www.cbf.cz - Soutěže - Aktuální utkání

aktuální utkání

18.11.2018

muži, 1. liga , Základní část - skupina Východ , 9. kolo
SKB Zlín - BC Nový Jičín (85:55) (20:11 52:21 63:37)
BCM Orli Prostějov - UP Olomouc (104:64) (24:16 51:36 78:52)
Snakes Ostrava - BK Opava "B" (95:66) (24:22 49:32 70:56)
Basketbal Olomouc - BC Vysočina 18:00 historie
ženy, 1. liga , základní část , 9. kolo
Studánka Pardubice - Sokol Nusle (66:67) (20:16 35:43 53:53)
SK UP Olomouc - Žabiny Brno B (88:97) (17:22 34:44 61:62)
B. Jablonec n. N. - BA Sparta (75:68) (13:19 31:29 54:38)
Sokol Pečky - USK Praha (60:78) (14:15 28:37 39:64)
Ško-Energo MB - Aritma Praha (81:69) (22:16 36:36 58:54)
BK Havířov - KP Brno B (73:68) (15:24 32:43 46:57)
kadetky U17, extraliga , základní část , 9. kolo
BK Havířov - Basket Slovanka (53:85) (14:29 33:51 42:70)
SBŠ Ostrava - Studánka Pardubice (71:46) (13:11 35:23 61:33)
Loko Trutnov - KP Brno (54:62) (9:19 22:32 40:44)
HB Basket - USK Praha (54:81) (19:28 31:51 42:72)
Sokol H. Králové - Žabiny Brno (68:73) (12:16 35:37 52:54)
BA Sparta - Levhartice Chomutov (66:46) (12:11 40:29 55:43)
kadeti U17, extraliga , základní část , 9. kolo
Snakes Ostrava - Sokol Písek (92:61) (24:18 52:31 75:52)
NH Ostrava - BK Loko Plzeň (75:64) (20:24 35:39 50:54)
Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice (89:63) (25:14 45:28 64:51)
BA Nymburk - SAM Brno (99:85) (24:22 53:39 70:63)
USK Praha - Kondoři Liberec (75:57) (10:16 38:32 54:47)
Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov (80:62) (19:16 37:26 56:44)
muži, 2. liga , skupina A , 9. kolo
Jiskra Domažlice - Sokol Písek B 10:00 historie
SKB Rokycany - Sokol Žižkov (69:57) (21:18 38:42 60:49)
BK Klatovy - Wolves Radotín (60:96) (13:31 25:51 41:74)
BK Mariánské Lázně - BC Slaný 11:00 historie
Sokol Kbely - Slavoj BK Litoměřice "B" (71:65) (12:16 32:32 46:55)
BC Benešov - Sluneta USK Ústí n.L. (71:68) (24:7 29:21 49:47)
muži, 2. liga , skupina B , 9. kolo
BA LYNX Liberec - Basket Poděbrady (96:62) (29:8 52:30 71:45)
Lions J. Hradec - BVK Holice (74:85) (23:22 37:43 59:69)
BK Vlci Žďár - BK NAPOS Vysoká n.L. (89:78) (23:22 44:41 71:60)
Sokol Kutná Hora - BK Kondoři Liberec 10:30 historie
AŠ Mladá Boleslav - Tesla Pardubice (70:74) (20:19 34:38 55:59)
BK Brandýs n.L. - Sokol BK Chrudim (73:81) (21:16 34:37 47:57)
muži, 2. liga , skupina C , 9. kolo
Renocar Podolí - SK Žabovřesky (97:66) (22:16 47:30 66:46)
BK Hladnov - KK Val. Meziříčí (61:89) (16:22 31:39 42:55)
VŠB Ostrava - Slavia Kroměříž (83:66) (21:31 45:46 63:53)
BK Krnov - Sokol Karviná (64:83) (11:23 31:37 45:60)
TJ Šumperk - Basket Opava 2010 (63:91) (9:32 21:51 40:78)
SA Brno - Slovan Č. Pole Brno (86:66) (28:22 46:35 67:46)
ženy, 2. liga , skupina A , 10. kolo
BC Benešov - Lokomotiva Liberec (59:45) (18:4 33:20 48:30)
BK Strakonice B - Slovan Litoměřice (76:69) (8:13 28:26 45:42 63:63)
DBaK - Levhartice Chomutov 11:15 historie
HB Basket - BSK TJ Jičín (49:65) (18:13 26:32 37:47)
ženy, 2. liga , skupina B , 10. kolo
