www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

starší minižákyně U13
Oblasti
ročník 2017/18
Oblastní přebor
Základní část

tabulka
1. Basket Ostrava 17/18 36 25 11 1768:1319 61
2. BK Frýdek-Místek 17/18 36 21 15 1680:1399 57
3. TJ OP Prostějov 17/18 28 25 3 1508:779 53
4. SBŠ Ostrava 17/18 34 18 16 1283:1336 52
5. Basket Valmez 17/18 32 18 14 1435:1473 50
6. TJ Loko Krnov 17/18 32 16 16 1318:1359 48
7. BK Havířov 17/18 32 15 17 1404:1087 47
8. TBS Přerov mix 17/18 32 14 18 1331:1435 46
9. TJ Rožnov pod Radhoštěm 17/18 30 13 17 1166:1369 43
10. BK Lipník nad Bečvou 17/18 34 8 26 928:1573 42
11. BK Příbor 17/18 30 5 25 824:1516 35
1. kolo
1. BK Příbor - OP Prostějov 18:52 (4:8 12:22 14:36)
2. BK Příbor - OP Prostějov 19:74 (4:10 9:28 18:44)
3. SBŠ Ostrava - TBS Přerov mix 40:21 (8:2 20:11 26:15)
4. SBŠ Ostrava - TBS Přerov mix 44:24 (8:12 27:19 34:20)
5. BK FM - Basket Valmez 43:26 (8:10 25:16 33:26)
6. BK FM - Basket Valmez 40:33 (10:8 26:13 28:25)
7. Loko Krnov - Lipník n/B 38:19 (12:1 24:3 29:15)
8. Loko Krnov - Lipník n/B 67:26 (12:2 32:6 50:14)
11. BK Havířov - Basket Ostrava 44:54 (13:14 29:28 33:45 )
12. BK Havířov - Basket Ostrava 45:39 (10:16 19:20 35:33 )
2. kolo
13. OP Prostějov - Basket Ostrava 56:27 (12:6 26:13 48:18)
14. OP Prostějov - Basket Ostrava 48:41 (13:12 21:20 40:34)
15. Rožnov p/R - BK Havířov 22:59 (8:7 16:25 18:38)
16. Rožnov p/R - BK Havířov 18:47 (6:6 8:28 16:36)
19. Basket Valmez - Loko Krnov 33:32 (2:9 12:19 28:27)
20. Basket Valmez - Loko Krnov 37:50 (6:12 15:24 23:36)
21. TBS Přerov mix - BK FM 36:37 (9:13 22:19 28:35)
22. TBS Přerov mix - BK FM 29:51 (4:12 14:25 22:35)
23. BK Příbor - SBŠ Ostrava 33:48 (15:14 23:21 30:38)
24. BK Příbor - SBŠ Ostrava 25:58 (5:16 11:24 19:40)
3. kolo
25. SBŠ Ostrava - OP Prostějov 18:45 (6:12 12:26 12:37)
26. SBŠ Ostrava - OP Prostějov 16:74 (5:20 14:34 16:52)
27. BK FM - BK Příbor 89:23 (16:5 42:13 69:23)
28. BK FM - BK Příbor 62:20 (21:0 37:8 46:14)
29. Loko Krnov - TBS Přerov mix 41:34 (17:7 22:17 34:27)
30. Loko Krnov - TBS Přerov mix 47:43 (16:6 29:19 37:31)
33. BK Havířov - Lipník n/B 46:12 (10:2 24:4 38:8)
34. BK Havířov - Lipník n/B 52:10 (22:2 30:4 38:6)
35. Basket Ostrava - Rožnov p/R 70:10 (16:0 30:6 54:8)
36. Basket Ostrava - Rožnov p/R 56:22 (22:2 36:7 49:9)
4. kolo
37. OP Prostějov - Rožnov p/R 61:20 (13:2 24:10 36:16)
38. OP Prostějov - Rožnov p/R 47:13 (9:0 17:2 28:7)
39. Lipník n/B - Basket Ostrava 25:82 (4:28 12:50 25:65)
40. Lipník n/B - Basket Ostrava 24:77 (10:33 13:50 20:67)
41. Basket Valmez - BK Havířov (18:65) (2:16 6:27 14:42)
42. Basket Valmez - BK Havířov (15:67) (2:13 3:25 9:41)
