www.cbf.cz - Home

Česká basketbalová federace

ženy, ŽBL , Základní část , 15. kolo
Loko Trutnov - Žabiny Brno 17:00 historie
SBŠ Ostrava - BLK Slavia Praha 17:00 historie
muži, 1. liga , Základní část - skupina Západ , 16. kolo
Sokol Písek - USK Praha B 16:00 historie
Basketball Nymburk B - BK Loko Plzeň 17:30 historie
muži, 1. liga , Základní část - skupina Východ , 16. kolo
BC Nový Jičín - Snakes Ostrava 16:00 historie
Sokol Šlapanice - SKB Zlín 16:30 historie
juniorky U19, extraliga , základní část , 16. kolo
BA Sparta Praha - Loko Trutnov 09:00 historie
Basket Slovanka - KP Brno 10:00 historie
BK Havířov - Studánka Pardubice 10:00 historie
USK Praha - Žabiny Brno 11:00 historie
BK Strakonice - Sokol Nilfisk H. Králové 11:00 historie
SBŠ Ostrava - Sokol Nusle 11:00 historie
junioři U19, extraliga , základní část , 14. kolo
Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 09:00 historie
SAM Brno - GBA EU 09:00 historie
USK Praha - Sokol Písek 10:30 historie
Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 11:00 historie
BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 12:00 historie
BA Nymburk - Sokol pražský 14:00 historie
juniorky U19, celostátní liga , finálová skupina , 2. kolo
Žabiny Brno B - DBaK 09:00 historie
OSK Olomouc - Levhartice Chomutov 12:00 historie
juniorky U19, celostátní liga , play-out A , 2. kolo
BK Klatovy - Sokol Kladno 11:00 historie
juniorky U19, celostátní liga , play-out B , 8. kolo
ADFORS Basket Litomyšl - B. Jablonec n. N. 14:00 historie
juniorky U19, celostátní liga , play-out C , 2. kolo
Basket Ostrava - SKB Tišnov 12:00 historie
starší žákyně U15, žákovská liga , Extraliga , 4. kolo
BK Strakonice - Žabiny Brno 09:00 historie
USK Praha - BK Havířov 09:00 historie
Sokol Nilfisk H. Králové - SBŠ Ostrava 09:00 historie
BA Sparta - KP Brno 11:00 historie
Slovan Litoměřice - BK Chomutov 11:30 historie
Sluneta Ústí n.L. - HB Basket 11:30 historie
starší žákyně U15, žákovská liga , Liga sk. A , 5. kolo
Slovan Litoměřice B - Tigers Č. Budějovice 09:30 historie
BA K. Vary - Basket Slovanka 10:00 historie
DBaK - ŠBK P-H Sadská 10:00 historie
Válečnice Děčín - Basketbalová škola - Tygři Praha 14:00 historie
starší žákyně U15, žákovská liga , Liga sk. B , 5. kolo
OP Prostějov - Sokol Nusle 10:00 historie
Basket Ostrava - BSK TJ Jičín 10:00 historie
OSK Olomouc - Lokomotiva Trutnov 10:00 historie
BC Vysočina - Studánka Pardubice 13:00 historie
junioři U19, celostátní liga , finálová skupina , 2. kolo
Olomouc - GBA EU B 09:30 historie
BK Opava - BC Kolín 11:30 historie
junioři U19, celostátní liga , play-out A , 2. kolo
SLUNETA Ústí n. L. - Slovan Varnsdorf 10:30 historie
BA Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 15:00 historie
junioři U19, celostátní liga , play-out B , 1. kolo
BA Nymburk B - BSK Modřany - Jižní Supi 12:00 historie
junioři U19, celostátní liga , play-out B , 2. kolo
Lions J. Hradec - Královští Sokoli 10:00 historie
BK Vlci Žďár - Tesla Pardubice 10:00 historie
junioři U19, celostátní liga , play-out C , 2. kolo
Snakes Ostrava B - SAM Brno B 09:30 historie
BC Nový Jičín - Slavia Kroměříž 13:00 historie
žáci U15, žákovská liga , Extraliga , 4. kolo
SAM BŠM Brno - BŠ Tygři Praha 10:00 historie
Tygři JBC Brno - Sokol Písek 11:15 historie
Snakes Ostrava - BA Nymburk 11:30 historie
žáci U15, žákovská liga , Liga sk. A , 5. kolo
BK Chomutov - BK SLUNETA Ústí n.L. 09:00 historie
BK Klatovy - BK Kladno 09:00 historie
Lokomotiva Plzeň - BA Sparta 10:00 historie
Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 15:00 historie
žáci U15, žákovská liga , Liga sk. B , 5. kolo
BK Opava - Jiskra Kyjov 09:30 historie
TJ Sokol Kbely - Sokol Šlapanice 11:00 historie
BCM Orli Prostějov - Slavia Kroměříž 12:00 historie
žáci U15, žákovská liga , Liga sk. B , 11. kolo
BC Vysočina - BK LIONS J. Hradec 11:00 historie
juniorky U19, nadregionální liga , skupina A , 16. kolo
Sluneta Ústí n.L. - Wizards P10 09:00 historie
kadetky U17, nadregionální liga , skupina A , 10. kolo
BC Slaný - ASK Lovosice 14:00 historie
starší žákyně U15, nadregionální liga , skupina A1 , 4. kolo
BC Slaný - BK Teplice 11:00 historie
starší žákyně U15, nadregionální liga , Skupina B1 , 4. kolo
HB Basket B - Tygřice Borotín(ms) 10:30 historie
Sokol Horní Počernice - Příbram (ms) 11:00 historie
starší žákyně U15, nadregionální liga , Skupina E1 , 5. kolo
Basket Valmez - SK Bruntál 10:00 historie
TJ Šumperk - BK Lipník 12:00 historie
SBŠ Ostrava B - Lokomotiva Krnov 15:00 historie
kadeti U17, nadregionální liga , skupina C , 5. kolo
ADFORS Litomyšl - TJ Sokol BK Chrudim 09:00 historie
ADFORS Litomyšl - TJ Sokol BK Chrudim 10:45 historie
žáci U15, nadregionální liga , skupina C , 9. kolo
Basket Poděbrady - TJ AŠ Mladá Boleslav 12:00 historie
SŠB Pardubice - BK Brandýs n.L. 13:00 historie
Basket Poděbrady - TJ AŠ Mladá Boleslav 14:00 historie
SŠB Pardubice - BK Brandýs n.L. 15:00 historie
žáci U15, nadregionální liga , skupina B2 , 5. kolo
Thermia K. Vary - BA Roudnice n.L. 10:00 historie
BK Sokolov - BK Baník Most 10:00 historie
Sokol Vyšehrad - TJ Slovan Varnsdorf 15:45 historie
žáci U15, nadregionální liga , skupina StM a SM , 4. kolo
Basketpoint F-M - Basket VM B 09:00 historie
TJ Šumperk - NH Ostrava 10:00 historie
BC Nový Jičín - NH Ostrava B 11:00 historie
Basket VM A - BK Krnov 12:45 historie
Snakes Ostrava B - TBS Přerov 13:30 historie
žáci U15, nadregionální liga , skupina A1 , 8. kolo
BC Benešov - BK Medvědi Tábor 10:00 historie
BK Jiskra Domažlice - BK Přeštice 13:30 historie

