www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

21. kolo

81. BA Sparta - BK Kladno 86:27

(31:4 43:9 65:17); 09.04.2016 11:50; hala: Sokolovna Kladno, Kladno -- technický zápis

body: Ondráček Daniel 23, Žejdl Matěj 23, Semrád Jakub 16, Holakovský Radek 6, Vacek Lukáš 6, Palkovský Ondřej 5, Ordnung Maximilian 4, Urbanec Matěj 3, Cajthaml Tomáš 0, Linke Kryštof 0, Šefl Vít 0 - Žák Michal 6, Vosyka David 4, Žák Jakub 4, Konvica Matěj 2, Mejdr Filip 2, Nový Jakub 2, Podubecký Jan 2, Rampas Daniel 2, Schveinert Jáchym 2, Chocholatý David 1, Chaloupka Štěpán 0, Mezera Daniel 0, Skočdopole Ondřej 0, Vosyka Denis 0; střelba 2b.: 39/39:12/12 TH: 24/8:9/3 chyby: 13:19; rozhodčí: , ;

82. Sokol Vyšehrad - USK Praha 30:46

(6:9 12:27 22:42); 21.02.2016 16:45; hala: SH Folimanka, Praha 2 -- technický zápis

body: Bella Miroslav 9, Štolba Josef 6, Fiala Adam 5, Cespedes Miranda Christián 4, Červenka Šimon 4, Miličič Marko 2, Ferbar Michal 0, Grigoryan Alen 0, Šůcha Adam 0, Vojtásek Petr 0, Walter Ben 0 - Boublík Jan 8, Večerka Ondřej 7, Kobásko Martin 6, Šeda Patrik 6, Skoumal Šimon 5, Kartavtsev Artem 4, Pšenička Vojtěch 4, Macek Petr 2, Rakovič David 2, Sejk Ondřej 2, Barnáš Jan 0, Franta Matyáš 0, Macků Kryštof 0, Marek Jan 0, Prell Matyáš 0; střelba 3b.: 1/1:1/1 střelba 2b.: 13/13:17/17 TH: 7/1:27/9 chyby: 20:7; rozhodčí: Balog Lukáš, Svobodová Tereza;

83. Basketbalová škola Praha - TJ Sokol Pražský 39:37

(13:11 21:20 28:27); 10.04.2016 13:30; hala: Hala BA Sparta (nafukovačka), Praha 5 - Stodůlky -- technický zápis

body: Weig Jakub 9, Kheil Martin 8, Olejník Daniel 5, Sušický Vojtěch 5, Tychna Tomáš 5, Clowez Filip 2, Pavlík Daniel 2, Smažík Jan 2, Kanda Hugo 1, Daráž Matej 0, Jandoš Petr 0, Nájemník Martin 0, Tychna Jan 0 - Charvát Lukáš 12, Šebesta David 10, Polidar Jaroslav 8, Schmidl Tomáš 6, Topol Stefanos 1, Čermák David 0, Hofman Martin 0, Lampa Adam 0, Obruča Matouš 0, Simaichl Tomáš 0, Vrla Filip 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 16/16:13/13 TH: 10/4:26/11 chyby: 22:13; rozhodčí: Renc Jan, Smola Petr;

84. Sokol Kbely - Jižní Supi 4:108

(0:26 3:57 3:82); 20.02.2016 17:20; hala: ZŠ Mládí, Praha 5 -- technický zápis

body: Vrba Vladimír 3, Bašta Pavel 0, Bašta Petr 0, Dvořák Daniel 0, Hloušek Štěpán 0, Lněníček Samuel 0, Sladkovský Samuel 0, Štěrbáček Kryštof 0, Štěrbáček Robin 0, Votípka Filip 0, Žídek Vít 0 - Krňávek Matěj 21, Lízálek Marek 13, Šafařík Matěj 12, Semrád Jiří 11, Mašek Petr 10, Rett Mikuláš 10, Michalík Lukáš 9, Dubský Kryštof 5, Kec David 5, Polonyi Vojtěch 4, Šulc Přemysl 4, Kiša Jiří 2, Valenta Tomáš 2; střelba 2b.: 0/0:50/50 TH: 12/3:19/8 chyby: 12:15; rozhodčí: Matys Pavel, Lahoda Radek;

statistiky

střelci kola
1.Ondráček DanielBA Sparta 23
2.Žejdl MatějBA Sparta 23
3.Krňávek MatějJižní Supi21
4.Semrád JakubBA Sparta 16
5.Lízálek MarekJižní Supi13
6.Charvát LukášSokol Pražský12
7.Šafařík MatějJižní Supi12
8.Semrád JiříJižní Supi11
9.Mašek PetrJižní Supi10
10.Rett MikulášJižní Supi10
nejužitečnější hráči kola
1.Ondráček DanielBA Sparta 20
2.Krňávek MatějJižní Supi18
3.Žejdl MatějBA Sparta 18
4.Lízálek MarekJižní Supi13
5.Semrád JakubBA Sparta 12
6.Šafařík MatějJižní Supi10
7.Mašek PetrJižní Supi9
8.Michalík LukášJižní Supi8
9.Šebesta DavidSokol Pražský8
10.Večerka OndřejUSK Praha7
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Fiala AdamSokol Vyšehrad1/1
2.Večerka OndřejUSK Praha1/1
3.Weig JakubBasketbalová škola Praha1/1
asistence v kole