www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

muži
Oblasti
ročník 2017/18
Středočeská basketbalová liga mužů
Středočeská basketbalová liga mužů

tabulka
1. BC Real Réma Nymburk 16 14 2 1240:964 30
2. AŠ Mladá Boleslav B 16 11 5 1148:998 27
3. BK Beroun "A" 16 11 5 1185:1072 27
4. BK Příbram 2000"A" 16 9 7 1192:1098 25
5. BK R&J EBC Mělník 16 7 9 1155:1107 23
6. BC Kolín B 16 7 9 1056:1012 23
7. Basketbal Pečky 16 6 10 986:1149 22
8. BK Český Brod 16 4 12 942:1123 20
9. BC Benešov B 16 3 13 901:1282 19
1. kolo
1. BK Beroun "A" - BK Příbram"A" 87:78 (38:22 49:38 68:62)
2. BC Benešov B - BK Český Brod 52:50 (20:14 25:26 39:35)
3. AŠ Mladá Boleslav B - BC Real Réma 55:75 (5:17 22:40 34:57)
4. R&J EBC Mělník - BC Kolín B 84:57 (26:22 50:32 69:50)
2. kolo
5. BC Benešov B - Basketbal Pečky 70:60 (21:21 35:29 51:42)
6. AŠ Mladá Boleslav B - BC Kolín B 62:55 (15:14 32:31 50:43)
7. R&J EBC Mělník - BC Real Réma 71:81 (9:26 33:39 55:58)
3. kolo
8. BC Real Réma - BC Kolín B 76:60 (17:16 35:24 49:40)
9. Basketbal Pečky - AŠ Mladá Boleslav B 62:82 (20:27 33:52 41:72)
10. BK Český Brod - R&J EBC Mělník 71:65 (14:18 37:35 53:56)
11. BK Příbram"A" - BC Benešov B 74:46 (20:18 36:29 59:36)
4. kolo
12. Basketbal Pečky - R&J EBC Mělník 66:53 (15:12 33:22 44:39)
13. BK Český Brod - AŠ Mladá Boleslav B 49:64 (9:23 18:42 36:51)
14. BK Beroun "A" - BC Benešov B 85:65 (22:19 50:40 68:53)
5. kolo
15. AŠ Mladá Boleslav B - BK Beroun "A" 80:55 (16:14 40:25 62:39)
16. R&J EBC Mělník - BK Příbram"A" 87:83 (15:22 35:36 61:62)
17. BC Real Réma - Basketbal Pečky 69:51 (21:19 32:25 51:38)
18. BC Kolín B - BK Český Brod 66:51 (22:9 36:17 52:31)
6. kolo
19. AŠ Mladá Boleslav B - BK Příbram"A" 69:73 (22:17 40:44 61:53)
20. R&J EBC Mělník - BK Beroun "A" 83:72 (25:23 41:34 59:54)
21. BC Real Réma - BK Český Brod 85:46 (24:10 44:18 58:38)
22. BC Kolín B - Basketbal Pečky 79:54 (16:15 35:21 58:34)
7. kolo
23. Basketbal Pečky - BK Český Brod 62:56 (9:10 31:21 46:38)
24. BK Beroun "A" - BC Real Réma 55:83 (13:22 30:46 44:65)
25. BK Příbram"A" - BC Kolín B 70:56 (15:16 38:35 49:48)
26. BC Benešov B - R&J EBC Mělník 74:68 (14:12 34:32 51:52)
8. kolo
27. BK Beroun "A" - BC Kolín B 102:52 (26:12 47:20 76:35)
28. BK Příbram"A" - BC Real Réma 63:76 (21:18 35:31 49:42)
29. BC Benešov B - AŠ Mladá Boleslav B 68:96 (17:21 30:45 51:72)
9. kolo
30. AŠ Mladá Boleslav B - R&J EBC Mělník 54:73 (19:21 30:37 43:56)
31. BC Kolín B - BC Benešov B 85:51 (28:14 46:26 69:40)
32. Basketbal Pečky - BK Beroun "A" 55:77 (15:27 26:38 45:58)
33. BK Český Brod - BK Příbram"A" 80:74 (16:14 37:33 59:55)
