www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

starší minižákyně U13
Oblasti
ročník 2017/18
Oblastní přebor
Základní část

tabulka
1. TJ OP Prostějov 17/18 40 35 5 2101:1121 75
2. Basket Ostrava 17/18 40 27 13 1929:1461 67
3. Basket Valmez 17/18 40 25 15 1965:1715 65
4. SBŠ Ostrava 17/18 40 24 16 1633:1472 64
5. BK Frýdek-Místek 17/18 40 23 17 1903:1595 63
6. TJ Loko Krnov 17/18 40 21 19 1661:1652 61
7. BK Havířov 17/18 40 18 22 1663:1449 58
8. TBS Přerov mix 17/18 40 17 23 1587:1871 57
9. TJ Rožnov pod Radhoštěm 17/18 40 16 24 1628:1901 56
10. BK Lipník nad Bečvou 17/18 40 8 32 1049:1933 48
11. BK Příbor 17/18 40 6 34 1018:1967 44
1. kolo
1. BK Příbor - OP Prostějov 18:52 (4:8 12:22 14:36)
2. BK Příbor - OP Prostějov 19:74 (4:10 9:28 18:44)
3. SBŠ Ostrava - TBS Přerov mix 40:21 (8:2 20:11 26:15)
4. SBŠ Ostrava - TBS Přerov mix 44:24 (8:12 27:19 34:20)
5. BK FM - Basket Valmez 43:26 (8:10 25:16 33:26)
6. BK FM - Basket Valmez 40:33 (10:8 26:13 28:25)
7. Loko Krnov - Lipník n/B 38:19 (12:1 24:3 29:15)
8. Loko Krnov - Lipník n/B 67:26 (12:2 32:6 50:14)
11. BK Havířov - Basket Ostrava 44:54 (13:14 29:28 33:45 )
12. BK Havířov - Basket Ostrava 45:39 (10:16 19:20 35:33 )
2. kolo
13. OP Prostějov - Basket Ostrava 56:27 (12:6 26:13 48:18)
14. OP Prostějov - Basket Ostrava 48:41 (13:12 21:20 40:34)
15. Rožnov p/R - BK Havířov 22:59 (8:7 16:25 18:38)
16. Rožnov p/R - BK Havířov 18:47 (6:6 8:28 16:36)
19. Basket Valmez - Loko Krnov 33:32 (2:9 12:19 28:27)
20. Basket Valmez - Loko Krnov 37:50 (6:12 15:24 23:36)
21. TBS Přerov mix - BK FM 36:37 (9:13 22:19 28:35)
22. TBS Přerov mix - BK FM 29:51 (4:12 14:25 22:35)
23. BK Příbor - SBŠ Ostrava 33:48 (15:14 23:21 30:38)
24. BK Příbor - SBŠ Ostrava 25:58 (5:16 11:24 19:40)
3. kolo
25. SBŠ Ostrava - OP Prostějov 18:45 (6:12 12:26 12:37)
26. SBŠ Ostrava - OP Prostějov 16:74 (5:20 14:34 16:52)
27. BK FM - BK Příbor 89:23 (16:5 42:13 69:23)
28. BK FM - BK Příbor 62:20 (21:0 37:8 46:14)
29. Loko Krnov - TBS Přerov mix 41:34 (17:7 22:17 34:27)
30. Loko Krnov - TBS Přerov mix 47:43 (16:6 29:19 37:31)
33. BK Havířov - Lipník n/B 46:12 (10:2 24:4 38:8)
34. BK Havířov - Lipník n/B 52:10 (22:2 30:4 38:6)
35. Basket Ostrava - Rožnov p/R 70:10 (16:0 30:6 54:8)
36. Basket Ostrava - Rožnov p/R 56:22 (22:2 36:7 49:9)
4. kolo
37. OP Prostějov - Rožnov p/R 61:20 (13:2 24:10 36:16)
38. OP Prostějov - Rožnov p/R 47:13 (9:0 17:2 28:7)
39. Lipník n/B - Basket Ostrava 25:82 (4:28 12:50 25:65)
40. Lipník n/B - Basket Ostrava 24:77 (10:33 13:50 20:67)
41. Basket Valmez - BK Havířov 18:65 (2:16 6:27 14:42)
42. Basket Valmez - BK Havířov 15:67 (2:13 3:25 9:41)