45. BK Příbor - Loko Krnov 30:41 (5:8 20:24 22:34)
46. BK Příbor - Loko Krnov 41:54 (11:13 25:18 32:36)
47. SBŠ Ostrava - BK FM 15:43 (2:17 8:23 10:37)
48. SBŠ Ostrava - BK FM 22:31 (10:11 14:13 14:23)
5. kolo
49. BK FM - OP Prostějov (32:58) (15:12 21:24 23:41)
50. BK FM - OP Prostějov (28:43) (16:8 23:20 27:31)
51. Loko Krnov - SBŠ Ostrava 34:56 (12:14 20:22 26:38)
52. Loko Krnov - SBŠ Ostrava 54:57 (20:11 31:25 42:38)
55. BK Havířov - TBS Přerov mix (34:44) (6:18 13:26 22:32)
56. BK Havířov - TBS Přerov mix (37:41) (6:17 18:25 30:35)
57. Basket Ostrava - Basket Valmez 68:30 (17:8 31:16 53:22)
58. Basket Ostrava - Basket Valmez 67:26 (22:2 32:10 49:20)
59. Rožnov p/R - Lipník n/B 52:32 (18:6 36:16 44:26)
60. Rožnov p/R - Lipník n/B 55:26 (10:5 23:14 47:16)
6. kolo
61. OP Prostějov - Lipník n/B 80:17 (18:5 42:7 60:11)
62. OP Prostějov - Lipník n/B 72:10 (12:6 40:6 56:10)
63. Basket Valmez - Rožnov p/R 58:45 (12:14 26:24 43:30)
64. Basket Valmez - Rožnov p/R 56:29 (10:4 29:13 44:19)
65. TBS Přerov mix - Basket Ostrava 41:56 (11:13 20:28 27:43)
66. TBS Přerov mix - Basket Ostrava 43:70 (11:13 26:29 33:52)
67. BK Příbor - BK Havířov (10:76) (6:18 6:34 8:49)
68. BK Příbor - BK Havířov (12:63) (2:16 4:30 8:53)
71. BK FM - Loko Krnov 39:40 (13:8 17:18 27:31)
72. BK FM - Loko Krnov 34:52 (13:16 19:27 28:35)
7. kolo
73. OP Prostějov - Loko Krnov 51:15 (10:3 23:8 40:11)
74. OP Prostějov - Loko Krnov 50:21 (10:3 24:11 36:11)
77. BK Havířov - SBŠ Ostrava 66:15 (17:2 39:6 54:13)
78. BK Havířov - SBŠ Ostrava 55:18 (12:2 28:14 35:16)
79. Basket Ostrava - BK Příbor 83:13 (30:0 52:1 72:7)
80. Basket Ostrava - BK Příbor 56:29 (10:6 31:12 44:18)
81. Rožnov p/R - TBS Přerov mix 71:38 (16:4 38:13 56:29)
82. Rožnov p/R - TBS Přerov mix 66:53 (14:9 42:23 56:37)
83. Lipník n/B - Basket Valmez 25:55 (4:10 13:22 22:33)
84. Lipník n/B - Basket Valmez 31:63 (7:18 13:34 26:42)
8. kolo
85. OP Prostějov - Basket Valmez (59:37) (12:6 33:15 49:28)
86. OP Prostějov - Basket Valmez (52:40) (8:10 30:15 41:30)
87. TBS Přerov mix - Lipník n/B (53:34) (14:6 24:14 36:28)
88. TBS Přerov mix - Lipník n/B (31:34) (3:9 10:26 23:27)
89. BK Příbor - Rožnov p/R (33:31) (10:2 21:7 27:19)
90. BK Příbor - Rožnov p/R (33:47) (9:11 16:27 25:37)
91. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava (41:26) (14:5 21:16 27:21)
92. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava (20:23) (4:6 12:12 16:21)
93. BK FM - BK Havířov (30:59) (6:10 14:26 24:39)
94. BK FM - BK Havířov (36:61) (11:15 21:28 29:41)
9. kolo
99. BK Havířov - Loko Krnov (40:45) (17:14 23:27 31:33 40:40)
100. BK Havířov - Loko Krnov (41:48) (11:11 17:33 29:40)