SK Bruntál - BK NAPOS Vysoká n.L. (71:86) (28:26 51:50 66:66)
Vlčice Žďár - Basket Poděbrady (61:55) (21:6 35:18 48:34)
kadetky U17, celostátní liga , skupina A , 8. kolo
HB Basket B - DBaK (68:49) (17:17 30:27 53:37)
BK Klatovy - BK Strakonice (46:75) (11:18 21:40 30:64)
TJ Sokol Kladno - Loko Karlovy Vary (66:48) (18:9 35:21 53:32)
kadetky U17, celostátní liga , skupina B , 8. kolo
Basket Říčany - BK Brandýs n.L. (64:67) (21:17 45:32 56:48)
Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n. L. (52:59) (8:14 24:30 37:46)
BKj. Kralupy n.V. - USK Praha B (83:71) (16:17 18:16 24:17)
Pastelka MB - Basket Severočesko 15:00 historie
kadetky U17, celostátní liga , skupina C , 8. kolo
BC Vysočina - Žabiny Brno B (74:54) (20:10 45:28 60:39)
OP Prostějov - KP Brno B (63:75) (10:27 26:42 47:57)
mladší žákyně U14, žákovská liga , skupina A , 10. kolo
BK Klatovy - HB Basket (35:85) (10:24 18:39 27:59)
DBaK - Basket Slovanka (71:45) (22:9 36:21 57:35)
Loko Karlovy Vary - Basket Slovanka B (101:13) (34:2 52:10 79:13)
mladší žákyně U14, žákovská liga , skupina B , 10. kolo
SLUNETA Ústí nad Labem - Sokol Kladno (79:55) (20:14 38:31 58:44)
Slovan Litoměřice - BKj. Kralupy n.V. 13:00 historie
BA Sparta Praha - BK Levhartice Chomutov 17:00 historie
mladší žákyně U14, žákovská liga , skupina C , 3. kolo
Pastelka MB - BŠ Tygři Praha B 13:00 historie
mladší žákyně U14, žákovská liga , skupina C , 10. kolo
Sokol H. Králové - BK Brandýs n.L. (154:23) (44:4 88:14 122:19)
Studánka Pardubice - Basketbal Sokol H. Počernice (23:100) (7:23 13:47 19:72)
mladší žákyně U14, žákovská liga , skupina D , 10. kolo
ŠBK Parker-Hannifin Sadská - Nobiles Nusle (111:42) (30:6 61:16 92:24)
Basket Poděbrady - USK Praha (44:79) (10:19 16:38 28:65)
mladší žákyně U14, žákovská liga , skupina E , 2. kolo
KP Brno - Jiskra Kyjov (57:46) (16:12 25:23 37:36)
mladší žákyně U14, žákovská liga , skupina E , 10. kolo
OP Prostějov - Žabiny Brno (40:43) (6:4 19:22 28:30)
Gepardice Rožnov pod Radhoštěm - Žabiny Brno B (40:66) (11:21 19:30 23:47)
mladší žákyně U14, žákovská liga , skupina F , 10. kolo
BK Frýdek-Místek - Basket Ostrava 09:00 historie
Loko Krnov - SBŠ Ostrava (45:93) (10:30 20:49 39:73)
BK Příbor - BK Havířov (23:77) (6:24 10:39 16:61)
kadeti U17, celostátní liga , skupina A , 8. kolo
USK Praha B - BSK - Jižní Supi (36:130) (8:37 17:68 29:94)
Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. (78:36) (25:9 48:15 59:28)
Sokol Vyšehrad - BK Klatovy (63:73) (20:22 32:49 44:60)
BA 2006´Roudnice n. L. - BA Sparta Praha (54:83) (9:18 22:39 37:64)
kadeti U17, celostátní liga , skupina B , 8. kolo
BC Vysočina - BK Vlci Žďár (80:71) (36:9 50:30 72:44)
BŠ Tygři Praha - BK Pelhřimov 10:00 historie
BC Kolín - Basket Poděbrady (56:109) (18:35 24:55 36:88)
Královští Sokoli - BK Pardubice B (58:83) (9:21 29:42 39:66)
kadeti U17, celostátní liga , skupina C , 8. kolo
SAM Brno B - SK Žabovřesky (63:84) (19:30 36:43 48:64)
SKB Zlín - Tygři JBC Brno (53:69) (16:18 21:37 32:52)
BK Hladnov - Sokol Karviná 12:00 historie