45. BK Příbor - Loko Krnov 30:41 (5:8 20:24 22:34)
46. BK Příbor - Loko Krnov 41:54 (11:13 25:18 32:36)
47. SBŠ Ostrava - BK FM 15:43 (2:17 8:23 10:37)
48. SBŠ Ostrava - BK FM 22:31 (10:11 14:13 14:23)
5. kolo
49. BK FM - OP Prostějov 32:58 (15:12 21:24 23:41)
50. BK FM - OP Prostějov 28:43 (16:8 23:20 27:31)
51. Loko Krnov - SBŠ Ostrava 34:56 (12:14 20:22 26:38)
52. Loko Krnov - SBŠ Ostrava 54:57 (20:11 31:25 42:38)
55. BK Havířov - TBS Přerov mix 34:44 (6:18 13:26 22:32)
56. BK Havířov - TBS Přerov mix 37:41 (6:17 18:25 30:35)
57. Basket Ostrava - Basket Valmez 68:30 (17:8 31:16 53:22)
58. Basket Ostrava - Basket Valmez 67:26 (22:2 32:10 49:20)
59. Rožnov p/R - Lipník n/B 52:32 (18:6 36:16 44:26)
60. Rožnov p/R - Lipník n/B 55:26 (10:5 23:14 47:16)
6. kolo
61. OP Prostějov - Lipník n/B 80:17 (18:5 42:7 60:11)
62. OP Prostějov - Lipník n/B 72:10 (12:6 40:6 56:10)
63. Basket Valmez - Rožnov p/R 58:45 (12:14 26:24 43:30)
64. Basket Valmez - Rožnov p/R 56:29 (10:4 29:13 44:19)
65. TBS Přerov mix - Basket Ostrava 41:56 (11:13 20:28 27:43)
66. TBS Přerov mix - Basket Ostrava 43:70 (11:13 26:29 33:52)
67. BK Příbor - BK Havířov 23:58 (13:19 18:37 20:47)
68. BK Příbor - BK Havířov 20:66 (5:12 12:32 18:48)
71. BK FM - Loko Krnov 39:40 (13:8 17:18 27:31)
72. BK FM - Loko Krnov 34:52 (13:16 19:27 28:35)
7. kolo
73. OP Prostějov - Loko Krnov 51:15 (10:3 23:8 40:11)
74. OP Prostějov - Loko Krnov 50:21 (10:3 24:11 36:11)
77. BK Havířov - SBŠ Ostrava 66:15 (17:2 39:6 54:13)
78. BK Havířov - SBŠ Ostrava 55:18 (12:2 28:14 35:16)
79. Basket Ostrava - BK Příbor 83:13 (30:0 52:1 72:7)
80. Basket Ostrava - BK Příbor 56:29 (10:6 31:12 44:18)
81. Rožnov p/R - TBS Přerov mix 71:38 (16:4 38:13 56:29)
82. Rožnov p/R - TBS Přerov mix 66:53 (14:9 42:23 56:37)
83. Lipník n/B - Basket Valmez 25:55 (4:10 13:22 22:33)
84. Lipník n/B - Basket Valmez 31:63 (7:18 13:34 26:42)
8. kolo
85. OP Prostějov - Basket Valmez 59:37 (12:6 33:15 49:28)
86. OP Prostějov - Basket Valmez 52:40 (8:10 30:15 41:30)
87. TBS Přerov mix - Lipník n/B 53:34 (14:6 24:14 36:28)
88. TBS Přerov mix - Lipník n/B 31:34 (3:9 10:26 23:27)
89. BK Příbor - Rožnov p/R 33:31 (10:2 21:7 27:19)
90. BK Příbor - Rožnov p/R 33:47 (9:11 16:27 25:37)
91. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 41:26 (14:5 21:16 27:21)
92. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 20:23 (4:6 12:12 16:21)
93. BK FM - BK Havířov 30:59 (6:10 14:26 24:39)
94. BK FM - BK Havířov 36:61 (11:15 21:28 29:41)
9. kolo
99. BK Havířov - Loko Krnov 40:45 (17:14 23:27 31:33 40:40)
100. BK Havířov - Loko Krnov 41:48 (11:11 17:33 29:40)
