www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

12. kolo

45. BK Kladno - USK Praha 31:69

(1:20 7:35 19:51); 12.12.2015 10:15; hala: Sokol pražský, Praha 2 -- technický zápis

body: Podubecký Jan 6, Chaloupka Štěpán 4, Schveinert Jáchym 4, Smažík Jan 3, Chocholatý David 2, Konvica Matěj 2, Mezera Daniel 2, Pavlík Daniel 2, Rampas Daniel 2, Vosyka Denis 2, Žák Jakub 2, Mejdr Filip 0, Vosyka David 0, Žák Michal 0 - Švec Ondřej 20, Kartavtsev Artem 15, Pšenička Vojtěch 14, Kobásko Martin 5, Novotný Josef 5, Bílek Prokop 3, Šeda Patrik 3, Franta Matyáš 2, Mondschein Petr 2, Barnáš Jan 0, Frydl Vojtěch 0, Kopecký Kryštof 0, Macek Petr 0, Marek Jan 0, Prell Matyáš 0; střelba 2b.: 14/14:30/30 TH: 16/3:17/9 chyby: 14:20; rozhodčí: Hostinský Jan, Čížek Daniel;

46. TJ Sokol Pražský - BA Sparta 77:20

(17:3 35:8 53:17); 23.01.2016 09:00; hala: Sokol pražský, Praha 2 -- technický zápis

body: Polidar Jaroslav 13, Šebesta David 10, Kulík Tomáš 9, Růžička Adam 8, Lampa Adam 6, Simaichl Tomáš 6, Charvát Lukáš 5, Hofman Martin 4, Laňka Lukáš 4, Obruča Matouš 4, Schmidl Tomáš 4, Franta Vojtěch 2, Hauzer Ondřej 2, Pietsch Tomáš 0, Topol Stefanos 0 - Müller Jakub 6, Palkovský Ondřej 3, Semrád Jakub 3, Holakovský Radek 2, Vacek Lukáš 2, Cajthaml Tomáš 1, Ondráček Daniel 1, Ordnung Maximilian 1, Žejdl Matěj 1, Bláha Tomáš 0, Dvořák Petr 0, Linke Kryštof 0, Randl Nicolas 0, Urbanec Matěj 0; střelba 2b.: 36/36:4/4 TH: 14/5:30/12 chyby: 25:14; rozhodčí: Čížek Daniel, Smola Petr;

47. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 80:16

(23:2 42:4 63:14); 24.01.2016 11:30; hala: TJ Sokol Petrovice, Praha 10 -- technický zápis

body: Šafařík Matěj 18, Semrád Jiří 14, Dubský Kryštof 13, Lízálek Marek 10, Kiša Jiří 6, Lízálek Robert 6, Liakos Christos 5, Krňávek Matěj 4, Šulc Přemysl 4, Kec David 0, Polonyi Vojtěch 0, Rett Mikuláš 0, Svoboda Lukáš 0, Široký Matěj 0, Valenta Tomáš 0 - Kopřiva Adam 6, Bella Miroslav 4, Jedlička Lukáš 2, Tůma Sebastián 2, Vojtásek Petr 2, Cespedes Miranda Christián 0, Červenka Šimon 0, Ferbar Michal 0, Grigoryan Alen 0, Šůcha Adam 0, Walter Ben 0; střelba 2b.: 34/34:6/6 TH: 27/12:13/4 chyby: 12:22; rozhodčí: Sekava Albert, Barták Matěj;

48. Sokol Kbely - Basketbalová škola Praha 10:136

(3:34 5:62 9:101); 12.12.2015 12:20; hala: Hala BA Sparta (nafukovačka), Praha 5 - Stodůlky -- technický zápis

body: Votípka Filip 5, Rolenec Václav 2, Štěrbáček Robin 2, Vrba Vladimír 1, Bašta Pavel 0, Bašta Petr 0, Lněníček Samuel 0, Medlín Matyáš 0, Roubal Vít 0, Sladkovský Samuel 0, Štěrbáček Kryštof 0, Žídek Vít 0 - Olejník Daniel 28, Weig Jakub 28, Tychna Tomáš 21, Kheil Martin 19, Sušický Vojtěch 8, Bubeník Štěpán 6, Hendrych Jan 6, Clowez Filip 4, Hudlický Jan 4, Jandoš Petr 4, Nájemník Martin 4, Tychna Jan 4, Bartoš Martin 0; střelba 3b.: 0/0:1/1 střelba 2b.: 4/4:66/66 TH: 9/2:6/1 chyby: 9:13; rozhodčí: Treml Radek, Svejkovský Ondřej;

statistiky

střelci kola
1.Olejník DanielBasketbalová škola Praha28
2.Weig JakubBasketbalová škola Praha28
3.Tychna TomášBasketbalová škola Praha21
4.Švec OndřejUSK Praha20
5.Kheil MartinBasketbalová škola Praha19
6.Šafařík MatějJižní Supi18
7.Kartavtsev ArtemUSK Praha15
8.Pšenička VojtěchUSK Praha14
9.Semrád JiříJižní Supi14
10.Dubský KryštofJižní Supi13
nejužitečnější hráči kola
1.Weig JakubBasketbalová škola Praha27
2.Olejník DanielBasketbalová škola Praha26
3.Tychna TomášBasketbalová škola Praha20
4.Švec OndřejUSK Praha18
5.Kheil MartinBasketbalová škola Praha17
6.Kartavtsev ArtemUSK Praha13
7.Semrád JiříJižní Supi13
8.Šafařík MatějJižní Supi13
9.Pšenička VojtěchUSK Praha11
10.Dubský KryštofJižní Supi9
doskakování v kole
tříbodové pokusy v kole
1.Tychna TomášBasketbalová škola Praha1/1
asistence v kole