www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

mladší minižáci U12
Oblasti
ročník 2017/18
Přebor
Základní fáze

tabulka
1. TJ Sokol Pražský 10 10 0 709:273 20
2. BA Sparta 10 8 2 871:267 18
3. Basketbalová škola Praha 10 8 2 734:291 18
4. USK Praha 10 8 2 754:427 18
5. Sokol Kbely 10 6 4 496:496 16
6. Jižní Supi 10 5 5 418:553 15
7. PORG Basket 10 4 6 345:671 14
8. NBK Praha 2006 10 3 7 530:518 13
9. Sokol Vyšehrad 10 2 8 341:601 12
10. BK Kladno 10 1 9 297:844 11
11. Ohrada Falcons 10 0 10 246:800 10
1. kolo
2. BA Sparta - Ohrada Falcons 116:17 (27:5 57:10 77:12)
3. TJ Sokol Pražský - Jižní Supi 84:15 (24:7 48:9 68:11)
4. Sokol Kbely - PORG Basket 59:37 (17:6 30:13 47:29)
5. USK Praha - Sokol Vyšehrad 60:44 (20:13 36:31 48:35)
6. NBK Praha 2006 - BK Kladno 102:34 (27:13 39:19 75:25)
2. kolo
8. Sokol Vyšehrad - NBK Praha 2006 44:90 (20:18 24:51 40:67)
9. PORG Basket - USK Praha 27:115 (12:27 18:58 20:91)
10. Jižní Supi - Sokol Kbely 45:77 (14:16 16:40 39:54)
11. Ohrada Falcons - TJ Sokol Pražský 7:94 (4:15 6:47 6:64)
12. BŠ Praha - BA Sparta 27:58 (9:25 16:34 20:46)
3. kolo
14. TJ Sokol Pražský - BŠ Praha 50:32 (4:12 18:16 33:24)
15. Sokol Kbely - Ohrada Falcons 67:31 (19:8 35:12 47:23)
16. USK Praha - Jižní Supi 85:36 (19:8 42:14 62:30)
17. NBK Praha 2006 - PORG Basket 39:41 (5:7 17:14 29:28)
18. BK Kladno - Sokol Vyšehrad 33:73 (12:14 15:41 27:57)
4. kolo
20. PORG Basket - BK Kladno 70:29 (14:10 20:14 46:22)
21. Jižní Supi - NBK Praha 2006 44:29 (10:5 16:13 30:24)
22. Ohrada Falcons - USK Praha 19:107 (0:14 5:44 12:75)
23. BŠ Praha - Sokol Kbely 74:20 (18:9 39:11 60:17)
24. BA Sparta - TJ Sokol Pražský 38:55 (10:20 23:33 28:47)
5. kolo
26. Sokol Kbely - BA Sparta 26:81 (8:20 12:45 21:61)
27. USK Praha - BŠ Praha 42:80 (12:20 15:49 33:66)
28. NBK Praha 2006 - Ohrada Falcons 94:30 (21:9 39:18 70:22)
29. BK Kladno - Jižní Supi 36:72 (14:17 20:41 28:54)
30. Sokol Vyšehrad - PORG Basket 38:39 (8:16 23:18 28:32)
6. kolo
32. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 53:17 (13:7 33:11 43:15)
33. Ohrada Falcons - BK Kladno 38:46 (7:10 19:16 25:30)
34. BŠ Praha - NBK Praha 2006 50:30 (9:5 25:14 39:21)
35. BA Sparta - USK Praha 51:52 (15:12 30:20 39:34 41:41)
36. TJ Sokol Pražský - Sokol Kbely 67:35 (16:12 25:21 51:31)
7. kolo
38. USK Praha - TJ Sokol Pražský 60:69 (18:13 31:29 47:55)
39. NBK Praha 2006 - BA Sparta 31:80 (8:23 12:41 19:54)
40. BK Kladno - BŠ Praha 22:100 (8:25 16:55 18:74)
41. Sokol Vyšehrad - Ohrada Falcons 51:24 (14:2 13:6 14:3 10:13)
42. PORG Basket - Jižní Supi 36:47 (9:10 12:22 28:30)
8. kolo
44. Ohrada Falcons - PORG Basket 40:42 (6:14 20:23 31:29)
45. BŠ Praha - Sokol Vyšehrad 92:19 (23:0 55:10 80:16)
46. BA Sparta - BK Kladno 160:10 (40:6 80:6 122:8)
47. TJ Sokol Pražský - NBK Praha 2006 55:31 (16:8 29:14 43:20)
48. Sokol Kbely - USK Praha 41:53 (12:13 24:30 34:40)
9. kolo
50. NBK Praha 2006 - Sokol Kbely 43:53 (10:16 22:27 31:40)
51. BK Kladno - TJ Sokol Pražský 24:82 (9:23 13:44 19:70)
52. Sokol Vyšehrad - BA Sparta 12:71 (1:19 7:28 11:45)
53. PORG Basket - BŠ Praha 26:94 (2:18 6:40 18:64)
54. Jižní Supi - Ohrada Falcons 71:32 (17:10 44:15 57:29)
10. kolo
56. BŠ Praha - Jižní Supi 73:16 (18:1 42:3 59:12)
57. BA Sparta - PORG Basket 132:18 (36:4 66:10 98:14)
58. TJ Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 75:22 (23:3 35:9 59:15)
59. Sokol Kbely - BK Kladno 54:44 (14:10 28:18 39:35)
60. USK Praha - NBK Praha 2006 87:41 (27:10 51:17 69:27)
11. kolo
62. BK Kladno - USK Praha 19:93 (6:29 15:51 17:74)
63. Sokol Vyšehrad - Sokol Kbely 21:64 (6:16 8:31 15:44)
64. PORG Basket - TJ Sokol Pražský 9:78 (0:28 4:42 4:64)
65. Jižní Supi - BA Sparta 19:84 (4:26 10:48 16:64)
66. Ohrada Falcons - BŠ Praha 8:112 (2:22 6:55 6:78)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.