www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

starší minižáci U13
Oblasti
ročník 2016/17
Krajský přebor starších minižáků U13
Krajský přebor starších minižáků U13B

tabulka
1. BA Nymburk U13B 32 30 2 2195:1100 62
2. BK Kladno U13B 32 29 3 2432:1102 61
3. AŠ Mladá Boleslav U13B 32 21 11 1699:1216 53
4. Basket Poděbrady o.s. U13 (ms) 32 17 15 1516:1337 49
5. BK Brandýs n.L.U13B(ms) 32 16 16 1348:1403 48
6. ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13 32 12 20 1467:1563 44
7. Basketbalová akademie 2006 Roudnice n.L. U13mix (MS) 32 10 22 1252:1599 42
8. BC Benešov U13B 32 9 23 1098:1666 41
9. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 32 0 32 563:2584 32
1. kolo
1. AŠ Mladá Boleslav U13B - BK Brandýs n. L. U13B 0:20 (18:1 22:8 30:12)
2. AŠ Mladá Boleslav U13B - BK Brandýs n. L. U13B 0:20 (20:6 35:8 49:10)
3. Poděbrady U13 (ms) - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 98:10 (16:6 48:6 78:8)
4. Poděbrady U13 (ms) - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 100:14 (28:3 50:8 80:12)
5. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - ŠSK Slaný U13 40:31 (7:18 12:24 29:28)
6. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - ŠSK Slaný U13 65:15 (20:3 45:3 54:13)
7. BC Benešov U13B - Kladno U13B 13:81 (3:25 5:41 9:47)
8. BC Benešov U13B - Kladno U13B 10:85 (2:14 6:53 8:61)
2. kolo
9. ŠSK Slaný U13 - BC Benešov U13B 62:31 (18:9 32:15 50:17)
10. ŠSK Slaný U13 - BC Benešov U13B 52:22 (15:4 23:8 37:14)
11. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 12:101 (6:21 8:52 11:81)
12. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 15:90 (7:26 9:40 13:60)
13. BK Brandýs n. L. U13B - Poděbrady U13 (ms) 39:55 (13:18 19:35 30:41)
14. BK Brandýs n. L. U13B - Poděbrady U13 (ms) 42:44 (8:10 24:21 29:33)
15. BA Nymburk U13B - AŠ Mladá Boleslav U13B 64:45 (20:16 38:21 50:35)
16. BA Nymburk U13B - AŠ Mladá Boleslav U13B 58:41 (16:13 30:25 40:31)
3. kolo
17. Poděbrady U13 (ms) - BA Nymburk U13B 29:53 (8:20 16:34 24:48)
18. Poděbrady U13 (ms) - BA Nymburk U13B 36:51 (6:14 13:32 21:42)
19. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BK Brandýs n. L. U13B 44:34 (15:12 28:18 34:30)
20. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BK Brandýs n. L. U13B 43:57 (17:10 24:17 32:43)
21. BC Benešov U13B - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 60:20 (20:0 34:8 55:12)
22. BC Benešov U13B - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 57:7 (16:0 26:0 45:0)
23. Kladno U13B - ŠSK Slaný U13 74:40 (17:14 25:20 41:32)
24. Kladno U13B - ŠSK Slaný U13 66:33 (19:6 25:20 39:29)
4. kolo
25. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - Kladno U13B 9:125 (4:35 7:67 9:93)
26. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - Kladno U13B 19:141 (5:33 9:76 15:103)
27. BK Brandýs n. L. U13B - BC Benešov U13B 35:37 (6:7 18:15 25:28)
28. BK Brandýs n. L. U13B - BC Benešov U13B 40:29 (14:15 18:17 33:27)
29. BA Nymburk U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 86:26 (25:5 43:11 63:20)
30. BA Nymburk U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 55:49 (11:11 27:19 45:32)
31. AŠ Mladá Boleslav U13B - Poděbrady U13 (ms) 45:26 (7:6 24:12 35:18)