101. Basket Ostrava - BK FM (46:38) (19:12 27:14 42:26)
102. Basket Ostrava - BK FM (41:38) (16:7 26:17 38:24)
103. Rožnov p/R - SBŠ Ostrava (45:43) (9:8 17:17 32:29)
104. Rožnov p/R - SBŠ Ostrava (38:58) (7:10 15:25 26:40)
105. Lipník n/B - BK Příbor (20:30) (2:4 4:16 10:22)
106. Lipník n/B - BK Příbor (37:27) (8:8 19:14 31:20)
107. Basket Valmez - TBS Přerov mix (42:50) (11:9 20:25 28:38)
108. Basket Valmez - TBS Přerov mix (58:43) (17:10 31:21 44:32)
10. kolo
109. OP Prostějov - TBS Přerov mix (47:43) (12:12 24:19 38:32)
110. OP Prostějov - TBS Přerov mix (38:57) (7:18 13:31 25:43)
111. BK Příbor - Basket Valmez (40:55) (10:16 19:31 33:44)
112. BK Příbor - Basket Valmez (24:44) (8:8 10:20 18:33)
113. SBŠ Ostrava - Lipník n/B (15:34) (3:8 7:15 11:27)
114. SBŠ Ostrava - Lipník n/B (29:16) (2:4 12:6 21:11)
115. BK FM - Rožnov p/R (59:33) (9:10 31:16 50:26)
116. BK FM - Rožnov p/R (67:22) (25:2 47:11 50:16)
117. Loko Krnov - Basket Ostrava (28:51) (6:7 10:20 18:35)
118. Loko Krnov - Basket Ostrava (58:64) (14:18 30:32 54:46)
11. kolo
121. BK Havířov - OP Prostějov (21:63) (6:17 12:35 16:53)
122. BK Havířov - OP Prostějov (27:37) (9:9 17:27 23:33)
125. Rožnov p/R - Loko Krnov (53:28) (22:8 33:16 43:23)
126. Rožnov p/R - Loko Krnov (52:35) (20:4 28:13 48:23)
127. Lipník n/B - BK FM (34:64) (11:13 23:29 27:40)
128. Lipník n/B - BK FM (28:52) (2:11 9:28 20:38)
129. Basket Valmez - SBŠ Ostrava (61:53) (8:6 13:26 21:39 45:45)
130. Basket Valmez - SBŠ Ostrava (43:53) (4:10 19:25 27:42)
131. TBS Přerov mix - BK Příbor (64:40) (24:6 35:16 48:28)
132. TBS Přerov mix - BK Příbor (56:40) (18:10 28:14 52:20)
12. kolo
133. OP Prostějov - BK Příbor historie
134. OP Prostějov - BK Příbor historie
135. TBS Přerov mix - SBŠ Ostrava (44:42) (9:6 19:18 27:35)
136. TBS Přerov mix - SBŠ Ostrava (46:42) (14:4 26:18 42:24)
137. Basket Valmez - BK FM (37:60) (10:18 17:28 27:44)
138. Basket Valmez - BK FM (69:53) (10:10 19:31 49:43)
139. Lipník n/B - Loko Krnov 28.04.2018 09:30 historie
140. Lipník n/B - Loko Krnov 28.04.2018 11:00 historie
143. Basket Ostrava - BK Havířov (54:31) (14:10 25:18 38:26)
144. Basket Ostrava - BK Havířov (58:35) (14:13 26:18 41:27)
13. kolo
145. Basket Ostrava - OP Prostějov 22.04.2018 14:00 historie
146. Basket Ostrava - OP Prostějov 22.04.2018 15:30 historie
147. BK Havířov - Rožnov p/R (24:29) (4:9 11:19 27:20)
148. BK Havířov - Rožnov p/R (26:28) (4:12 14:16 21:22)
151. Loko Krnov - Basket Valmez (39:34) (10:8 22:16 32:25)
152. Loko Krnov - Basket Valmez (41:45) (7:9 24:19 35:34)
153. BK FM - TBS Přerov mix (21:40) (10:11 16:23 19:35)
154. BK FM - TBS Přerov mix (29:48) (6:14 14:18 16:40)
