www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

mladší minižáci U12
Oblasti
ročník 2017/18
Východočeský přebor mladšího minižactva U12
skupina VP I

tabulka
1. BK Synthesia Pardubice 22 21 1 1653:923 43
2. ADFORS Basket Litomyšl 22 16 6 1343:1025 38
3. TJ Sokol Jaroměř-Josefov 22 16 6 1230:1040 38
4. Sokol Nilfisk Hradec Králové 22 14 8 1424:834 36
5. BVK Holice 22 13 9 1599:999 35
6. Basket TJ Svitavy 24 9 15 1171:1497 33
7. SKB Česká Třebová 22 9 13 876:1227 31
8. SK Týniště nad Orlicí 24 7 17 1318:1902 31
9. SŠB Pardubice 24 6 18 939:1523 30
10. Královští Sokoli 24 3 21 1117:1700 27
1. kolo
12001. BK Synthesia Pardubice - Královští Sokoli 54:51 (17:7 32:21 44:31)
12002. BK Synthesia Pardubice - Královští Sokoli 65:55 (17:12 33:20 53:38)
12003. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 108:49 (36:4 50:20 76:38)
12004. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 113:45 (38:10 59:24 81:33)
12005. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Nilfisk Hradec Králové 60:50 (12:12 29:20 41:32)
12006. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Nilfisk Hradec Králové 54:49 (12:14 33:30 48:34)
12007. SŠB Pardubice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 16:70 (5:17 11:33 13:39)
12008. SŠB Pardubice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 26:53 (10:8 14:21 19:36)
12009. SKB Česká Třebová - Basket TJ Svitavy 61:29 (19:2 36:8 50:21)
12010. SKB Česká Třebová - Basket TJ Svitavy 44:31 (14:0 22:8 30:20)
2. kolo
12011. Královští Sokoli - Basket TJ Svitavy 65:49 (16:12 34:28 49:39)
12012. Královští Sokoli - Basket TJ Svitavy 63:46 (19:4 33:14 45:25)
12013. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SKB Česká Třebová 54:29 (15:6 32:9 36:25)
12014. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SKB Česká Třebová 77:30 (9:8 29:12 46:20)
12015. Sokol Nilfisk Hradec Králové - SŠB Pardubice 88:19 (20:6 47:9 69:17)
12016. Sokol Nilfisk Hradec Králové - SŠB Pardubice 117:8 (20:2 58:2 83:8)
12017. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl 43:102 (12:21 19:49 33:72)
12018. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl 57:93 (20:8 30:37 41:62)
12019. BK Synthesia Pardubice - BVK Holice 65:45 (20:12 37:25 51:33)
12020. BK Synthesia Pardubice - BVK Holice 74:66 (22:18 47:28 64:48)
3. kolo
12021. BVK Holice - Královští Sokoli 117:39 (30:8 60:20 86:33)
12022. BVK Holice - Královští Sokoli 108:38 (27:18 53:26 79:30)
12023. ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 48:72 (17:20 21:31 31:53)
12024. ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 43:74 (14:14 22:36 32:52)
12025. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 40:35 (4:5 15:13 30:21)
12026. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 44:51 (16:10 28:15 44:31)
12027. SKB Česká Třebová - Sokol Nilfisk Hradec Králové 22:52 (4:4 10:24 18:40)
12028. SKB Česká Třebová - Sokol Nilfisk Hradec Králové 31:69 (8:11 18:21 25:37)
12029. Basket TJ Svitavy - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 43:47 (10:13 21:25 35:35)
12030. Basket TJ Svitavy - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 49:52 (8:18 20:26 32:36)
4. kolo
12031. Královští Sokoli - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 37:82 (13:10 18:39 25:65)
12032. Královští Sokoli - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 55:67 (22:6 26:35 38:49)
