www.cbf.cz - Evropské poháry

Evropské poháry

 

Muži

 

ČEZ Basketball Nymburk

Soutěž: Basketball Champions League

Fáze: Skupina C

 

09.10.2018 JDA Dijon - ČEZ Basketball Nymburk 74:63 (17:15; 35:31; 52:53)
16.10.2018 ČEZ Basketball Nymburk - AEK Atény 93:94 prodl. (17:30; 36:52; 62:66; 82:82; 86:86)
24.10.2018 Lietkabelis - ČEZ Basketball Nymburk 97:86 (24:29; 41:46; 72:65)
31.10.2018 ČEZ Basketball Nymburk - Telenet Giants Antwerp
82:74 (21:17; 43:37; 64:62)
07.11.2018 Hapoel Jerusalem - ČEZ Basketball Nymburk 88:64 (26:18; 45:32; 66:40)
14.11.2018 Montakit Fuenlabrada - ČEZ Basketball Nymburk 71:72 (12:20; 23:38; 42:57)
20.11.2018 ČEZ Basketball Nymburk - Brose Bamberg 78:84 (20:23; 46:43; 65:62)
11.12.2018 ČEZ Basketball Nymburk - JDA Dijon 78:89 (17:20; 37:51; 60:71)
19.12.2018 AEK Atény - ČEZ Basketball Nymburk 19:30  
08.01.2019 ČEZ Basketball Nymburk - Leitkabelis 18:30  
15.01.2019 Telenet Giants Antwerp - ČEZ Basketball Nymburk 20:00  
22.01.2019 ČEZ Basketball Nymburk - Hapoel Jerusalem 18:30  
29.01.2019 ČEZ Basketball Nymburk - Montakit Fuenlabrada 18:30  
06.02.2019 Brose Bamberg - ČEZ Basketball Nymburk 20:30  

 

 

BK Opava

Soutěž: Basketball Champions League

Fáze: Skupina B

 

 

10.10.2018 BK Opava - Nanterre 74:67 (28:16; 45:32; 57:53)
17.10.2018 Fribourg Olympic
- BK Opava 97:79 (19:17; 43:40; 75:58)
23.10.2018 BK Opava - Umana Reyer Venezia 72:90 (19:29; 36:51; 52:70)
30.10.2018 Unet Holon - BK Opava 88:72 (23:19; 38:41; 64:60)
06.11.2018 BK Opava - PAOK 69:94 (31:24; 45:47; 60:74)
14.11.2018 BK Opava - Ibeostar Tenerife 70:92 (19:26; 38:46; 51:74)
20.11.2018 Telekom Baskets Bonn - BK Opava 114:77 (32:18; 58:40; 97:60)
12.12.2018 Nanterre - BK Opava 110:64 (33:11; 60:24; 84:40)
19.12.2018 BK Opava - Fribourg Olympic
18:30  
08.01.2019 Umana Reyer Venezia - BK Opava 20:30  
16.01.2019 BK Opava - Unet Holon 18:30  
23.01.2019 PAOK - BK Opava 19:30  
30.01.2019 Ibeostar Tenerife - BK Opava 19:30  
05.02.2019 BK Opava - Telekom Baskets Bonn 18:30  

 

 

BK JIP Pardubice

Soutěž: Basketball Champions League

Fáze: Kvalifikace, 3. kolo

 

01.10.2018 Nizhny Novgorod - BK JIP Pardubice 92:84 (23:25; 50:40; 72:50)
04.10.2018 BK JIP Pardubice - Nizhny Novgorod 57:85 (14:27; 26:40; 44:64)

 

 

Soutěž: FIBA Europe Cup

Fáze: Skupina D

 

17.10.2018 New Heroes Den Bosch - BK JIP Pardubice 91:58 (32:14; 51:36; 76:45)
24.10.2018 BK JIP Pardubice - Avtodor Saratov 90:102 (26:15; 45:44; 68:71)
31.10.2018 Ironi Ness Ziona - BK JIP Pardubice 111:77 (23:19; 53:44; 81:62)
07.11.2018 BK JIP Pardubice - New Heroes Den Bosch 64:68 (13:19; 29:36; 43:48)
14.11.2018 Avtodor Saratov - BK JIP Pardubice 129:91 (33:27; 67:54; 98:71)
21.11.2018 BK JIP Pardubice - Ironi Ness Ziona 84:104 (22:25; 36:48; 58:80)

 

 

DEKSTONE Tuři Svitavy

Soutěž: FIBA Europe Cup

Fáze: Kvalifikace, 1. kolo

 