155. SBŠ Ostrava - BK Příbor (36:33) (5:9 13:15 28:23)
156. SBŠ Ostrava - BK Příbor (29:20) (15:4 19:8 23:14)
14. kolo
157. OP Prostějov - SBŠ Ostrava (48:35) (10:10 26:14 40:30)
158. OP Prostějov - SBŠ Ostrava (79:19) (11:5 34:8 59:18)
159. BK Příbor - BK FM (25:59) (2:15 4:33 14:53)
160. BK Příbor - BK FM (25:55) (8:18 12:34 19:47)
161. TBS Přerov mix - Loko Krnov (18:49) (0:10 5:10 14:33)
162. TBS Přerov mix - Loko Krnov (37:61) (17:12 23:30 33:50)
165. Lipník n/B - BK Havířov (6:32) (1:7 1:18 6:23)
166. Lipník n/B - BK Havířov (39:41) (8:11 17:23 26:33)
167. Rožnov p/R - Basket Ostrava (47:39) (14:8 25:18 35:33)
168. Rožnov p/R - Basket Ostrava (42:45) (6:11 10:33 23:39)
15. kolo
169. Rožnov p/R - OP Prostějov (49:55) (8:14 24:26 34:43)
170. Rožnov p/R - OP Prostějov (58:41) (17:8 29:26 48:32)
171. Basket Ostrava - Lipník n/B (32:22) (11:12 18:14 24:18)
172. Basket Ostrava - Lipník n/B (49:28) (15:7 27:14 37:24)
173. BK Havířov - Basket Valmez (38:59) (4:15 12:29 22:49)
174. BK Havířov - Basket Valmez (42:58) (9:14 21:26 29:43)
177. Loko Krnov - BK Příbor (60:18) (10:6 24:8 47:14)
178. Loko Krnov - BK Příbor (65:30) (9:6 27:20 43:24)
179. BK FM - SBŠ Ostrava (42:54) (14:10 20:30 30:44)
180. BK FM - SBŠ Ostrava (38:59) (8:20 16:32 27:51)
16. kolo
181. OP Prostějov - BK FM (61:25) (19:6 31:17 47:17)
182. OP Prostějov - BK FM (65:23) (17:5 29:11 53:15)
183. SBŠ Ostrava - Loko Krnov (53:14) (11:6 29:8 41:11)
184. SBŠ Ostrava - Loko Krnov (50:24) (11:8 30:17 44:20)
187. TBS Přerov mix - BK Havířov (49:38) (10:9 20:17 34:33)
188. TBS Přerov mix - BK Havířov (53:44) (16:16 27:31 41:36)
189. Basket Valmez - Basket Ostrava (54:48) (11:10 29:19 41:38)
190. Basket Valmez - Basket Ostrava (47:58) (10:17 29:35 35:50)
191. Lipník n/B - Rožnov p/R (43:44) (10:10 17:25 33:30)
192. Lipník n/B - Rožnov p/R (38:36) (11:8 16:21 31:28)
17. kolo
193. Lipník n/B - OP Prostějov (31:28) (8:4 11:16 20:18 23:23)
194. Lipník n/B - OP Prostějov (19:24) (2:6 8:12 13:18)
195. Rožnov p/R - Basket Valmez (50:53) (17:10 28:27 43:39)
196. Rožnov p/R - Basket Valmez (39:46) (5:11 15:28 29:33 )
197. Basket Ostrava - TBS Přerov mix (51:48) (19:14 30:27 39:37)
198. Basket Ostrava - TBS Přerov mix (28:41) (9:15 17:21 21:29)
199. BK Havířov - BK Příbor (22:32) (4:13 8:21 10:26)
200. BK Havířov - BK Příbor (26:35) (13:13 19:17 26:25)
203. Loko Krnov - BK FM (42:65) (9:25 18:39 27:50)
204. Loko Krnov - BK FM (46:59) (8:19 25:26 40:46)
18. kolo
205. Loko Krnov - OP Prostějov 21.04.2018 09:30 historie
206. Loko Krnov - OP Prostějov 21.04.2018 11:00 historie
209. SBŠ Ostrava - BK Havířov historie
210. SBŠ Ostrava - BK Havířov historie