101. Basket Ostrava - BK FM 46:38 (19:12 27:14 42:26)
102. Basket Ostrava - BK FM 41:38 (16:7 26:17 38:24)
103. Rožnov p/R - SBŠ Ostrava 45:43 (9:8 17:17 32:29)
104. Rožnov p/R - SBŠ Ostrava 38:58 (7:10 15:25 26:40)
105. Lipník n/B - BK Příbor 20:30 (2:4 4:16 10:22)
106. Lipník n/B - BK Příbor 37:27 (8:8 19:14 31:20)
107. Basket Valmez - TBS Přerov mix 42:50 (11:9 20:25 28:38)
108. Basket Valmez - TBS Přerov mix 58:43 (17:10 31:21 44:32)
10. kolo
109. OP Prostějov - TBS Přerov mix 47:43 (12:12 24:19 38:32)
110. OP Prostějov - TBS Přerov mix 38:57 (7:18 13:31 25:43)
111. BK Příbor - Basket Valmez 40:55 (10:16 19:31 33:44)
112. BK Příbor - Basket Valmez 24:44 (8:8 10:20 18:33)
113. SBŠ Ostrava - Lipník n/B 15:34 (3:8 7:15 11:27)
114. SBŠ Ostrava - Lipník n/B 29:16 (2:4 12:6 21:11)
115. BK FM - Rožnov p/R 59:33 (9:10 31:16 50:26)
116. BK FM - Rožnov p/R 67:22 (25:2 47:11 50:16)
117. Loko Krnov - Basket Ostrava 28:51 (6:7 10:20 18:35)
118. Loko Krnov - Basket Ostrava 58:64 (14:18 30:32 54:46)
11. kolo
121. BK Havířov - OP Prostějov 21:63 (6:17 12:35 16:53)
122. BK Havířov - OP Prostějov 27:37 (9:9 17:27 23:33)
125. Rožnov p/R - Loko Krnov 53:28 (22:8 33:16 43:23)
126. Rožnov p/R - Loko Krnov 52:35 (20:4 28:13 48:23)
127. Lipník n/B - BK FM 34:64 (11:13 23:29 27:40)
128. Lipník n/B - BK FM 28:52 (2:11 9:28 20:38)
129. Basket Valmez - SBŠ Ostrava 61:53 (8:6 13:26 21:39 45:45)
130. Basket Valmez - SBŠ Ostrava 43:53 (4:10 19:25 27:42)
131. TBS Přerov mix - BK Příbor 64:40 (24:6 35:16 48:28)
132. TBS Přerov mix - BK Příbor 56:40 (18:10 28:14 52:20)
12. kolo
133. OP Prostějov - BK Příbor 55:14 (17:0 28:4 38:11)
134. OP Prostějov - BK Příbor 48:2 (12:0 28:2 36:2)
135. TBS Přerov mix - SBŠ Ostrava 44:42 (9:6 19:18 27:35)
136. TBS Přerov mix - SBŠ Ostrava 46:42 (14:4 26:18 42:24)
137. Basket Valmez - BK FM 37:60 (10:18 17:28 27:44)
138. Basket Valmez - BK FM 69:53 (10:10 19:31 49:43)
139. Lipník n/B - Loko Krnov 28:38 (9:12 13:20 23:32)
140. Lipník n/B - Loko Krnov 23:57 (7:13 13:23 15:42)
143. Basket Ostrava - BK Havířov 54:31 (14:10 25:18 38:26)
144. Basket Ostrava - BK Havířov 58:35 (14:13 26:18 41:27)
13. kolo
145. Basket Ostrava - OP Prostějov 42:52 (10:13 21:31 33:42)
146. Basket Ostrava - OP Prostějov 25:56 (3:11 13:19 21:35)
147. BK Havířov - Rožnov p/R 24:29 (4:9 11:19 27:20)
148. BK Havířov - Rožnov p/R 26:28 (4:12 14:16 21:22)
151. Loko Krnov - Basket Valmez 39:34 (10:8 22:16 32:25)
152. Loko Krnov - Basket Valmez 41:45 (7:9 24:19 35:34)
153. BK FM - TBS Přerov mix 21:40 (10:11 16:23 19:35)
154. BK FM - TBS Přerov mix 29:48 (6:14 14:18 16:40)
155. SBŠ Ostrava - BK Příbor 36:33 (5:9 13:15 28:23)
