www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

19. kolo

109. BK Přelouč "B" - BK Skuteč 47:60

(13:18 27:27 38:49); 03.02.2018 15:00; hala: Sportovní hala Přelouč, Přelouč -- technický zápis

body: Kmošek Jakub 15, Válek Josef 11, Priessnitz Tomáš 7, Přemyslovský Petr 7, Škarda Dominik 6, Pála Petr 1, Tužil Vojtěch 0 - Hřebík Vítězslav 20, Hřebík Lukáš 16, Zavřel Michal 11, Zavřel Tomáš 7, Novotný Marek 4, Voral Tomáš 2, Břicháček Ladislav 0, Hřebík Pavel 0; střelba 3b.: 7/7:4/4 střelba 2b.: 10/10:20/20 TH: 13/6:14/8 chyby: 11:14; rozhodčí: Brandejs Tomáš(1.5/1.5), Svoboda Karel(4/1.5);

110. TJ Jiskra Hořice - TJ Sokol BK Chrudim 68:78

(15:20 30:34 53:63); 03.02.2018 17:00; hala: Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081, Hořice -- technický zápis

body: Mráz Vojtěch 30, Machút Michal 14, Zeman David 11, Němec Ladislav 5, Holeček Pavel 4, Kulhánek Martin 3, Rais Filip 1, Bartoš Jan 0, Hrdý Jakub 0, Medek Daniel 0 - Blažek Robin 22, Plíšek Tobiáš 18, Víšek Ondřej 11, Halamka Jiří 10, Moučka Pavel 10, Táborský Zdeněk 5, Plíšek Matouš 2, Halamka Vojtěch 0, Letáček Ondřej 0, Straka Štěpán 0, Zouhar Michal 0; střelba 3b.: 3/3:2/2 střelba 2b.: 23/23:24/24 TH: 22/13:32/24 chyby: 23:18; rozhodčí: Lukeš Libor(1.5/1), Zima Jan(1.5/1);

111. Sokol Nová Paka - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 99:67

(29:14 52:29 71:51); 03.02.2018 17:00; hala: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka -- technický zápis

body: Tegel Jakub 21, Peterka Aleš 18, Nádvorník Jiří 14, Banýr Radek 10, Stěhulka Ondřej 10, Pour Vojtěch 7, Sucharda Věroslav 6, Bartoš Petr 4, Gottštein Václav 4, Bajer Jan 2, Gottštein Erwin 2, Kmoníček Tomáš 1 - Coufal Jakub 27, Hlaváč Luděk 12, Hartman Jiří 6, Líška David 5, Pevný Zdeněk 5, Nádvorník Filip 4, Balliš Vojtěch 3, Novotný Jan 2, Vašíček David 2, Spilka Tomáš 1; střelba 3b.: 5/5:1/1 střelba 2b.: 31/31:24/24 TH: 40/22:24/16 chyby: 21:31; rozhodčí: Šindelář Miloš(2/2), Michlík Radek(2/2);

112. TJ Turnov - Basket TJ Svitavy "B" 90:57

(18:13 42:28 61:45); 03.02.2018 18:00; hala: Sportovní hala TJ, Turnov -- technický zápis

body: Nejedlo Jakub 19, Mojsl Antonín 14, Pospíchal David 10, Špetlík Ondřej 10, Vích Ladislav 10, Jeníček Jakub 7, Jeníček Lukáš 6, Valšík Michal 6, Krejčí Ondřej 5, Kučera Petr 3, Holub Ondřej 0 - Kačenga Jakub 20, Cupal Lukáš 13, Sobola Petr 12, Harašta Lukáš 9, Tomanec Matěj 2, Alexa Milan 1, Nohal Jindřich 0, Zeman Miroslav 0; střelba 3b.: 4/4:4/4 střelba 2b.: 37/37:16/16 TH: 13/4:22/13 chyby: 19:18; rozhodčí: Dočkal Petr(1/1), Kohout Marek(1/1);

113. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:62

(11:18 32:32 45:50); 26.01.2018 19:30; hala: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř -- technický zápis

body: Hašek Jan 23, Zajíček Vojtěch 19, Hrubý Jiří 7, Vejražka Radek 5, Jiříček Pavel 4, Plecháč Vojtěch 3, Čeněk Štěpán 2, Pýcha Vojtěch 2, Bureš Tomáš 0, Žďárek Štěpán 0 - Holubec Jan 19, Paulíček Robert 18, Čermák Petr 10, Růžička Martin 7, Mantlík Jakub 5, Folk Pavel 3, Pilař Petr 0, Tomas Jiří 0; střelba 3b.: 10/10:3/3 střelba 2b.: 15/15:21/21 TH: 10/5:23/11 chyby: 22:19; rozhodčí: Dočkal Petr(1.5/1), Theodor Pavel(1.5/1);

statistiky

střelci kola
1.Mráz VojtěchTJ Jiskra Hořice30
2.Coufal JakubTJ Jiskra Havlíčkův Brod27
3.Hašek JanTJ Sokol Jaroměř-Josefov23
4.Blažek RobinTJ Sokol BK Chrudim 22
5.Tegel JakubSokol Nová Paka21
6.Hřebík VítězslavBK Skuteč20
7.Kačenga JakubBasket TJ Svitavy "B"20
8.Holubec JanBC Spartak Rychnov n. Kněžnou19
9.Nejedlo JakubTJ Turnov19
10.Zajíček VojtěchTJ Sokol Jaroměř-Josefov19
nejužitečnější hráči kola
1.Coufal JakubTJ Jiskra Havlíčkův Brod24
2.Mráz VojtěchTJ Jiskra Hořice24
3.Hašek JanTJ Sokol Jaroměř-Josefov23
4.Tegel JakubSokol Nová Paka20
5.Hřebík VítězslavBK Skuteč16
6.Nejedlo JakubTJ Turnov16
7.Kačenga JakubBasket TJ Svitavy "B"15
8.Peterka AlešSokol Nová Paka15
9.Plíšek TobiášTJ Sokol BK Chrudim 15
10.Blažek RobinTJ Sokol BK Chrudim 14
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Hašek JanTJ Sokol Jaroměř-Josefov5/5
2.Zajíček VojtěchTJ Sokol Jaroměř-Josefov4/4
3.Kmošek JakubBK Přelouč "B" 3/3
4.Tegel JakubSokol Nová Paka3/3
5.Hřebík LukášBK Skuteč2/2
6.Mojsl AntonínTJ Turnov2/2
7.Mráz VojtěchTJ Jiskra Hořice2/2
8.Paulíček RobertBC Spartak Rychnov n. Kněžnou2/2
9.Peterka AlešSokol Nová Paka2/2
10.Plíšek TobiášTJ Sokol BK Chrudim 2/2
asistence v kole