12033. Sokol Nilfisk Hradec Králové - Basket TJ Svitavy 69:36 (25:4 38:14 56:22)
12034. Sokol Nilfisk Hradec Králové - Basket TJ Svitavy 100:27 (17:15 41:17 69:23)
12035. SK Týniště nad Orlicí - SKB Česká Třebová 59:74 (14:20 26:44 44:58)
12036. SK Týniště nad Orlicí - SKB Česká Třebová 56:62 (16:18 28:38 52:50)
12037. BK Synthesia Pardubice - SŠB Pardubice 60:30 (17:0 31:6 50:18)
12038. BK Synthesia Pardubice - SŠB Pardubice 67:40 (24:2 45:11 60:22)
12039. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 60:47 (16:6 36:23 48:37)
12040. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 52:61 (9:14 23:25 37:45)
5. kolo
12041. ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 72:37 (24:9 40:20 48:28)
12042. ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 75:28 (6:12 34:20 45:26)
12043. SŠB Pardubice - BVK Holice 26:101 (7:22 12:49 22:71)
12044. SŠB Pardubice - BVK Holice 43:72 (12:20 21:38 35:60)
12045. SKB Česká Třebová - BK Synthesia Pardubice 25:86 (10:25 14:48 18:72)
12046. SKB Česká Třebová - BK Synthesia Pardubice 33:84 (4:19 12:51 19:73)
12047. Basket TJ Svitavy - SK Týniště nad Orlicí 58:78 (13:16 32:29 43:54)
12048. Basket TJ Svitavy - SK Týniště nad Orlicí 81:59 (30:16 51:34 67:44)
12049. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Nilfisk Hradec Králové 67:45 (11:7 32:8 54:24)
12050. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Nilfisk Hradec Králové 55:47 (9:13 25:28 35:36)
6. kolo
12051. Královští Sokoli - Sokol Nilfisk Hradec Králové 34:93 (9:12 19:41 25:59)
12052. Královští Sokoli - Sokol Nilfisk Hradec Králové 47:103 (14:30 34:48 40:73)
12053. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 53:65 (7:17 18:30 28:57)
12054. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 74:103 (4:32 26:48 57:65)
12055. BK Synthesia Pardubice - Basket TJ Svitavy 91:19 (29:4 41:8 71:12)
12056. BK Synthesia Pardubice - Basket TJ Svitavy 97:13 (34:0 54:4 74:7)
12057. BVK Holice - SKB Česká Třebová 88:28 (26:3 49:12 68:20)
12058. BVK Holice - SKB Česká Třebová 99:24 (31:4 47:6 66:24)
12059. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 62:23 (22:5 32:15 48:21)
12060. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 69:47 (10:27 38:27 47:36)
7. kolo
12061. SŠB Pardubice - Královští Sokoli 51:38 (11:18 23:22 45:34)
12062. SŠB Pardubice - Královští Sokoli 42:61 (12:20 18:33 30:47)
12063. SKB Česká Třebová - ADFORS Basket Litomyšl 31:30 (3:10 13:15 25:21)
12064. SKB Česká Třebová - ADFORS Basket Litomyšl 34:60 (13:18 24:26 30:46)
12065. Basket TJ Svitavy - BVK Holice 42:96 (10:30 17:56 26:73)
12066. Basket TJ Svitavy - BVK Holice 28:101 (2:26 11:47 21:75)
12067. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK Synthesia Pardubice 49:41 (13:15 22:22 32:29)
12068. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK Synthesia Pardubice 37:66 (7:20 12:42 24:58)
12069. Sokol Nilfisk Hradec Králové - SK Týniště nad Orlicí 112:18 (23:2 51:7 77:16)
12070. Sokol Nilfisk Hradec Králové - SK Týniště nad Orlicí 134:25 (41:3 73:11 112:11)
8. kolo
12071. Královští Sokoli - SK Týniště nad Orlicí 51:90 (6:20 18:42 28:74)
12072. Královští Sokoli - SK Týniště nad Orlicí 53:69 (14:21 22:43 33:50)
12073. BK Synthesia Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové 69:37 (27:5 45:13 65:25)