SK UP-BCM Olomouc - BK Opava 12:00 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , skupina A , 10. kolo
BK Jiskra Domažlice - Tigers Č. Budějovice (95:61) (33:14 55:35 79:48)
SKB Rokycany - Sokol Pražský (43:64) (7:7 18:26 33:41)
BK Klatovy - Sokol Písek (64:63) (10:13 11:24 22:14 20:12)
mladší žáci U14, žákovská liga , skupina B , 10. kolo
BK Teplice - Baník Most (38:106) (8:34 13:52 21:88)
USK Praha - BA Tygři Louny (72:42) (19:12 36:20 56:32)
Sluneta Ústí n. L. - BŠ - Tygři Praha (63:53) (16:16 30:23 44:34)
Sj. BK Litoměřice - BŠ Tygři Praha B (33:86) (9:14 19:36 27:58)
mladší žáci U14, žákovská liga , skupina C , 2. kolo
Kondoři Liberec - BA 2006´ Roudnice n.L. (24:102) (9:26 11:66 16:79)
mladší žáci U14, žákovská liga , skupina C , 10. kolo
TJ Sokol Kbely - BA Sparta Praha (94:59) (36:16 55:28 71:49)
R&J EBC Mělník - BK Horejsek Děčín (28:82) (15:26 17:56 22:68)
mladší žáci U14, žákovská liga , skupina D , 10. kolo
ADFORS Basket Litomyšl - BA Nymburk (27:110) (10:23 15:48 23:75)
BK Pelhřimov - Sokol Vyšehrad (95:35) (24:13 47:18 63:33)
BC Kolín - Jižní Supi (42:61) (8:16 16:35 34:43)
Synthesia Pardubice - Královští Sokoli (63:59) (12:6 32:20 41:38 53:53 59:59)
mladší žáci U14, žákovská liga , skupina E , 10. kolo
BK Vlci Žďár - SAM BŠM Brno (77:57) (22:22 42:35 59:50)
Basketbal TJ Svitavy - Tygři JBC Brno (57:103) (10:28 26:58 35:80)
mladší žáci U14, žákovská liga , skupina F , 10. kolo
BK Příbor - BK NH Ostrava B (68:50) (15:12 39:25 55:34)
Olomouc - BC Nový Jičín (70:71) (21:12 43:28 60:45)
BK Snakes Ostrava - NH Ostrava A (60:78) historie
kadetky U17, nadregionální liga , skupina A , 7. kolo
ASK Lovosice - Lokomotiva Liberec (47:46) (10:9 20:17 32:30)
BK Beroun - Horejsek Děčín 10:30 historie
BC Slaný - Slovan Litoměřice B 15:00 historie
kadetky U17, nadregionální liga , skupina B , 4. kolo
TJ Sokol Stěžery - Sojky Pelhřimov (81:66) (25:14 49:33 59:53)
TJ Sokol Stěžery - Sojky Pelhřimov (63:61) (25:12 37:29 48:45)
kadeti U17, nadregionální liga , skupina A , 8. kolo
AŠ Mladá Boleslav - ŠSK Slaný (ms) 09:00 historie
BK Č. Brod - BKj Kralupy (72:75) (30:16 48:45 60:62)
BK Brandýs n. L. - SKB Strakonice (88:73) (18:16 47:34 68:58)
BK R&J EBC Mělník - Sršni Sokol Písek B(ms) 11:00 historie
kadeti U17, nadregionální liga , skupina B , 15. kolo
BK Děčín B - Tygři Louny (57:75) (10:22 25:41 46:55)
kadeti U17, nadregionální liga , skupina E , 12. kolo
Lipník - Krnov (59:83) (15:13 28:32 44:60)

15.11. -- 16.11. -- 17.11. -- 18.11. -- 19.11. -- 20.11. -- 21.11.

zobrazit jen MNBL a EŽBF


Hlavní partneři
  • Mattoni
  • Mondo
  • Tipsport
  • Nike
Mediální partneři
  • Basketmag
  • Český rozhlas
  • ČT4
  • iDnes
  • MF Dnes
  • Tvcom.cz
Partneři
  • Czechtourism
  • Čeps,a.s.
  • Česká pošta
  • České dráhy
  • Molten
  • Olma
  • Sport Bohemia
  • Perskindol
Patroni / Instituční partneři
  • Asosiace školských sportovních klubů
  • Český olympijský výbor
  • FIBA
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Český svaz tělesné výchovy