10. kolo
34. BC Real Réma - BC Benešov B 97:58 (23:10 41:25 65:45)
35. Basketbal Pečky - BK Příbram"A" 77:68 (25:15 45:37 61:57)
36. BK Český Brod - BK Beroun "A" 62:92 (15:26 23:45 43:75)
11. kolo
37. Basketbal Pečky - BC Benešov B 73:63 (23:13 39:35 54:49)
38. BC Kolín B - AŠ Mladá Boleslav B 60:68 (18:34 31:45 45:58)
39. BC Real Réma - R&J EBC Mělník 62:68 (22:9 43:33 51:50)
12. kolo
40. BK Příbram"A" - BK Beroun "A" 65:72 (11:19 24:35 40:56)
41. BK Český Brod - BC Benešov B 78:60 (18:15 34:28 52:46)
42. BC Real Réma - AŠ Mladá Boleslav B 59:69 (8:16 20:33 36:47)
43. BC Kolín B - R&J EBC Mělník 75:53 (20:12 44:19 64:33)
13. kolo
44. R&J EBC Mělník - Basketbal Pečky 59:72 (6:21 26:36 41:55)
45. AŠ Mladá Boleslav B - BK Český Brod 81:54 (28:10 46:25 59:44)
46. BC Benešov B - BK Beroun "A" 49:69 (10:18 24:29 35:53)
14. kolo
47. BC Kolín B - BC Real Réma 69:70 (15:17 24:31 29:43 60:60)
48. AŠ Mladá Boleslav B - Basketbal Pečky 83:72 (13:25 30:37 51:53)
49. R&J EBC Mělník - BK Český Brod 90:50 (24:12 47:26 70:38)
50. BC Benešov B - BK Příbram"A" 61:80 (11:16 28:37 40:53)
15. kolo
51. BK Příbram"A" - AŠ Mladá Boleslav B 72:71 (14:13 26:26 48:41 65:65)
52. BK Beroun "A" - R&J EBC Mělník 70:57 (27:11 39:35 51:49)
53. BK Český Brod - BC Real Réma 54:79 (15:22 23:42 35:57)
54. Basketbal Pečky - BC Kolín B 62:51 (13:14 26:26 46:36)
16. kolo
55. BK Beroun "A" - AŠ Mladá Boleslav B 71:65 (21:16 34:40 57:59)
56. BK Příbram"A" - R&J EBC Mělník 102:80 (37:17 53:38 76:58)
57. Basketbal Pečky - BC Real Réma 61:79 (15:21 27:41 38:67)
58. BK Český Brod - BC Kolín B 46:71 (11:16 27:33 36:54)
17. kolo
59. BC Kolín B - BK Beroun "A" 70:65 (19:14 37:29 51:44)
60. BC Real Réma - BK Příbram"A" 86:67 (22:17 45:29 66:46)
61. AŠ Mladá Boleslav B - BC Benešov B 78:47 (19:13 35:27 56:36)
18. kolo
62. BK Český Brod - Basketbal Pečky 82:49 (23:9 42:27 62:38)
63. BC Real Réma - BK Beroun "A" 85:65 (24:11 41:33 54:45)
64. BC Kolín B - BK Příbram"A" 50:60 (9:18 23:37 33:52)
65. R&J EBC Mělník - BC Benešov B 111:47 (28:14 46:27 83:35)
19. kolo
66. BC Benešov B - BC Real Réma 52:78 (10:24 23:47 38:66)
67. BK Příbram"A" - Basketbal Pečky 100:46 (20:9 42:21 72:36)
68. BK Beroun "A" - BK Český Brod 70:59 (25:16 42:32 62:46)
20. kolo
69. R&J EBC Mělník - AŠ Mladá Boleslav B 53:71 (15:22 28:31 43:55)
70. BC Benešov B - BC Kolín B 38:100 (7:30 15:51 24:76)
71. BK Beroun "A" - Basketbal Pečky 78:64 (23:15 42:42 66:58)
72. BK Příbram"A" - BK Český Brod 63:54 (12:13 27:26 40:36)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.