12074. BK Synthesia Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové 72:41 (23:10 48:16 64:27)
12075. BVK Holice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 64:34 (23:13 35:23 42:29)
12076. BVK Holice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 78:37 (17:13 38:19 54:31)
12077. ADFORS Basket Litomyšl - Basket TJ Svitavy 65:41 (25:13 32:29 49:33)
12078. ADFORS Basket Litomyšl - Basket TJ Svitavy 67:59 (22:12 42:18 55:44)
12079. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 45:50 (14:11 27:25 37:38)
12080. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 40:39 (11:6 23:14 31:22)
9. kolo
12081. SKB Česká Třebová - Královští Sokoli 55:23 (20:3 26:13 36:21)
12082. SKB Česká Třebová - Královští Sokoli 53:35 (12:4 33:14 45:23)
12083. Basket TJ Svitavy - SŠB Pardubice 64:53 (20:18 28:28 45:41)
12084. Basket TJ Svitavy - SŠB Pardubice 75:33 (20:10 35:20 63:22)
12085. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ADFORS Basket Litomyšl 28:64 (6:20 10:34 21:48)
12086. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ADFORS Basket Litomyšl 31:72 (11:20 17:35 23:61)
12087. Sokol Nilfisk Hradec Králové - BVK Holice 20:0 historie
12088. Sokol Nilfisk Hradec Králové - BVK Holice 20:0 historie
12089. SK Týniště nad Orlicí - BK Synthesia Pardubice 47:109 (6:37 18:56 30:87)
12090. SK Týniště nad Orlicí - BK Synthesia Pardubice 38:143 (2:42 8:78 25:111)
10. kolo
12091. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice 68:77 (30:16 42:40 50:59)
12092. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice 65:76 (12:20 32:35 35:59)
12093. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 30:62 (9:17 18:28 24:55)
12094. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 33:58 (6:18 20:34 27:52)
12095. SK Týniště nad Orlicí - Královští Sokoli 67:66 (19:15 37:27 53:35)
12096. SK Týniště nad Orlicí - Královští Sokoli 84:57 (15:7 30:26 54:43)
12097. SŠB Pardubice - Basket TJ Svitavy 42:74 (12:11 20:31 30:51)
12098. SŠB Pardubice - Basket TJ Svitavy 31:55 (5:14 13:26 19:39)
11. kolo
12099. ADFORS Basket Litomyšl - BVK Holice 64:52 (21:10 39:18 54:31)
12100. ADFORS Basket Litomyšl - BVK Holice 62:46 (16:10 32:17 46:31)
12101. Sokol Nilfisk Hradec Králové - SKB Česká Třebová 39:41 (6:17 18:27 30:37)
12102. Sokol Nilfisk Hradec Králové - SKB Česká Třebová 51:47 (20:12 26:22 37:36)
12103. Basket TJ Svitavy - Královští Sokoli 61:45 (11:11 35:29 42:39)
12104. Basket TJ Svitavy - Královští Sokoli 59:32 (18:5 31:11 41:20)
12105. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 50:58 (16:14 28:34 38:51)
12106. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 65:44 (15:6 30:15 42:31)
12. kolo
12107. BK Synthesia Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 45:40 (9:12 16:20 31:28)
12108. BK Synthesia Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 66:33 (20:4 35:14 54:25)
12109. Sokol Nilfisk Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 55:48 (14:9 20:19 47:30)
12110. Sokol Nilfisk Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 33:54 (10:9 21:27 28:41)
12111. SK Týniště nad Orlicí - Basket TJ Svitavy 48:69 (10:22 25:43 39:56)
12112. SK Týniště nad Orlicí - Basket TJ Svitavy 58:63 (13:11 25:28 39:51)
12113. Královští Sokoli - SŠB Pardubice 49:72 (11:21 22:36 36:60)
12114. Královští Sokoli - SŠB Pardubice 58:66 (15:18 36:32 46:42)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.