M.
149. OP Prostějov - SBŠ Ostrava 06.11.2018 17:00
starší žákyně U15, nadregionální liga, skupina A
15742. Sokol Kladno - BC Slaný 23.10.2018 17:30 Šťavík R., Hackl F.
15770. BC Slaný - Sokol Kladno 25.10.2018 18:00 Šťavík R., Hackl F.
15741. DBaK B - BK Mariánské Lázně 27.10.2018 18:00 Porvich L., Minich R.
15769. BK Mariánské Lázně - DBaK B 28.10.2018 11:00
15740. BK Baník Most - BA Tygřice Louny 01.11.2018 19:30 Rom D., Tesař M.
starší žákyně U15, nadregionální liga, skupina B
15813. Basket Říčany - Příbram (ms) 24.10.2018 16:30
15811. Tygřice Borotín(ms) - HB Basket B 27.10.2018 15:00 Šťavík R.
15812. BC Benešov - Sokol Nusle 27.10.2018 15:00 Martínek K., Rýdl M.
15810. Sokol Horní Počernice - Příbram (ms) 27.10.2018 16:30 Zajistí pořadatel
15815. BC Benešov - HB Basket B 28.10.2018 09:00 Martínek K., Rýdl M.
15814. Tygřice Borotín(ms) - Sokol Nusle 28.10.2018 12:30 Buršík P., Růzha J.
starší žákyně U15, nadregionální liga, skupina C
15527. Basket Poděbrady - Biž. Jablonec n. N. 27.10.2018 13:00
15525. BK Brandýs n. L. - Slavoj Český Brod 27.10.2018 16:30
15528. Basket Poděbrady - Biž. Jablonec n. N. 27.10.2018 17:00
15526. BK Brandýs n. L. - Slavoj Český Brod 27.10.2018 18:30
starší žákyně U15, nadregionální liga, skupina D
15625. Renocar Podolí - BK Blansko 27.10.2018 09:00 Chaloupka L., Janík K.
15629. Sokol Lanžhot - Maják Vyškov 27.10.2018 09:00 Křápek P., Vybíral M.
15626. Renocar Podolí - BK Blansko 27.10.2018 11:00 Janík K., Chaloupka L.
15630. Sokol Lanžhot - Maják Vyškov 27.10.2018 11:00 Křápek P., Vybíral M.
15627. Žabiny Brno B - Jiskra Kyjov 27.10.2018 12:00 Sehnal J., Buryšek Z.
15628. Žabiny Brno B - Jiskra Kyjov 27.10.2018 14:00 Buryšek Z., Sehnal J.
starší žákyně U15, nadregionální liga, skupina E
15716. Lokomotiva Krnov - SK Bruntál 23.10.2018 17:45 Čarnecký M., Chodura O.
15719. SK Bruntál - Lokomotiva Krnov 25.10.2018 17:00 Jedličková K., Balušková V.
15717. BK Lipník - TBS Přerov 27.10.2018 09:30
15715. Basket Valmez - SBŠ Ostrava B 27.10.2018 10:00 Hudec F., Procházka M.
15720. TBS Přerov - BK Lipník 28.10.2018 10:00
15718. SBŠ Ostrava B - Basket Valmez 28.10.2018 15:30 Jurda A., Przeczková A.
mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina A
3. BK Klatovy - BK Strakonice 03.11.2018 13:00
2. DBaK - Loko Karlovy Vary 03.11.2018 18:00
24. BK Strakonice - BK Klatovy 04.11.2018
23. Loko Karlovy Vary - DBaK 04.11.2018 10:00
22. Basket Slovanka B - Basket Slovanka 05.11.2018 17:00
mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina B
43. BK Baník Most - BK Levhartice Chomutov 03.11.2018 10:00
45. Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí nad Labem 03.11.2018 10:30
44. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Kladno 03.11.2018 15:00
64. BK Levhartice Chomutov - BK Baník Most 04.11.2018 09:00
66. SLUNETA Ústí nad Labem - Slovan Litoměřice 04.11.2018 10:00
65. Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 04.11.2018 13:00
mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina C
107. Studánka Pardubice - Sokol H. Králové 31.10.2018 18:30
87. BŠ Tygři Praha - BŠ Tygři Praha B 02.11.2018 16:30
86. Sokol H. Králové - Studánka Pardubice 02.11.2018 18:30
108. BŠ Tygři Praha B - BŠ Tygři Praha 02.11.2018 18:30
85. BK Brandýs n.L. - Basketbal Sokol H. Počernice 03.11.2018
106. Basketbal Sokol H. Počernice - BK Brandýs n.L. 04.11.2018 11:00
mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina D
127. USK Praha - Nobiles Nusle 03.11.2018
128. Basket Poděbrady - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 03.11.2018
129. Loko Trutnov - BSK Jičín 03.11.2018 14:45
142. Nobiles Nusle - USK Praha 04.11.2018
143. ŠBK Parker-Hannifin Sadská - Basket Poděbrady 04.11.2018 11:00
144. BSK Jičín - Loko Trutnov 04.11.2018 11:30
mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina E
159. OP Prostějov - Gepardice Rožnov pod Radhoštěm 03.11.2018
157. SKB Tišnov - KP Brno 03.11.2018 15:00
178. KP Brno - SKB Tišnov 04.11.2018
179. Žabiny Brno B - Žabiny Brno 04.11.2018
180. Gepardice Rožnov pod Radhoštěm - OP Prostějov 04.11.2018 10:00
mladší žákyně U14, žákovská liga, skupina F
200. BK Příbor - BK Frýdek-Místek 03.11.2018 13:00
199. BK Havířov - Basket Ostrava 03.11.2018 17:00
214. Basket Ostrava - BK Havířov 04.11.2018
215. BK Frýdek-Místek - BK Příbor 04.11.2018

Hlavní partneři
  • Mattoni
  • Mondo
  • Tipsport
  • Nike
Mediální partneři
  • Basketmag
  • Český rozhlas
  • ČT4
  • iDnes
  • MF Dnes
  • Tvcom.cz
Partneři
  • Czechtourism
  • Čeps,a.s.
  • Česká pošta
  • České dráhy
  • Molten
  • Olma
  • Sport Bohemia
  • Perskindol
Patroni / Instituční partneři
  • Asosiace školských sportovních klubů
  • Český olympijský výbor
  • FIBA
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Český svaz tělesné výchovy