www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

7. kolo

38. USK Praha - TJ Sokol Pražský 60:69

(18:13 31:29 47:55); 04.11.2017 14:30; hala: Sokol pražský, Praha 2 -- technický zápis

body: Iagupov Kostiantyn 12, Sýtař Jan 10, Zadražil Jáchym 9, Gareis Jáchym 8, Schneider Wolf 8, Mondschein Jan 5, Přibyl Prokop 4, Vakula Michal 4, Babák Michael  0, Buriánek Tomáš 0, Cilento Mattia 0, Imenov Nail 0, Krtek Daniel 0 - Grindeland Jacob 11, Kroupa Petr 11, Váňa Matěj 11, Pánek Ondřej 10, Zajíc Jakub 8, Maňák Tadeáš  7, Vojta Matyáš 4, Zima Adam 4, Chvojka Marek  2, Svor Kryštof 1, Dvořák Lukáš 0, Raduta David Gabriel 0, Svojtka Filip 0; střelba 2b.: 27/27:31/31 TH: 18/6:12/7 chyby: 15:15; rozhodčí: Bárta Lukáš, Hejduk Jakub;

39. NBK Praha 2006 - BA Sparta 31:80

(8:23 12:41 19:54); 07.10.2017 17:00; hala: Hala BA Sparta (nafukovačka), Praha 5 - Stodůlky -- technický zápis

body: Sichka Andej 7, Pospíchal Martin 6, Sinkule Daniel 6, Mamula Matyáš 4, Parun Oliver 3, Feygl Ludvík 2, Horáček Vítek 2, Carloc Benge Denilson 1 - Lomička Jakub 19, Machurek Martin 18, Baštář Melichar 9, Petrák Ondřej 8, Procházka Martin 7, Zajíček Ondřej 6, Hrabovský Max 5, Vondrka Josef Alexandr 4, Hallett Robert 2, Sýkora Tomáš 2, Dražďák Prokop 0, Strmiska Vít 0, Zdrubecký Filip 0; střelba 2b.: 11/11:38/38 TH: 17/9:21/4 chyby: 12:13; rozhodčí: Šťastný Jakub, Bendová Linda;

40. BK Kladno - Basketbalová škola Praha 22:100

(8:25 16:55 18:74); 04.11.2017 16:30; hala: Sportovní hala Jeneč , Jeneč -- technický zápis

body: Gevorkyan Arsen 6, Chaloupka Marek 4, Singer Jakub 3, Žák Martin 3, Brezík Kryštof 2, Zronek Tomáš 2, Jirotka Václav 1, Křišťan Jakub 1, Dobiáš Ondřej 0, Herbst Tomáš 0, Novotný František 0, Suchánek Martin 0, Trojan Vojtěch 0, Urban Matěj 0 - Skřivánek Václav 19, Záhořík Kryštof 16, Mc Menamin Tomas 14, Merxbauer Jonáš 14, Sýkora Jakub 12, Střelba Matěj 8, Mudra Jindřich 4, Podrazil Michal 4, Wahdan Abdalla 4, Miškovský Josef 3, Lakosil Tomáš 2, Matušík Jan 0, Šnajdr Pavel 0; střelba 2b.: 9/9:48/48 TH: 11/4:9/4 chyby: 9:16; rozhodčí: Štelbacká Kristina, Šenk Pavel;

41. Sokol Vyšehrad - Ohrada Falcons 51:24

(14:2 13:6 14:3 10:13); 07.10.2017 09:00; hala: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3 -- technický zápis

body: Talpa Oliver 16, Sidlo Daniel 12, Pulkrábek Šimon 8, Lukavec Jakub 4, Žejdlík Jakub 4, Chvapil Roman 2, Koželsky Vojtech 2, Kubišta Tobiáš 2, Palas Jakub 1, Byrtus Luis 0 - Klein David 10, Janeček Vojtěch 3, Bartoš Vojtěch 2, Hanslík Jakub 2, Kapusta Viktor 2, Měkyš Josef 2, Štrupl Timotej 2, Štrupl Alfréd  1; střelba 2b.: 23/23:10/10 TH: 6/5:15/4 chyby: 10:0; rozhodčí: Bakajsa Michal, Syrovátka František;

42. PORG Basket - Jižní Supi 36:47

(9:10 12:22 28:30); 02.12.2017 10:30; hala: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3 -- technický zápis

body: Krones Jonáš 6, Kuželík Ondřej 6, Kylberger Matyáš 6, Mlích Ondřej 6, Mucha Tomáš 6, Viktor Halata 6, Galyaš Ondřej 0, Konvalina David 0, Nesrsta Vojtěch  0, Nosek David 0, Pokorný Tomáš 0, Provazník Jakub 0, Provazník Tomáš 0 - Sojka Matěj 14, Bednář Jan 12, Dobiš Martin 8, Kalabza Štěpán 6, Čechlovský Štěpán 4, Francl Pavel 3, Kopečný Kryštof 0, Kunst Jan 0, Melzer Vojtěch 0, Petrášek Marek 0, Svoboda Lukáš 0, Šmotolocha Denis 0, Vích Marek 0, Vosol Martin 0; střelba 2b.: 18/18:23/23 TH: 0/0:12/1 chyby: 0:16; rozhodčí: Šenk Pavel, Beran Štěpán;

statistiky

střelci kola
1.Lomička JakubBA Sparta19
2.Skřivánek VáclavBŠ Praha19
3.Machurek MartinBA Sparta18
4.Talpa OliverSokol Vyšehrad16
5.Záhořík KryštofBŠ Praha16
6.Mc Menamin TomasBŠ Praha14
7.Merxbauer JonášBŠ Praha14
8.Sojka MatějJižní Supi14
9.Bednář JanJižní Supi12
10.Iagupov KostiantynUSK Praha 12
nejužitečnější hráči kola
1.Skřivánek VáclavBŠ Praha18
2.Machurek MartinBA Sparta17
3.Talpa OliverSokol Vyšehrad16
4.Lomička JakubBA Sparta14
5.Mc Menamin TomasBŠ Praha14
6.Merxbauer JonášBŠ Praha14
7.Sojka MatějJižní Supi12
8.Záhořík KryštofBŠ Praha12
9.Grindeland JacobTJ Sokol Pražský 11
10.Sýkora JakubBŠ Praha10
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
asistence v kole