www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

5. kolo

17. USK Praha - BK Kladno 109:33

(27:4 62:8 85:23); 15.11.2015 08:30; hala: Sokolovna Kladno, Kladno -- technický zápis

body: Švec Ondřej 22, Mc Adam Taylor 17, Kobásko Martin 13, Bílek Prokop 10, Šeda Patrik 10, Skoumal Šimon 9, Boublík Jan 7, Maršálek Pavel 6, Pšenička Vojtěch 6, Sejk Ondřej 5, Franta Matyáš 2, Frydl Vojtěch 2, Večerka Ondřej 2, Macek Petr 0, Novotný Josef 0 - Smažík Jan 7, Chocholatý David 6, Chaloupka Štěpán 4, Vosyka Denis 4, Žák Jakub 4, Konvica Matěj 2, Podubecký Jan 2, Vosyka David 2, Žák Michal 2, Mejdr Filip 0, Mezera Daniel 0, Pavlík Daniel 0, Rampas Daniel 0, Schveinert Jáchym 0, Skočdopole Ondřej 0; střelba 3b.: 3/3:0/0 střelba 2b.: 47/47:16/16 TH: 19/8:4/1 chyby: 14:17;

18. BA Sparta - TJ Sokol Pražský 36:70

(6:20 19:32 28:47); 03.10.2015 13:00; hala: TJ Sokol Petrovice, Praha 10 -- technický zápis

body: Semrád Jakub 8, Müller Jakub 6, Holakovský Radek 5, Ondráček Daniel 5, Ordnung Maximilian 4, Palkovský Ondřej 3, Ustinov Nikita 3, Žejdl Matěj 2, Bláha Tomáš 0, Brzobohatý Richard 0, Kramosil Mikuláš 0, Linke Kryštof 0, Tříska Filip 0, Urbanec Matěj 0 - Šebesta David 16, Charvát Lukáš 13, Simaichl Tomáš 11, Kulík Tomáš 6, Hauzer Ondřej 4, Polidar Jaroslav 4, Hofman Martin 3, Lampa Adam 3, Laňka Lukáš 2, Neubauer Jan 2, Obruča Matouš 2, Pietsch Tomáš 2, Schmidl Tomáš 2, Franta Vojtěch 0, Vrla Filip 0; střelba 2b.: 14/14:33/33 TH: 29/8:16/4 chyby: 16:25; rozhodčí: Balog Lukáš, Nejtek Tomáš;

19. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi 30:72

(6:19 16:43 21:50); 14.11.2015 13:00; hala: Sokolovna Kladno, Kladno -- technický zápis

body: Kopřiva Adam 11, Štolba Josef 8, Ferbar Michal 4, Fiala Adam 4, Červenka Šimon 2, Grigoryan Alen 1, Cespedes Miranda Christián 0, Grunt Tomáš 0, Jedlička Lukáš 0, Macho Ondřej 0, Šůcha Adam 0, Walter Ben 0 - Semrád Jiří 17, Šafařík Matěj 17, Dubský Kryštof 13, Liakos Christos 10, Rett Mikuláš 5, Kiša Jiří 4, Lízálek Robert 4, Mašek Petr 2, Bartoš Marek 0, Janota Vojtěch 0, Kec David 0, Polonyi Vojtěch 0, Šulc Přemysl 0; střelba 2b.: 12/12:32/32 TH: 13/6:20/8 chyby: 14:13;

20. Basketbalová škola Praha - Sokol Kbely 113:9

(33:0 62:5 90:9); 03.10.2015 15:15; hala: ZŠ Plamínková, Praha 4 -- technický zápis

body: Kheil Martin 31, Tychna Tomáš 14, Sušický Vojtěch 10, Nájemník Martin 8, Tychna Jan 8, Clowez Filip 7, Kanda Hugo 7, Hudlický Jan 6, Olejník Daniel 6, Řezáč Jakub 6, Zeithammer Vojtěch 6, Bubeník Štěpán 2, Jandoš Petr 2, Bartoš Martin 0, Košatka Martin 0 - Štěrbáček Robin 8, Lněníček Samuel 1, Bašta Petr 0, Calda Jiří 0, Hart Jakub Lev 0, Hloušek Štěpán 0, Medlín Matyáš 0, Štěrbáček Kryštof 0, Veselý Marek 0, Votípka Filip 0, Vrba Vladimír 0, Wasserbauer Vojtěch 0, Žídek Vít 0; střelba 2b.: 55/55:4/4 TH: 9/3:4/1 chyby: 11:8; rozhodčí: Barták Matěj, Moravcová Lucie;

statistiky

střelci kola
1.Kheil MartinBasketbalová škola Praha31
2.Švec OndřejUSK Praha22
3.Mc Adam TaylorUSK Praha17
4.Semrád JiříJižní Supi17
5.Šafařík MatějJižní Supi17
6.Šebesta DavidSokol Pražský16
7.Tychna TomášBasketbalová škola Praha14
8.Dubský KryštofJižní Supi13
9.Charvát LukášSokol Pražský13
10.Kobásko MartinUSK Praha13
nejužitečnější hráči kola
1.Kheil MartinBasketbalová škola Praha30
2.Švec OndřejUSK Praha18
3.Semrád JiříJižní Supi16
4.Mc Adam TaylorUSK Praha14
5.Tychna TomášBasketbalová škola Praha14
6.Šafařík MatějJižní Supi13
7.Šebesta DavidSokol Pražský12
8.Charvát LukášSokol Pražský10
9.Kobásko MartinUSK Praha10
10.Sušický VojtěchBasketbalová škola Praha10
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Skoumal ŠimonUSK Praha3/3
asistence v kole