www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

8. kolo

44. Ohrada Falcons - PORG Basket 40:42

(6:14 20:23 31:29); 02.12.2017 12:00; hala: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3 -- technický zápis

body: Krstevski Adam 10, Bartoš Vojtěch 6, Štěpnička Ondřej 6, Janeček Vojtěch 5, Toušek Filip 4, Elich Tomáš 3, Buljat Martin 2, Majkus Ondřej 2, Štrupl Alfréd  2 - Mlích Ondřej 12, Kylberger Matyáš 7, Krones Jonáš 6, Kuželík Ondřej 6, Pokorný Tomáš 4, Konvalina David 2, Mucha Tomáš 2, Viktor Halata 2, Nosek David 1, Galyaš Ondřej 0, Nesrsta Vojtěch  0, Provazník Jakub 0, Provazník Tomáš 0; střelba 2b.: 19/19:17/17 TH: 10/2:21/8 chyby: 0:14; rozhodčí: Šenk Pavel, Beran Štěpán;

45. Basketbalová škola Praha - Sokol Vyšehrad 92:19

(23:0 55:10 80:16); 05.11.2017 10:00; hala: ZŠ Plamínková, Praha 4 -- technický zápis

body: Skřivánek Václav 19, Merxbauer Jonáš 13, Mc Menamin Tomas 12, Wahdan Abdalla 11, Střelba Matěj 8, Záhořík Kryštof 8, Podrazil Michal 7, Sýkora Jakub 6, Kušnarev Kristián 2, Lakosil Tomáš 2, Matušík Jan 2, Šnajdr Pavel 2, Černý Mikoláš 0, Miškovský Josef 0 - Koželsky Vojtech 10, Loktev Lev 4, Lukavec Jakub 2, Novotný František 2, Chvapil Roman 1, Berauer Roland 0, Bürger Dominik 0, Byrtus Luis 0, Gloss Filip 0, Kubišta Tobiáš 0, Palas Jakub 0, Pulkrábek Šimon 0, Zíka Pavel 0, Žejdlík Jakub 0; střelba 2b.: 43/43:9/9 TH: 9/6:2/1 chyby: 7:7; rozhodčí: Liška Jan, Matiášková Klára;

46. BA Sparta - BK Kladno 160:10

(40:6 80:6 122:8); 05.11.2017 09:00; hala: Hala BA Sparta (nafukovačka), Praha 5 - Stodůlky -- technický zápis

body: Machurek Martin 38, Petrák Ondřej 28, Lomička Jakub 24, Zajíček Ondřej 20, Mochan David 14, Hrabovský Max 10, Baštář Melichar 8, Zdrubecký Filip 6, Dražďák Prokop 4, Sýkora Tomáš 4, Hodboď Jáchym 2, Strmiska Vít 2 - Singer Jakub 4, Brezík Kryštof 2, Dobiáš Ondřej 2, Křišťan Jakub 2, Bujdák Adam 0, Eisman Filip 0, Gevorkyan Arsen 0, Herbst Tomáš 0, Höniger Matyáš 0, Chaloupka Marek 0, Jirotka Václav 0, Trojan Vojtěch 0, Urban Matěj 0, Žák Martin 0; střelba 2b.: 80/80:5/5 TH: 1/0:2/0 chyby: 6:1; rozhodčí: Sekava Albert, Hejduk Jakub;

47. TJ Sokol Pražský - NBK Praha 2006 55:31

(16:8 29:14 43:20); 05.11.2017 10:15; hala: Hala Královka, plocha B, Praha 7 -- technický zápis

body: Svor Kryštof 8, Zajíc Jakub 8, Kroupa Petr 6, Zima Adam 5, Chvojka Marek  4, Pánek Ondřej 4, Raduta David Gabriel 4, Řehořek Jáchym  4, Váňa Matěj 4, Dvořák Lukáš 2, Houfek Šimon 2, Maňák Tadeáš  2, Vojta Matyáš 2, Kikta Filip 0 - Pospíchal Martin 9, Sinkule Daniel 8, Kmoníček Tomáš 5, Sichka Andej 4, Mamula Matyáš 3, Andrle Zachariáš  1, Horáček Vítek 1, Carloc Benge Denilson 0; střelba 2b.: 24/24:13/13 TH: 19/7:18/5 chyby: 11:13; rozhodčí: Štelbacká Kristina, Tvrdíková Michaela;

48. Sokol Kbely - USK Praha 41:53

(12:13 24:30 34:40); 05.11.2017 12:20; hala: ZŠ Horáčkova, Praha 4 -- technický zápis

body: Vrba Vladimír 14, Pokorný Vojtěch 9, Latislav Jan 6, Bašta Pavel 4, Rous Dominik 4, Viktorin Filip 2, Viktorin Vojtěch 2, Dolejš Jan 0, Filip Dominik 0, Henych Dominik 0, Kirchhof Patrik 0, Kopecký Marek 0, Pejsar Prokop 0, Pejsar Albert 0 - Iagupov Kostiantyn 15, Mondschein Jan 10, Přibyl Prokop 7, Vakula Michal 6, Schneider Wolf 5, Enriquez Roberto 4, Sýtař Jan 4, Zadražil Jáchym 2, Babák Michael  0, Buriánek Tomáš 0, Cilento Mattia 0, Gareis Jáchym 0; střelba 2b.: 18/18:23/23 TH: 22/5:14/7 chyby: 0:16; rozhodčí: Treml Radek, Kršková Veronika;

statistiky

střelci kola
1.Machurek MartinBA Sparta38
2.Petrák OndřejBA Sparta28
3.Lomička JakubBA Sparta24
4.Zajíček OndřejBA Sparta20
5.Skřivánek VáclavBŠ Praha19
6.Iagupov KostiantynUSK Praha 15
7.Mochan DavidBA Sparta14
8.Vrba VladimírSokol Kbely14
9.Merxbauer JonášBŠ Praha13
10.Mc Menamin TomasBŠ Praha12
nejužitečnější hráči kola
1.Machurek MartinBA Sparta37
2.Petrák OndřejBA Sparta28
3.Lomička JakubBA Sparta23
4.Zajíček OndřejBA Sparta19
5.Skřivánek VáclavBŠ Praha18
6.Mochan DavidBA Sparta14
7.Merxbauer JonášBŠ Praha13
8.Vrba VladimírSokol Kbely13
9.Iagupov KostiantynUSK Praha 12
10.Mc Menamin TomasBŠ Praha11
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole