www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

starší minižáci U13
Oblasti
ročník 2017/18
Východočeský přebor staršího minižactva U13
skupina VP I

tabulka
1. Sokol Nilfisk Hradec Králové 20 19 1 1711:779 39
2. ADFORS Basket Litomyšl kval. 20 16 4 1502:891 36
3. BVK Holice 20 13 7 1293:915 33
4. BK Synthesia Pardubice kval. 20 13 7 1248:908 33
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20 11 9 1192:1238 31
6. Královští Sokoli kval. 20 6 14 1033:1375 26
7. Loko Trutnov 20 6 14 963:1291 26
8. BK Studánka Pardubice 20 4 16 833:1457 24
9. Basket TJ Svitavy 20 2 18 857:1778 22
1. kolo
13001. BK Synthesia Pardubice kval. - Basket TJ Svitavy 93:33 (26:8 44:17 71:23)
13002. BK Synthesia Pardubice kval. - Basket TJ Svitavy 71:20 (20:4 41:4 55:10)
13003. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Královští Sokoli kval. 84:44 (21:12 46:16 66:32)
13004. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Královští Sokoli kval. 79:45 (27:8 46:27 64:39)
13005. BVK Holice - Loko Trutnov 61:44 (13:10 27:22 42:34)
13006. BVK Holice - Loko Trutnov 75:34 (20:12 50:18 63:28)
13007. BK Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové 19:83 (4:17 7:41 11:62)
13008. BK Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové 14:95 (6:24 7:50 11:71)
2. kolo
13009. Loko Trutnov - BK Studánka Pardubice 40:67 (13:11 19:31 36:41)
13010. Loko Trutnov - BK Studánka Pardubice 49:67 (16:17 33:37 40:49)
13011. Královští Sokoli kval. - BVK Holice 54:60 (11:18 25:37 40:43)
13012. Královští Sokoli kval. - BVK Holice 32:65 (9:6 14:20 22:47)
13013. Basket TJ Svitavy - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:66 (9:18 27:30 31:47)
13014. Basket TJ Svitavy - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:93 (9:26 17:38 30:68)
13015. ADFORS Basket Litomyšl kval - BK Synthesia Pardubice kval. 53:45 (17:10 38:20 49:36)
13016. ADFORS Basket Litomyšl kval - BK Synthesia Pardubice kval. 74:43 (18:10 37:16 62:33)
3. kolo
13017. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - ADFORS Basket Litomyšl kval 47:83 (13:20 20:40 29:65)
13018. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - ADFORS Basket Litomyšl kval 50:70 (15:15 36:30 42:50)
13019. BVK Holice - Basket TJ Svitavy 100:25 (24:8 62:17 80:19)
13020. BVK Holice - Basket TJ Svitavy 98:28 (24:4 44:10 66:16)
13021. BK Studánka Pardubice - Královští Sokoli kval. 39:62 (4:27 18:37 35:49)
13022. BK Studánka Pardubice - Královští Sokoli kval. 38:65 (11:16 21:32 30:47)
13023. Sokol Nilfisk Hradec Králové - Loko Trutnov 123:17 (28:5 65:9 92:15)
13024. Sokol Nilfisk Hradec Králové - Loko Trutnov 125:14 (30:5 59:8 89:12)
4. kolo
13025. Královští Sokoli kval. - Sokol Nilfisk Hradec Králové 22:101 (8:18 12:49 20:71)
13026. Královští Sokoli kval. - Sokol Nilfisk Hradec Králové 40:108 (8:26 28:48 36:77)
13027. Basket TJ Svitavy - BK Studánka Pardubice 67:61 (16:20 30:30 53:46)
13028. Basket TJ Svitavy - BK Studánka Pardubice 94:55 (27:17 53:28 76:44)
13029. ADFORS Basket Litomyšl kval - BVK Holice 42:48 (16:15 26:31 36:38)
13030. ADFORS Basket Litomyšl kval - BVK Holice 99:46 (27:7 54:14 84:34)
13031. BK Synthesia Pardubice kval. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:57 (11:10 27:23 36:36)
13032. BK Synthesia Pardubice kval. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 75:43 (16:13 36:16 57:31)
5. kolo
13033. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice kval. 64:37 (16:8 30:18 52:24)
13034. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice kval. 44:49 (8:13 19:25 28:35)
13035. BK Studánka Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl kval 40:76 (11:22 11:45 25:60)
13036. BK Studánka Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl kval 39:95 (10:25 25:40 33:61)
13037. Sokol Nilfisk Hradec Králové - Basket TJ Svitavy 130:27 (34:9 62:16 99:18)
13038. Sokol Nilfisk Hradec Králové - Basket TJ Svitavy 118:38 (19:12 33:26 74:32)
13039. Loko Trutnov - Královští Sokoli kval. 26:67 (6:11 15:16 21:34)
13040. Loko Trutnov - Královští Sokoli kval. 26:75 (11:17 17:37 19:57)
6. kolo
13041. Basket TJ Svitavy - Loko Trutnov 54:87 (19:18 32:43 43:74)
13042. Basket TJ Svitavy - Loko Trutnov 71:88 (10:33 34:46 53:71)
13043. ADFORS Basket Litomyšl kval - Sokol Nilfisk Hradec Králové 55:72 (11:32 32:41 47:64)
13044. ADFORS Basket Litomyšl kval - Sokol Nilfisk Hradec Králové 47:83 (16:25 24:41 31:55)
13045. BK Synthesia Pardubice kval. - BK Studánka Pardubice 75:26 (12:12 33:19 49:24)
13046. BK Synthesia Pardubice kval. - BK Studánka Pardubice 66:32 (19:7 29:14 58:26)
13047. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BVK Holice 55:54 (9:15 27:27 39:44)
13048. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BVK Holice 67:59 (24:11 34:32 52:46)
7. kolo
13049. BK Studánka Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:64 (12:19 28:39 42:45)
13050. BK Studánka Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:82 (7:24 21:43 37:55)
13051. Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Synthesia Pardubice kval. 74:45 (21:7 32:17 62:30)
13052. Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Synthesia Pardubice kval. 68:43 (27:6 39:20 58:32)
13053. Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl kval 25:53 (8:16 10:27 17:39)
13054. Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl kval 32:76 (8:10 14:39 22:51)
13055. Královští Sokoli kval. - Basket TJ Svitavy 102:39 (26:9 48:24 82:26)
13056. Královští Sokoli kval. - Basket TJ Svitavy 102:45 (18:19 40:27 69:39)
8. kolo
13057. ADFORS Basket Litomyšl kval - Královští Sokoli kval. 86:39 (23:8 36:25 68:29)
13058. ADFORS Basket Litomyšl kval - Královští Sokoli kval. 78:44 (22:5 31:23 67:31)
13059. BK Synthesia Pardubice kval. - Loko Trutnov 64:36 (20:4 34:8 42:24)
13060. BK Synthesia Pardubice kval. - Loko Trutnov 57:18 (14:7 34:11 48:12)
13061. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Nilfisk Hradec Králové 60:78 (9:21 22:34 40:58)
13062. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Nilfisk Hradec Králové 60:77 (12:19 34:39 40:59)
13063. BVK Holice - BK Studánka Pardubice 71:20 (17:4 32:4 54:13)
13064. BVK Holice - BK Studánka Pardubice 82:38 (21:3 41:13 55:19)
9. kolo
13065. Sokol Nilfisk Hradec Králové - BVK Holice 53:48 (12:20 26:33 36:40)
13066. Sokol Nilfisk Hradec Králové - BVK Holice 65:48 (12:18 30:24 49:34)
13067. Loko Trutnov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:61 (14:11 24:29 35:43)
13068. Loko Trutnov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:75 (15:16 30:30 40:44)
13069. Královští Sokoli kval. - BK Synthesia Pardubice kval. 47:87 (8:17 18:42 38:58)
13070. Královští Sokoli kval. - BK Synthesia Pardubice kval. 47:69 (9:28 21:41 38:56)
13071. Basket TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl kval 40:115 (10:24 25:50 33:82)
13072. Basket TJ Svitavy - ADFORS Basket Litomyšl kval 18:129 (7:27 9:54 12:88)
10. kolo
13073. Sokol Nilfisk Hradec Králové - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78:43 (23:11 45:22 65:30)
13074. Sokol Nilfisk Hradec Králové - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:39 (14:15 36:27 48:34)
13075. BVK Holice - Královští Sokoli kval. 92:38 (32:2 54:8 78:22)
13076. BVK Holice - Královští Sokoli kval. 82:32 (24:3 36:20 61:22)
13077. Loko Trutnov - Basket TJ Svitavy 71:45 (16:10 37:24 54:35)
13078. Loko Trutnov - Basket TJ Svitavy 67:26 (18:5 33:12 53:16)
11. kolo
13079. ADFORS Basket Litomyšl kval - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 80:20 (14:4 44:10 61:14)
13080. ADFORS Basket Litomyšl kval - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:47 (29:11 46:26 78:33)
13081. BK Synthesia Pardubice kval. - Královští Sokoli kval. 77:40 (23:4 42:13 66:24)
13082. BK Synthesia Pardubice kval. - Královští Sokoli kval. 94:36 (20:3 40:11 67:26)
13083. BK Studánka Pardubice - Basket TJ Svitavy 65:47 (16:10 32:23 57:27)
13084. BK Studánka Pardubice - Basket TJ Svitavy 67:54 (19:13 33:26 42:46)
12. kolo
13085. Sokol Nilfisk Hradec Králové - ADFORS Basket Litomyšl kval 64:49 (13:10 30:26 45:31)
13086. Sokol Nilfisk Hradec Králové - ADFORS Basket Litomyšl kval 49:51 (19:16 32:29 44:39)
13087. BK Synthesia Pardubice kval. - BVK Holice 48:54 (12:13 23:23 34:42)
13088. BK Synthesia Pardubice kval. - BVK Holice 55:42 (16:10 30:19 38:33)
13089. BK Studánka Pardubice - Loko Trutnov 23:87 (5:26 9:41 19:63)
13090. BK Studánka Pardubice - Loko Trutnov 26:103 (2:30 5:60 21:87)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.