20.09.2018 DEKSTONE Tuři Svitavy - Istanbul BBSK 74:99 (16:23; 29:46; 55:67)
26.09.2018 Istanbul BBSK - DEKSTONE Tuři Svitavy 98:78 (29:20; 60:43; 79:58)

 

 

egoé Basket Brno

Soutěž: Helios Alpe Adria Cup

Fáze: Skupina C

 

26.09.2018 BC Adriaoil Skrljevo - egoé Basket Brno 78:74 (24:28; 35:47; 58:63)
10.10.2018 egoé Basket Brno - BK Klosterneuburg Dukes 77:76 (7:18; 25:34; 45:57)
22.10.2018 Zalakeramia ZTE KK - egoé Basket Brno 88:70 (16:22; 34:31; 66:53)
31.10.2018 BK Klosterneuburg Dukes - egoé Basket Brno 66:59 (13:11; 23:20; 47:30)
27.11.2018 egoé Basket Brno - BC Adriaoil Skrljevo 71:73 (14:14; 29:31; 48:51)
01.12.2018 egoé Basket Brno - Zalakeramia ZTE KK 86:63 (25:16; 48:33; 65:47)

 

 

BK ARMEX Děčín

Soutěž: Helios Alpe Adria Cup

Fáze: Skupina A

 

27.09.2018 BK ARMEX Děčín - BC Levicki Patrioti 77:70 (18:19; 39:34; 60:54)
10.10.2018 BC Levicki Patrioti - BK ARMEX Děčín 95:67 (20:20; 38:35; 65:50)
07.11.2018 BK ARMEX Děčín - Egis Körmend 87:70 (14:21; 42:42; 66:55)
14.11.2018 BK ARMEX Děčín - UBSC Raiffeisen Graz 86:76 (20:23; 43:49; 60:61)
04.12.2018 UBSC Raiffeisen Graz - BK ARMEX Děčín 85:91 (26:24; 45:54; 62:73)
05.12.2018 Egis Körmend - BK ARMEX Děčín 103:78 (35:20; 58:44; 81:55)

 

 

USK Praha

Soutěž: Helios Alpe Adria Cup

Fáze: Skupina B

 

09.10.2018 KD Hopsi Polzela - USK Praha 93:91 prodl.
(18:18; 39:38; 52:53)
16.10.2018 USK Praha - KD Hopsi Polzela 76:68 (24:21; 39:35; 57:56)
23.10.2018 KK Vrijednosnice Osijek - USK Praha 86:69 (18:18; 44:34; 65:55)
06.11.2018 Arkadia Traiskirchen Lions - USK Praha 47:77 (16:14; 32:34; 40:55)
13.11.2018 USK Praha - KK Vrijednosnice Osijek 78:67 (20:16; 37:29; 54:51)
27.11.2018 USK Praha - Arkadia Traiskirchen Lions 87:45 (18:12; 39:22; 59:38)

 

 

SLUNETA Ústí nad Labem

Soutěž: Helios Alpe Adria Cup

Fáze: Skupina D

 

03.10.2018 SLUNETA Ústí nad Labem - KK Sencur GGD 106:79 (32:15; 53:34; 80:55)
10.10.2018 SLUNETA Ústí nad Labem - GTK Gliwice 76:78 (23:17; 40:41; 51:58)
24.10.2018 BC Hallmann Viena - SLUNETA Ústí nad Labem 80:93 (20:27; 39:49; 61:69)
07.11.2018 SLUNETA Ústí nad Labem - BC Hallmann Viena 92:66 (23:21; 53:50; 73:60)
01.12.2018 GTK Gliwice - SLUNETA Ústí nad Labem 81:83 (26:25; 40:46; 66:69)
05.12.2018 KK Sencur GGD - SLUNETA Ústí nad Labem 103:77 (23:18; 68:42; 81:56)

 

 

 

Ženy

 

 

ZVVZ USK Praha

Soutěž: Euroliga

Fáze: Skupina A

 

24.10.2018 Nadezhda - ZVVZ USK Praha 78:83 (14:30; 39:43; 59:69)
01.11.2018 Famila Schio - ZVVZ USK Praha 50:69 (10:17; 30:37; 39:53)
07.11.2018 ZVVZ USK Praha - Bourges Basket 88:80 (25:26; 46:44; 66:62)
28.11.2018 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Praha 87:59 (26:9; 44:24; 71:36)
05.12.2018 ZVVZ USK Praha - Castors Braine 82:63 (24:13; 53:26; 69:44)
12.12.2018 EBSVA-LM - ZVVZ USK Praha 62:101 (11:24; 29:49; 51:72)
19.12.2018 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice 19:00  
09.01.2019 ZVVZ USK Praha - Nadezhda 19:00  
16.01.2019 ZVVZ USK Praha - Famila Schio 19:00  
23.01.2019 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha 20:00  
30.01.2019 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg 19:00  
06.02.2018 Castors Braine - ZVVZ USK Praha 20:00  
13.02.2019 ZVVZ USK Praha - EBSVA-LM 19:00  
20.02.2019 CCC Polkowice - ZVVZ USK Praha 19:00  

