www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

muži
Oblasti
ročník 2017/18
Krajský přebor mužů
Krajský přebor mužů

tabulka
1. BK Kralupy-Junior muži 18 17 1 1396:945 35
2. BC Slaný B 18 15 3 1276:984 33
3. AŠ Mladá Boleslav C 18 13 5 1238:1055 31
4. BK Beroun B 18 12 6 1303:1183 30
5. TJ TZ Rakovník "A" 18 10 8 1217:1047 28
6. Basket Poděbrady o.s. "B" 18 7 11 1020:993 25
7. BK Příbram 2000 "B" 18 7 11 1120:1265 25
8. BK Brandýs nad Labem, o.s. B 18 6 12 1236:1222 24
9. BK Sadská o.s. 18 2 16 1047:1356 20
10. TJ TZ Rakovník "B" 18 1 17 749:1552 19
1. kolo
1. BK Brandýs n.L. B - AŠ Mladá Boleslav C 55:62 (13:19 30:31 41:45)
2. BK Kralupy-Junior muži - TJ TZ Rakovník "A" 59:53 (5:16 25:36 37:47)
3. Slaný B - TJ TZ Rakovník "B" 102:16 (23:3 49:8 68:13)
4. BK Beroun B - BA Poděbrady o.s. "B" 72:62 (22:13 36:31 57:47)
5. BK Příbram 2000 "B" - BK Sadská 70:57 (11:18 32:31 47:47)
2. kolo
6. BK Kralupy-Junior muži - TJ TZ Rakovník "B" 74:26 (17:9 39:13 63:19)
7. Slaný B - TJ TZ Rakovník "A" 62:50 (11:21 24:35 46:47)
8. BK Beroun B - BK Sadská 82:64 (19:11 48:30 65:45)
9. BK Příbram 2000 "B" - BA Poděbrady o.s. "B" 70:60 (17:22 33:34 52:47)
3. kolo
10. BA Poděbrady o.s. "B" - BK Sadská 70:58 (16:15 34:23 50:43)
11. TJ TZ Rakovník "A" - BK Beroun B 60:42 (20:8 36:17 46:33)
12. TJ TZ Rakovník "B" - BK Příbram 2000 "B" 45:60 (13:16 19:34 28:38)
13. BK Brandýs n.L. B - BK Kralupy-Junior muži 64:70 (18:18 32:33 53:48)
14. AŠ Mladá Boleslav C - Slaný B 58:49 (5:11 27:27 40:37)
4. kolo
15. TJ TZ Rakovník "A" - BK Příbram 2000 "B" 81:46 (18:9 47:15 65:35)
16. TJ TZ Rakovník "B" - BK Beroun B 37:70 (8:18 17:40 29:55)
17. BK Brandýs n.L. B - Slaný B 60:64 (22:11 36:35 49:52)
18. AŠ Mladá Boleslav C - BK Kralupy-Junior muži 52:63 (15:20 30:35 42:42)
5. kolo
19. BK Kralupy-Junior muži - Slaný B 89:62 (22:17 51:33 69:47)
20. BK Beroun B - BK Brandýs n.L. B 72:68 (16:14 30:30 49:50)
21. BK Příbram 2000 "B" - AŠ Mladá Boleslav C 74:64 (21:14 35:35 51:48)
22. BA Poděbrady o.s. "B" - TJ TZ Rakovník "A" 57:61 (10:13 31:24 44:41)
23. BK Sadská - TJ TZ Rakovník "B" 75:33 (13:8 34:18 57:20)
6. kolo
24. BK Beroun B - AŠ Mladá Boleslav C 65:71 (20:18 33:33 46:56)
25. BK Příbram 2000 "B" - BK Brandýs n.L. B 81:67 (18:13 37:29 52:43)
26. BA Poděbrady o.s. "B" - TJ TZ Rakovník "B" 88:28 (14:6 29:12 59:18)
27. BK Sadská - TJ TZ Rakovník "A" 60:71 (16:14 34:36 45:54)
7. kolo
28. TJ TZ Rakovník "A" - TJ TZ Rakovník "B" 96:28 (25:6 47:11 79:20)
29. BK Brandýs n.L. B - BA Poděbrady o.s. "B" 52:66 (20:16 31:31 43:44 )
30. AŠ Mladá Boleslav C - BK Sadská 58:55 (10:19 34:34 48:47)
31. BK Kralupy-Junior muži - BK Beroun B 97:59 (28:15 55:25 79:41)
32. Slaný B - BK Příbram 2000 "B" 74:46 (22:17 42:23 56:36)
8. kolo
33. BK Brandýs n.L. B - BK Sadská 102:54 (25:14 42:22 70:42)
34. AŠ Mladá Boleslav C - BA Poděbrady o.s. "B" 46:70 (13:11 23:30 33:50)
35. BK Kralupy-Junior muži - BK Příbram 2000 "B" 99:50 (21:7 52:16 76:29)
36. Slaný B - BK Beroun B 70:48 (24:12 40:30 54:41)
9. kolo
37. BK Beroun B - BK Příbram 2000 "B" 97:81 (24:25 51:38 69:66)
38. BA Poděbrady o.s. "B" - BK Kralupy-Junior muži 49:64 (19:11 28:28 38:52)
39. BK Sadská - Slaný B 53:79 (18:21 32:42 44:60)
40. TJ TZ Rakovník "A" - BK Brandýs n.L. B 65:47 (18:15 36:23 46:37)
41. TJ TZ Rakovník "B" - AŠ Mladá Boleslav C 41:104 (9:24 20:56 27:77)
10. kolo
