www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

17. kolo

65. TJ Sokol Pražský - BK Kladno 74:18

(14:8 42:8 55:16); 21.02.2016 10:45; hala: SH Folimanka, Praha 2 -- technický zápis

body: Polidar Jaroslav 31, Charvát Lukáš 16, Kulík Tomáš 8, Hauzer Ondřej 4, Hofman Martin 4, Lampa Adam 2, Laňka Lukáš 2, Neubauer Jan 2, Obruča Matouš 2, Schmidl Tomáš 2, Vrla Filip 1, Franta Vojtěch 0, Michálek Josef 0 - Vosyka Denis 6, Žák Jakub 6, Mejdr Filip 2, Podubecký Jan 2, Smažík Jan 2, Chaloupka Štěpán 0, Konvica Matěj 0, Skočdopole Ondřej 0, Vosyka David 0, Žák Michal 0; střelba 2b.: 34/34:9/9 TH: 12/6:8/0 chyby: 12:7; rozhodčí: Kucharič Milan, Smola Petr;

66. USK Praha - Jižní Supi 71:51

(21:12 44:21 59:33); 09.04.2016 14:45; hala: ZŠ Horáčkova, Praha 4 -- technický zápis

body: Šeda Patrik 14, Kartavtsev Artem 11, Švec Ondřej 10, Pšenička Vojtěch 9, Bílek Prokop 8, Mc Adam Taylor 6, Novotný Josef 5, Boublík Jan 3, Kobásko Martin 2, Kopecký Kryštof 2, Večerka Ondřej 1, Havlíček Kryštof 0, Macek Petr 0, Marek Jan 0, Sejk Ondřej 0 - Lízálek Marek 12, Šafařík Matěj 11, Krňávek Matěj 10, Liakos Christos 6, Dubský Kryštof 4, Rett Mikuláš 4, Mašek Petr 2, Valenta Tomáš 2, Kec David 0, Kiša Jiří 0, Lízálek Robert 0, Michalík Lukáš 0, Polonyi Vojtěch 0, Šulc Přemysl 0; střelba 3b.: 1/1:0/0 střelba 2b.: 28/28:17/17 TH: 23/12:48/17 chyby: 32:21; rozhodčí: Barták Matěj, Renc Jan;

67. BA Sparta - Sokol Kbely 100:25

(27:5 45:14 68:20); 20.02.2016 15:40; hala: ZŠ Mládí, Praha 5 -- technický zápis

body: Randl Nicolas 18, Ondráček Daniel 16, Žejdl Matěj 16, Ordnung Maximilian 14, Dvořák Petr 8, Linke Kryštof 8, Semrád Jakub 5, Urbanec Matěj 4, Vacek Lukáš 4, Cajthaml Tomáš 3, Holakovský Radek 3, Brzobohatý Richard 1, Wutz Nicolas 0 - Bašta Petr 7, Lněníček Samuel 7, Votípka Filip 3, Štěrbáček Robin 2, Štěrbáček Kryštof 2, Vrba Vladimír 2, Žídek Vít 2, Bašta Pavel 0, Dvořák Daniel 0, Hloušek Štěpán 0, Roubal Vít 0, Sladkovský Samuel 0; střelba 2b.: 46/46:9/9 TH: 23/8:14/7 chyby: 13:15; rozhodčí: Matys Pavel, Lahoda Radek;

68. Sokol Vyšehrad - Basketbalová škola Praha 21:78

(5:16 13:38 18:51); 09.04.2016 10:10; hala: Sokolovna Kladno, Kladno -- technický zápis

body: Kopřiva Adam 5, Fiala Adam 4, Bella Miroslav 3, Tůma Sebastián 3, Walter Ben 3, Ferbar Michal 2, Červenka Šimon 1, Cespedes Miranda Christián 0, Grigoryan Alen 0, Miličič Marko 0, Štolba Josef 0, Šůcha Adam 0, Vojtásek Petr 0 - Olejník Daniel 20, Weig Jakub 13, Kanda Hugo 8, Sušický Vojtěch 8, Tychna Jan 6, Tychna Tomáš 5, Daráž Matej 4, Kheil Martin 4, Clowez Filip 3, Pavlík Daniel 3, Nájemník Martin 2, Smažík Jan 2; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 8/8:34/34 TH: 16/5:19/7 chyby: 17:14; rozhodčí: , ;

statistiky

střelci kola
1.Polidar JaroslavSokol Pražský31
2.Olejník DanielBasketbalová škola Praha20
3.Randl NicolasBA Sparta 18
4.Charvát LukášSokol Pražský16
5.Ondráček DanielBA Sparta 16
6.Žejdl MatějBA Sparta 16
7.Ordnung MaximilianBA Sparta 14
8.Šeda PatrikUSK Praha14
9.Weig JakubBasketbalová škola Praha13
10.Lízálek MarekJižní Supi12
nejužitečnější hráči kola
1.Polidar JaroslavSokol Pražský29
2.Olejník DanielBasketbalová škola Praha19
3.Charvát LukášSokol Pražský16
4.Ondráček DanielBA Sparta 16
5.Randl NicolasBA Sparta 14
6.Šeda PatrikUSK Praha11
7.Ordnung MaximilianBA Sparta 10
8.Weig JakubBasketbalová škola Praha10
9.Žejdl MatějBA Sparta 9
10.Kanda HugoBasketbalová škola Praha8
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Kartavtsev ArtemUSK Praha1/1
2.Weig JakubBasketbalová škola Praha1/1
asistence v kole