www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

muži
Oblasti
ročník 2017/18
2.třída C
Základní fáze

tabulka
1. BK Kačeři Praha 22 21 1 1668:1229 43
2. Breakball 22 17 5 1512:1189 39
3. Sokol Dobřichovice 22 17 5 1403:1317 39
4. TJ ÚVN 22 13 9 1464:1356 35
5. Sokol I. Smíchov 22 13 9 1444:1418 35
6. BK Ropáci 22 12 10 1456:1390 34
7. BK Rotor Punkrác A 22 10 12 1455:1367 32
8. VSK Iuridica B 22 10 12 1348:1402 32
9. Hugo Praha 22 10 12 1450:1388 32
10. BC PV B 22 5 17 1349:1689 27
11. VSK Chemie 22 3 19 1099:1423 25
12. BC Pštrosi 22 1 21 1164:1644 23
1. kolo
1. VSK Chemie - VSK Iuridica B 55:51 (13:19 26:29 40:40)
2. BC PV B - Sokol I. Smíchov 49:71 (15:16 25:33 36:52)
3. BK Rotor Punkrác A - Breakball 54:56 (15:12 27:22 36:40)
4. BK Kačeři Praha - BC Pštrosi 74:57 (26:13 40:35 48:47)
5. TJ ÚVN - Hugo Praha 79:68 (20:16 37:27 58:47)
6. BK Ropáci - Sokol Dobřichovice 67:78 (17:18 39:37 56:57)
2. kolo
7. VSK Iuridica B - Sokol Dobřichovice 53:60 (13:7 26:36 43:40)
8. Hugo Praha - BK Ropáci 84:62 (20:20 33:35 60:44)
9. BC Pštrosi - TJ ÚVN 58:61 (9:9 22:34 34:53)
10. Breakball - BK Kačeři Praha 66:69 (19:14 38:31 53:48)
11. Sokol I. Smíchov - BK Rotor Punkrác A 69:62 (11:15 33:33 54:51)
12. VSK Chemie - BC PV B 42:55 (8:12 18:32 29:45)
3. kolo
13. BC PV B - VSK Iuridica B 62:75 (11:18 27:43 43:59)
14. BK Rotor Punkrác A - VSK Chemie 62:50 (13:10 30:25 46:32)
15. BK Kačeři Praha - Sokol I. Smíchov 75:47 (24:15 50:26 67:33)
16. TJ ÚVN - Breakball 73:58 (17:19 37:36 59:50)
17. BK Ropáci - BC Pštrosi 68:53 (16:19 34:30 46:46)
18. Sokol Dobřichovice - Hugo Praha 55:40 (8:10 24:22 28:44)
4. kolo
19. VSK Iuridica B - Hugo Praha 57:55 (12:17 21:36 37:46)
20. BC Pštrosi - Sokol Dobřichovice 45:49 (13:11 29:28 35:36)
21. Breakball - BK Ropáci 69:52 (24:4 41:27 53:43 69:52)
22. Sokol I. Smíchov - TJ ÚVN 55:53 (13:16 30:26 42:43)
23. VSK Chemie - BK Kačeři Praha 37:80 (11:24 17:45 22:66)
24. BC PV B - BK Rotor Punkrác A 46:68 (14:24 27:36 34:49)
5. kolo
25. BK Rotor Punkrác A - VSK Iuridica B 58:55 (11:13 21:30 42:42)
26. BK Kačeři Praha - BC PV B 92:75 (16:12 41:26 73:49)
27. TJ ÚVN - VSK Chemie 82:44 (25:12 39:22 58:26)
28. BK Ropáci - Sokol I. Smíchov 64:69 (14:21 30:31 48:46)
29. Sokol Dobřichovice - Breakball 70:65 (24:18 41:30 57:52)
30. Hugo Praha - BC Pštrosi 64:40 (17:9 32:14 49:29)
6. kolo
31. VSK Iuridica B - BC Pštrosi 62:60 (14:6 30:22 44:45)
32. Breakball - Hugo Praha 59:51 (15:20 27:30 38:42 )
33. Sokol I. Smíchov - Sokol Dobřichovice 58:71 (13:17 30:33 46:51)
34. VSK Chemie - BK Ropáci 42:47 (16:13 26:27 33:41)
35. BC PV B - TJ ÚVN 46:86 (6:27 23:43 40:59)
36. BK Rotor Punkrác A - BK Kačeři Praha 56:65 (14:9 25:30 43:42)
7. kolo
37. BK Kačeři Praha - VSK Iuridica B 80:65 (34:16 46:30 59:40)
38. TJ ÚVN - BK Rotor Punkrác A 74:68 (13:15 32:36 50:50)