156. SBŠ Ostrava - BK Příbor 29:20 (15:4 19:8 23:14)
14. kolo
157. OP Prostějov - SBŠ Ostrava 48:35 (10:10 26:14 40:30)
158. OP Prostějov - SBŠ Ostrava 79:19 (11:5 34:8 59:18)
159. BK Příbor - BK FM 25:59 (2:15 4:33 14:53)
160. BK Příbor - BK FM 25:55 (8:18 12:34 19:47)
161. TBS Přerov mix - Loko Krnov 18:49 (0:10 5:10 14:33)
162. TBS Přerov mix - Loko Krnov 37:61 (17:12 23:30 33:50)
165. Lipník n/B - BK Havířov 6:32 (1:7 1:18 6:23)
166. Lipník n/B - BK Havířov 39:41 (8:11 17:23 26:33)
167. Rožnov p/R - Basket Ostrava 47:39 (14:8 25:18 35:33)
168. Rožnov p/R - Basket Ostrava 42:45 (6:11 10:33 23:39)
15. kolo
169. Rožnov p/R - OP Prostějov 49:55 (8:14 24:26 34:43)
170. Rožnov p/R - OP Prostějov 58:41 (17:8 29:26 48:32)
171. Basket Ostrava - Lipník n/B 32:22 (11:12 18:14 24:18)
172. Basket Ostrava - Lipník n/B 49:28 (15:7 27:14 37:24)
173. BK Havířov - Basket Valmez 38:59 (4:15 12:29 22:49)
174. BK Havířov - Basket Valmez 42:58 (9:14 21:26 29:43)
177. Loko Krnov - BK Příbor 60:18 (10:6 24:8 47:14)
178. Loko Krnov - BK Příbor 65:30 (9:6 27:20 43:24)
179. BK FM - SBŠ Ostrava 42:54 (14:10 20:30 30:44)
180. BK FM - SBŠ Ostrava 38:59 (8:20 16:32 27:51)
16. kolo
181. OP Prostějov - BK FM 61:25 (19:6 31:17 47:17)
182. OP Prostějov - BK FM 65:23 (17:5 29:11 53:15)
183. SBŠ Ostrava - Loko Krnov 53:14 (11:6 29:8 41:11)
184. SBŠ Ostrava - Loko Krnov 50:24 (11:8 30:17 44:20)
187. TBS Přerov mix - BK Havířov 49:38 (10:9 20:17 34:33)
188. TBS Přerov mix - BK Havířov 53:44 (16:16 27:31 41:36)
189. Basket Valmez - Basket Ostrava 54:48 (11:10 29:19 41:38)
190. Basket Valmez - Basket Ostrava 47:58 (10:17 29:35 35:50)
191. Lipník n/B - Rožnov p/R 43:44 (10:10 17:25 33:30)
192. Lipník n/B - Rožnov p/R 38:36 (11:8 16:21 31:28)
17. kolo
193. Lipník n/B - OP Prostějov 31:28 (8:4 11:16 20:18 23:23)
194. Lipník n/B - OP Prostějov 19:24 (2:6 8:12 13:18)
195. Rožnov p/R - Basket Valmez 50:53 (17:10 28:27 43:39)
196. Rožnov p/R - Basket Valmez 39:46 (5:11 15:28 29:33 )
197. Basket Ostrava - TBS Přerov mix 51:48 (19:14 30:27 39:37)
198. Basket Ostrava - TBS Přerov mix 28:41 (9:15 17:21 21:29)
199. BK Havířov - BK Příbor 22:32 (4:13 8:21 10:26)
200. BK Havířov - BK Příbor 26:35 (13:13 19:17 26:25)
203. Loko Krnov - BK FM 42:65 (9:25 18:39 27:50)
204. Loko Krnov - BK FM 46:59 (8:19 25:26 40:46)
18. kolo
205. Loko Krnov - OP Prostějov 33:47 (9:15 23:27 27:36)
206. Loko Krnov - OP Prostějov 17:33 (7:15 10:23 13:38)
209. SBŠ Ostrava - BK Havířov 40:9 (15:2 25:3 36:3)
210. SBŠ Ostrava - BK Havířov 36:21 (8:2 17:11 28:17)
211. BK Příbor - Basket Ostrava 10:44 (0:10 2:22 4:30)