 

 

Basketball Nymburk

Soutěž: Eurocup

Fáze: Skupina H

 

25.10.2018 Basketball Nymburk - MBK Ružomberok 71:70 (19:21; 43:42; 61:51)
30.10.2018 Cinkarna Celje - Basketball Nymburk 68:83 (27:12; 43:37; 52:68)
07.11.2018 KSC Szekszard
- Basketball Nymburk 72:65 (17:21; 31:31; 49:47)
28.11.2018 MBK Ružomberok - Basketball Nymburk 84:76 (21:21; 38:34; 60:55)
06.12.2018 Basketball Nymburk - Cinkarna Celje 65:61 (21:12; 29:24; 47:46)
13.12.2018 Basketball Nymburk - KSC Szekszard
49:72 (8:26; 22:45; 33:55)

 

 

KP Brno

Soutěž: Eurocup

Fáze: Skupina I

 

24.10.2018 DVTK - KP Brno 77:59 (18:12; 44:23; 58:37)
31.10.2018 KP Brno - Reyer Venezia
66:64 (17:10; 36:29; 50:47)
07.11.2018 KP Brno - Nantes Reze
58:84 (22:28; 35:51; 43:66)
28.11.2018 KP Brno - DVTK 70:83 (23:22; 38:42; 53:66)
05.12.2018 Reyer Venezia
- KP Brno 76:53 (27:17; 42:28; 55:40)
13.12.2018 Nantes Reze
- KP Brno 93:84 (14:15; 36:28; 52:54; 70:70; 80:80)

 

 

Basket Žabiny Brno

Soutěž: EWBL

Fáze: Turnaj I

 

12.10.2018 Basket Žabiny Brno - Horizont 67:59 (16:15; 24:30; 46:48)
13.10.2018 Kibirkstis Vilnius - Basket Žabiny Brno 67:79 (21:16; 34:41; 51:52)
14.10.2018 Basket Žabiny Brno - Piešťanské Čajky 73:39 (13:6; 31:28; 50:35)

 

 

08.12.2018 Basket Žabiny Brno - Amsterdam Angeles 82:58 (25:19; 44:31; 69:48)
09.12.2018 Dynamo Moscow - Basket Žabiny Brno 49:80 (14:19; 25:38; 33:58)
03.01.2019 TTT Riga - Basket Žabiny Brno 18:00  
12.01.2019 Lulea Basket - Basket Žabiny Brno 18:00  

 

 

SBŠ Ostrava

Soutěž: EWBL

Fáze: Turnaj I

 

03.10.2018 Young Angeles Košice - SBŠ Ostrava 53:51 (15:15; 35:23; 44:40)
04.10.2018 Tsmoki-Minsk - SBŠ Ostrava 70:60 (21:9; 36:20; 52:39)
05.10.2018 SBŠ Ostrava - PINKK Pecsi 424 74:73 (21:12; 40:28; 62:48)

 

 

01.12.2018 Olimpia Grodno - SBŠ Ostrava 100:70 (32:18; 52:32; 73:49)
02.12.2018 SBŠ Ostrava - A3 Basket 51:96 (12:22; 25:51; 36:78)

 

 

05.01.2018 Rostov-Don-SFEDU - SBŠ Ostrava 16:30  
06.01.2018 SBŠ Ostrava - Astana Tigers 13:30  

 

 

Sledujte také Středoevropskou ligu CEWL (Sokol Hradec Králové, Basket Žabiny Brno) - oficiální stránky najdete zde.

 

 


Hlavní partneři
  • Mattoni
  • Mondo
  • Tipsport
  • Nike
Mediální partneři
  • Basketmag
  • Český rozhlas
  • ČT4
  • iDnes
  • MF Dnes
  • Tvcom.cz
Partneři
  • Czechtourism
  • Čeps,a.s.
  • Česká pošta
  • České dráhy
  • Molten
  • Olma
  • Sport Bohemia
  • Perskindol
Patroni / Instituční partneři
  • Asosiace školských sportovních klubů
  • Český olympijský výbor
  • FIBA
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Český svaz tělesné výchovy