39. BK Ropáci - BC PV B 86:58 (18:23 44:34 60:42)
40. Sokol Dobřichovice - VSK Chemie 57:52 (17:15 30:28 44:35)
41. Hugo Praha - Sokol I. Smíchov 70:75 (18:17 30:35 53:60)
42. BC Pštrosi - Breakball 39:85 (12:21 21:46 31:65)
8. kolo
43. VSK Iuridica B - Breakball 58:69 (25:16 36:34 44:56)
44. Sokol I. Smíchov - BC Pštrosi 59:42 (11:8 24:19 46:22)
45. VSK Chemie - Hugo Praha 34:51 (8:10 13:19 27:35)
46. BC PV B - Sokol Dobřichovice 61:62 (17:16 28:31 38:46)
47. BK Rotor Punkrác A - BK Ropáci 61:63 (13:16 35:27 48:51)
48. BK Kačeři Praha - TJ ÚVN 68:47 (20:13 34:27 51:37)
9. kolo
49. TJ ÚVN - VSK Iuridica B 67:75 (25:16 34:34 55:56)
50. BK Ropáci - BK Kačeři Praha 53:69 (14:12 28:37 39:50)
51. Sokol Dobřichovice - BK Rotor Punkrác A 81:73 (12:14 27:34 52:55 69:69)
52. Hugo Praha - BC PV B 96:49 (20:11 49:22 78:33)
53. BC Pštrosi - VSK Chemie 52:59 (16:20 30:35 42:45)
54. Breakball - Sokol I. Smíchov 73:56 (17:18 34:28 50:44 )
10. kolo
55. VSK Iuridica B - Sokol I. Smíchov 83:68 (20:17 43:29 64:47)
56. VSK Chemie - Breakball 56:57 (25:8 34:16 44:36)
57. BC PV B - BC Pštrosi 86:76 (27:24 48:36 69:61)
58. BK Rotor Punkrác A - Hugo Praha 92:48 (21:10 44:22 63:33)
59. BK Kačeři Praha - Sokol Dobřichovice 69:68 (21:19 36:39 59:54)
60. TJ ÚVN - BK Ropáci 72:51 (22:12 38:23 54:42)
11. kolo
61. BK Ropáci - VSK Iuridica B 71:74 (11:22 27:40 48:51)
62. TJ ÚVN - Sokol Dobřichovice 64:71 (17:15 32:31 46:50)
63. Hugo Praha - BK Kačeři Praha 81:58 (13:17 32:30 54:48)
64. BC Pštrosi - BK Rotor Punkrác A 69:63 (22:16 38:31 57:47)
65. Breakball - BC PV B 84:69 (22:17 38:34 63:43 84:69)
66. Sokol I. Smíchov - VSK Chemie 81:50 (24:15 45:29 60:35)
12. kolo
67. VSK Iuridica B - VSK Chemie 74:52 (9:15 29:28 56:42)
68. Sokol I. Smíchov - BC PV B 66:62 (19:17 35:32 55:43)
69. Breakball - BK Rotor Punkrác A 53:68 (11:18 28:26 37:47)
70. BC Pštrosi - BK Kačeři Praha 51:90 (16:26 31:51 36:70)
71. Hugo Praha - TJ ÚVN 68:60 (23:11 33:25 50:41)
72. Sokol Dobřichovice - BK Ropáci 57:73 (17:19 30:36 47:58)
13. kolo
73. Sokol Dobřichovice - VSK Iuridica B 55:52 (13:5 25:25 42:38)
74. BK Ropáci - Hugo Praha 79:67 (15:22 30:37 55:53)
75. TJ ÚVN - BC Pštrosi 97:66 (28:15 54:36 75:58)
76. BK Kačeři Praha - Breakball 72:46 (24:12 42:26 59:31)
77. BK Rotor Punkrác A - Sokol I. Smíchov 69:54 (19:20 32:32 53:44)
78. BC PV B - VSK Chemie 60:57 (19:17 27:37 48:46)
14. kolo
79. VSK Iuridica B - BC PV B 66:65 (11:16 37:29 55:40)
80. VSK Chemie - BK Rotor Punkrác A 59:71 (17:16 33:39 43:56)
81. Sokol I. Smíchov - BK Kačeři Praha 47:82 (12:26 25:46 37:65)
82. Breakball - TJ ÚVN 69:29 (16:6 33:12 52:17 69:29)
83. BC Pštrosi - BK Ropáci 43:77 (11:15 21:37 33:57)
84. Hugo Praha - Sokol Dobřichovice 39:45 (15:14 21:31 32:37)
15. kolo
85. Hugo Praha - VSK Iuridica B 57:70 (20:14 33:37 52:55)
86. Sokol Dobřichovice - BC Pštrosi 86:47 (18:14 44:29 65:35)