212. BK Příbor - Basket Ostrava 24:50 (7:10 17:26 21:38)
213. TBS Přerov mix - Rožnov p/R 43:56 (9:16 21:30 37:46)
214. TBS Přerov mix - Rožnov p/R 56:51 (17:10 22:22 32:30 45:45)
215. Basket Valmez - Lipník n/B 52:19 (16:4 22:10 42:18)
216. Basket Valmez - Lipník n/B 68:14 (12:2 29:4 54:10)
19. kolo
217. Basket Valmez - OP Prostějov 33:54 (5:16 13:24 21:45)
218. Basket Valmez - OP Prostějov 56:48 (14:8 28:20 38:45)
219. Lipník n/B - TBS Přerov mix 50:34 (18:8 32:17 46:21)
220. Lipník n/B - TBS Přerov mix 53:29 (6:6 19:16 33:25)
221. Rožnov p/R - BK Příbor 52:54 (14:12 31:26 39:45)
222. Rožnov p/R - BK Příbor 52:27 (18:11 36:14 48:25)
223. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 22:39 (5:15 10:25 18:35)
224. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 32:37 (8:10 16:15 24:26)
225. BK Havířov - BK FM 49:39 (14:8 25:12 37:23)
226. BK Havířov - BK FM 60:46 (16:5 23:21 45:34)
20. kolo
231. Loko Krnov - BK Havířov 47:35 (13:10 25:19 35:24)
232. Loko Krnov - BK Havířov 66:32 (20:9 34:13 50:23)
233. BK FM - Basket Ostrava 48:29 (6:6 16:16 29:21)
234. BK FM - Basket Ostrava 72:27 (17:8 37:13 52:25)
235. SBŠ Ostrava - Rožnov p/R 70:36 (23:9 40:17 56:22)
236. SBŠ Ostrava - Rožnov p/R 59:33 (13:6 17:20 51:29)
237. BK Příbor - Lipník n/B 21:30 (9:2 15:10 17:24)
238. BK Příbor - Lipník n/B 45:24 (11:4 15:10 33:14)
239. TBS Přerov mix - Basket Valmez 33:94 (4:15 13:46 21:68)
240. TBS Přerov mix - Basket Valmez 32:102 (6:25 16:49 25:74)
21. kolo
241. TBS Přerov mix - OP Prostějov 31:66 (3:14 15:27 25:45)
242. TBS Přerov mix - OP Prostějov 21:67 (4:16 8:26 15:47)
243. Basket Valmez - BK Příbor 72:22 (20:9 34:13 50:16)
244. Basket Valmez - BK Příbor 53:20 (20:1 25:8 49:13)
245. Lipník n/B - SBŠ Ostrava 14:71 (3:21 8:41 10:55)
246. Lipník n/B - SBŠ Ostrava 23:74 (5:21 13:33 15:54)
247. Rožnov p/R - BK FM 35:63 (10:8 15:21 26:47)
248. Rožnov p/R - BK FM 52:75 (15:18 27:37 42:59)
249. Basket Ostrava - Loko Krnov 55:29 (23:4 42:11 45:23)
250. Basket Ostrava - Loko Krnov 44:20 (10:6 22:10 33:14)
22. kolo
253. OP Prostějov - BK Havířov 31:41 (5:10 14:24 26:30)
254. OP Prostějov - BK Havířov 36:27 (12:5 23:18 26:24)
257. Loko Krnov - Rožnov p/R 33:47 (4:7 10:24 20:32)
258. Loko Krnov - Rožnov p/R 52:48 (8:13 31:25 43:34)
259. BK FM - Lipník n/B 65:23 (8:8 26:15 45:17)
260. BK FM - Lipník n/B 53:28 (15:6 24:17 42:23)
261. SBŠ Ostrava - Basket Valmez 32:54 (4:18 14:25 22:40)
262. SBŠ Ostrava - Basket Valmez 37:49 (2:20 18:27 26:37)
*263. BK Příbor - TBS Přerov mix 0:20 historie
*264. BK Příbor - TBS Přerov mix 0:20 historie
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.