17.01. -- 18.01. -- 19.01. -- 20.01. -- 21.01. -- 22.01. -- 23.01.

zobrazit jen MNBL a EŽBL


Novinky


17.1.2019 Drama v Londýně pro Satoranského Wizards


16.1.2019 Hektický Londýn Tomáše Satoranského


15.1.2019 Na ex-hvězdu NBA na Královku i v akci


14.1.2019 Předběžná pozvánka na Valnou hromadu České basketbalové federace 2019


11.1.2019 Podle dívčích pravidel, ČBF pořádá srazy pro basketbalistky U13


10.1.2019 NBA Londýn: Neprobádané území pro Tomáše Satoranského


více

Každý koš pomáhá

Každý koš pomáhá Hvězdy nepadají z nebe



Hlavní partneři
  • Mattoni
  • Mondo
  • Tipsport
  • Nike
Mediální partneři
  • Basketmag
  • Český rozhlas
  • ČT4
  • iDnes
  • MF Dnes
  • Tvcom.cz
Partneři
  • Czechtourism
  • Čeps,a.s.
  • Česká pošta
  • České dráhy
  • Molten
  • Olma
  • Sport Bohemia
  • Perskindol
Patroni / Instituční partneři
  • Asosiace školských sportovních klubů
  • Český olympijský výbor
  • FIBA
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Český svaz tělesné výchovy