42. BA Poděbrady o.s. "B" - Slaný B 44:62 (11:17 17:32 28:45)
43. BK Sadská - BK Kralupy-Junior muži 53:100 (9:33 23:58 37:75)
44. TJ TZ Rakovník "A" - AŠ Mladá Boleslav C 76:78 (19:13 38:30 62:55)
45. TJ TZ Rakovník "B" - BK Brandýs n.L. B 38:101 (10:19 14:45 26:76)
11. kolo
46. TJ TZ Rakovník "B" - BK Kralupy-Junior muži 53:105 (8:30 18:52 38:68)
47. TJ TZ Rakovník "A" - Slaný B 66:70 (18:16 29:26 50:45)
48. BK Sadská - BK Beroun B 60:85 (15:19 31:48 50:58)
49. BA Poděbrady o.s. "B" - BK Příbram 2000 "B" 60:44 (10:9 25:20 43:37)
12. kolo
50. AŠ Mladá Boleslav C - BK Brandýs n.L. B 87:63 (17:17 43:26 65:42)
51. TJ TZ Rakovník "A" - BK Kralupy-Junior muži 62:74 (14:14 28:33 44:59)
52. TJ TZ Rakovník "B" - Slaný B 41:87 (13:21 20:43 30:63)
53. BA Poděbrady o.s. "B" - BK Beroun B 55:62 (12:17 26:35 42:49)
54. BK Sadská - BK Příbram 2000 "B" 61:83 (18:18 27:41 43:68)
13. kolo
55. BK Příbram 2000 "B" - TJ TZ Rakovník "A" 62:73 (13:20 31:36 49:58)
56. BK Beroun B - TJ TZ Rakovník "B" 92:45 (26:3 53:17 71:30)
57. Slaný B - BK Brandýs n.L. B 88:74 (26:21 48:37 69:57)
58. BK Kralupy-Junior muži - AŠ Mladá Boleslav C 69:55 (15:9 31:27 50:40)
14. kolo
59. BK Sadská - BA Poděbrady o.s. "B" 57:68 (9:10 30:32 40:52)
60. BK Beroun B - TJ TZ Rakovník "A" 76:51 (21:12 41:27 54:36)
61. BK Příbram 2000 "B" - TJ TZ Rakovník "B" 79:47 (16:15 37:22 52:31)
62. BK Kralupy-Junior muži - BK Brandýs n.L. B 87:54 (17:17 45:29 66:38)
63. Slaný B - AŠ Mladá Boleslav C 68:63 (18:22 34:37 55:51)
15. kolo
64. AŠ Mladá Boleslav C - BK Beroun B 60:49 (9:9 38:17 51:24)
65. BK Brandýs n.L. B - BK Příbram 2000 "B" 57:52 (9:13 21:31 44:33)
66. TJ TZ Rakovník "B" - BA Poděbrady o.s. "B" 57:104 (14:17 27:46 41:69)
67. TJ TZ Rakovník "A" - BK Sadská 89:56 (23:11 49:26 70:42)
16. kolo
68. Slaný B - BK Kralupy-Junior muži 88:87 (16:21 43:42 62:63)
69. BK Brandýs n.L. B - BK Beroun B 67:98 (15:24 32:47 53:73)
70. AŠ Mladá Boleslav C - BK Příbram 2000 "B" 91:34 (18:7 35:13 56:24)
71. TJ TZ Rakovník "A" - BA Poděbrady o.s. "B" 67:62 (14:14 23:29 47:43)
72. TJ TZ Rakovník "B" - BK Sadská 72:66 (14:24 34:44 57:48)
17. kolo
73. BK Sadská - BK Brandýs n.L. B 70:63 (18:16 30:31 54:52)
74. BA Poděbrady o.s. "B" - AŠ Mladá Boleslav C 46:75 (12:22 24:49 39:60)
75. BK Příbram 2000 "B" - BK Kralupy-Junior muži 63:71 (15:13 35:30 48:54)
76. BK Beroun B - Slaný B 93:74 (29:17 56:41 76:65)
18. kolo
77. TJ TZ Rakovník "B" - TJ TZ Rakovník "A" 40:84 (6:19 11:43 24:70)
78. BA Poděbrady o.s. "B" - BK Brandýs n.L. B 59:78 (16:22 28:40 44:59)
79. BK Sadská - AŠ Mladá Boleslav C 73:85 (14:26 40:45 64:61)
80. BK Beroun B - BK Kralupy-Junior muži 67:92 (21:23 39:53 52:76)
81. BK Příbram 2000 "B" - Slaný B 56:87 (14:24 33:39 42:66)
19. kolo
82. Slaný B - BA Poděbrady o.s. "B" 20:0 historie
83. BK Kralupy-Junior muži - BK Sadská 76:35 (21:4 41:19 57:28)
84. AŠ Mladá Boleslav C - TJ TZ Rakovník "A" 58:45 (10:13 20:23 41:35)
85. BK Brandýs n.L. B - TJ TZ Rakovník "B" 94:42 (16:18, 36:24, 60:32, )
20. kolo
86. BK Příbram 2000 "B" - BK Beroun B 69:74 (12:27 36:37 51:56)
87. BK Kralupy-Junior muži - BA Poděbrady o.s. "B" 20:0 historie
88. Slaný B - BK Sadská 70:40 (19:14 34:23 53:28)
89. BK Brandýs n.L. B - TJ TZ Rakovník "A" 70:67 (23:12 35:26 51:42 62:62)
90. AŠ Mladá Boleslav C - TJ TZ Rakovník "B" 71:60 (23:22 41:29 49:48)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.