211. BK Příbor - Basket Ostrava 21.04.2018 12:00 historie
212. BK Příbor - Basket Ostrava 21.04.2018 13:30 historie
213. TBS Přerov mix - Rožnov p/R 22.04.2018 09:00 historie
214. TBS Přerov mix - Rožnov p/R 22.04.2018 10:30 historie
215. Basket Valmez - Lipník n/B 22.04.2018 13:00 historie
216. Basket Valmez - Lipník n/B 22.04.2018 14:40 historie
19. kolo
217. Basket Valmez - OP Prostějov 06.05.2018 historie
218. Basket Valmez - OP Prostějov 06.05.2018 historie
219. Lipník n/B - TBS Přerov mix (50:34) (18:8 32:17 46:21)
220. Lipník n/B - TBS Přerov mix (53:29) (6:6 19:16 33:25)
221. Rožnov p/R - BK Příbor 02.05.2018 16:00 historie
222. Rožnov p/R - BK Příbor 02.05.2018 17:30 historie
223. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava (22:39) (5:15 10:25 18:35)
224. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava (32:37) (8:10 16:15 24:26)
225. BK Havířov - BK FM 05.05.2018 09:00 historie
226. BK Havířov - BK FM 05.05.2018 11:00 historie
20. kolo
231. Loko Krnov - BK Havířov 20.05.2018 historie
232. Loko Krnov - BK Havířov 20.05.2018 historie
233. BK FM - Basket Ostrava (48:29) (6:6 16:16 29:21)
234. BK FM - Basket Ostrava (72:27) (17:8 37:13 52:25)
235. SBŠ Ostrava - Rožnov p/R 20.05.2018 historie
236. SBŠ Ostrava - Rožnov p/R 20.05.2018 historie
237. BK Příbor - Lipník n/B (21:30) (9:2 15:10 17:24)
238. BK Příbor - Lipník n/B (45:24) (11:4 15:10 33:14)
239. TBS Přerov mix - Basket Valmez 19.05.2018 09:00 historie
240. TBS Přerov mix - Basket Valmez 19.05.2018 10:30 historie
21. kolo
241. TBS Přerov mix - OP Prostějov 02.06.2018 09:00 historie
242. TBS Přerov mix - OP Prostějov 02.06.2018 10:30 historie
243. Basket Valmez - BK Příbor 03.06.2018 historie
244. Basket Valmez - BK Příbor 03.06.2018 historie
245. Lipník n/B - SBŠ Ostrava 13.05.2018 09:00 historie
246. Lipník n/B - SBŠ Ostrava 13.05.2018 10:45 historie
247. Rožnov p/R - BK FM 03.06.2018 historie
248. Rožnov p/R - BK FM 03.06.2018 historie
249. Basket Ostrava - Loko Krnov (55:29) (23:4 42:11 45:23)
250. Basket Ostrava - Loko Krnov (44:20) (10:6 22:10 33:14)
22. kolo
253. OP Prostějov - BK Havířov 10.06.2018 historie
254. OP Prostějov - BK Havířov 10.06.2018 historie
257. Loko Krnov - Rožnov p/R 10.06.2018 historie
258. Loko Krnov - Rožnov p/R 10.06.2018 historie
259. BK FM - Lipník n/B (65:23) (8:8 26:15 45:17)
260. BK FM - Lipník n/B (53:28) (15:6 24:17 42:23)
261. SBŠ Ostrava - Basket Valmez (32:54) (4:18 14:25 22:40)
262. SBŠ Ostrava - Basket Valmez (37:49) (2:20 18:27 26:37)
263. BK Příbor - TBS Přerov mix 10.06.2018 historie
264. BK Příbor - TBS Přerov mix 10.06.2018 historie
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.