87. BK Ropáci - Breakball 50:59 (12:16 21:29 36:46)
88. TJ ÚVN - Sokol I. Smíchov 75:57 (16:17 44:34 57:47)
89. BK Kačeři Praha - VSK Chemie 89:45 (23:12 45:21 67:32)
90. BK Rotor Punkrác A - BC PV B 68:70 (20:16 36:32 48:50)
16. kolo
91. VSK Iuridica B - BK Rotor Punkrác A 56:59 (14:12 28:24 44:40)
92. BC PV B - BK Kačeři Praha 59:74 (4:19 22:35 44:60)
93. VSK Chemie - TJ ÚVN 55:66 (15:22 35:39 45:51)
94. Sokol I. Smíchov - BK Ropáci 73:64 (20:13 39:29 49:47)
95. Breakball - Sokol Dobřichovice 70:44 (21:12 41:19 54:33 70:44)
96. BC Pštrosi - Hugo Praha 49:68 (13:13 25:30 40:51)
17. kolo
97. BC Pštrosi - VSK Iuridica B 66:68 (19:24 32:37 59:61)
98. Hugo Praha - Breakball 47:86 (10:15 20:39 39:62)
99. Sokol Dobřichovice - Sokol I. Smíchov 72:62 (19:10 38:28 58:46)
100. BK Ropáci - VSK Chemie 51:45 (13:7 33:15 35:28)
101. TJ ÚVN - BC PV B 89:47 (29:13 49:27 69:36)
102. BK Kačeři Praha - BK Rotor Punkrác A 71:67 (14:18 35:30 52:47)
18. kolo
103. VSK Iuridica B - BK Kačeři Praha 43:82 (11:18 19:39 34:72)
104. BK Rotor Punkrác A - TJ ÚVN 61:53 (11:13 31:28 45:42)
105. BC PV B - BK Ropáci 66:98 (3:27 28:48 40:75)
106. VSK Chemie - Sokol Dobřichovice 53:62 (7:9 20:26 36:45)
107. Sokol I. Smíchov - Hugo Praha 99:72 (16:16 44:36 72:51)
108. Breakball - BC Pštrosi 105:33 (28:15 50:20 75:25 )
19. kolo
109. Breakball - VSK Iuridica B 59:50 (11:14 24:29 44:39)
110. BC Pštrosi - Sokol I. Smíchov 51:76 (12:11 19:32 30:63)
111. Hugo Praha - VSK Chemie 71:59 (13:12 27:30 53:52)
112. Sokol Dobřichovice - BC PV B 73:65 (24:16 43:27 60:49)
113. BK Ropáci - BK Rotor Punkrác A 71:63 (16:13 44:27 56:49)
114. TJ ÚVN - BK Kačeři Praha 54:80 (12:19 25:35 39:61)
20. kolo
115. VSK Iuridica B - TJ ÚVN 48:55 (13:15 20:26 31:48)
116. BK Kačeři Praha - BK Ropáci 73:51 (20:14 42:16 62:33)
117. BK Rotor Punkrác A - Sokol Dobřichovice 64:74 (15:19 31:37 48:61)
118. BC PV B - Hugo Praha 42:113 (6:21 14:56 30:76)
119. VSK Chemie - BC Pštrosi 62:57 (8:17 17:31 37:46)
120. Sokol I. Smíchov - Breakball 46:73 (17:11 32:33 37:54)
21. kolo
121. Sokol I. Smíchov - VSK Iuridica B 68:56 (18:9 36:31 55:43)
122. Breakball - VSK Chemie 59:41 (12:4 23:14 35:22 )
123. BC Pštrosi - BC PV B 55:95 (13:26 24:48 37:65)
124. Hugo Praha - BK Rotor Punkrác A 75:58 (18:15 34:24 52:42)
125. Sokol Dobřichovice - BK Kačeři Praha 49:75 (10:13 28:30 38:57)
126. BK Ropáci - TJ ÚVN 79:58 (19:11 38:27 57:37)
22. kolo
127. VSK Iuridica B - BK Ropáci 57:79 (14:21 24:34 46:49)
128. Sokol Dobřichovice - TJ ÚVN 64:70 (19:16 34:35 51:55)
129. BK Kačeři Praha - Hugo Praha 81:65 (24:15 45:33 65:47)
130. BK Rotor Punkrác A - BC Pštrosi 90:55 (23:16 47:33 74:41)
131. BC PV B - Breakball 62:92 (20:25 34:43 46:69 )
132. VSK Chemie - Sokol I. Smíchov 50:88 (9:17 20:35 30:64)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.