32. AŠ Mladá Boleslav U13B - Poděbrady U13 (ms) 56:34 (11:12 33:17 40:21)
5. kolo
33. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - AŠ Mladá Boleslav U13B 47:53 (4:12 20:20 33:32)
34. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - AŠ Mladá Boleslav U13B 32:57 (6:12 19:27 24:41)
35. BC Benešov U13B - BA Nymburk U13B 28:69 (13:16 19:32 28:51)
36. BC Benešov U13B - BA Nymburk U13B 29:67 (2:21 12:41 15:53)
37. Kladno U13B - BK Brandýs n. L. U13B 76:39 (14:14 27:22 55:31)
38. Kladno U13B - BK Brandýs n. L. U13B 66:39 (17:13 33:17 50:19)
39. ŠSK Slaný U13 - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 67:10 (11:2 33:4 49:8)
40. ŠSK Slaný U13 - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 103:19 (17:8 51:11 65:19)
6. kolo
41. BK Brandýs n. L. U13B - ŠSK Slaný U13 44:57 (5:25 16:38 32:47)
42. BK Brandýs n. L. U13B - ŠSK Slaný U13 34:31 (0:11 13:20 17:27)
43. BA Nymburk U13B - Kladno U13B 52:47 (16:10 30:15 33:29)
44. BA Nymburk U13B - Kladno U13B 64:49 (19:11 31:23 46:31)
45. AŠ Mladá Boleslav U13B - BC Benešov U13B 79:20 (18:3 44:7 58:13 79:20)
46. AŠ Mladá Boleslav U13B - BC Benešov U13B 62:24 (12:9 32:13 46:20 62:24)
47. Poděbrady U13 (ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 53:31 (4:10 23:17 38:21)
48. Poděbrady U13 (ms) - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 31:23 (12:8 19:13 23:15)
7. kolo
49. BC Benešov U13B - Poděbrady U13 (ms) 23:57 (9:15 13:25 23:45)
50. BC Benešov U13B - Poděbrady U13 (ms) 32:56 (13:2 16:15 20:33)
51. Kladno U13B - AŠ Mladá Boleslav U13B 75:41 (18:8 42:19 63:25)
52. Kladno U13B - AŠ Mladá Boleslav U13B 71:42 (17:13 45:23 61:31)
53. ŠSK Slaný U13 - BA Nymburk U13B 38:96 (13:19 24:47 34:73)
54. ŠSK Slaný U13 - BA Nymburk U13B 30:82 (8:13 12:50 29:62)
55. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - BK Brandýs n. L. U13B 11:84 (6:12 6:34 11:56)
56. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - BK Brandýs n. L. U13B 22:65 (10:12 12:30 16:51)
8. kolo
57. BA Nymburk U13B - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 102:18 (38:1 56:5 80:9)
58. BA Nymburk U13B - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 80:6 (30:2 44:2 56:6)
59. AŠ Mladá Boleslav U13B - ŠSK Slaný U13 51:23 (20:14 35:14 39:22)
60. AŠ Mladá Boleslav U13B - ŠSK Slaný U13 53:30 (8:9 27:13 39:28)
61. Poděbrady U13 (ms) - Kladno U13B 47:62 (15:10 30:31 35:49)
62. Poděbrady U13 (ms) - Kladno U13B 29:64 (7:15 9:26 15:48)
63. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BC Benešov U13B 36:51 (5:11 17:21 24:37)
64. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BC Benešov U13B 48:39 (9:21 28:23 38:36)
9. kolo
65. Kladno U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 118:17 (31:9 56:13 91:13)
66. Kladno U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 126:28 (39:4 63:17 106:20)
67. ŠSK Slaný U13 - Poděbrady U13 (ms) 40:50 (4:14 21:24 28:40)
68. ŠSK Slaný U13 - Poděbrady U13 (ms) 63:39 (15:14 31:20 47:29)
69. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - AŠ Mladá Boleslav U13B 15:85 (4:28 7:54 13:70)
70. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - AŠ Mladá Boleslav U13B 13:67 (3:16 5:32 9:44)
71. BK Brandýs n. L. U13B - BA Nymburk U13B 35:61 (8:16 16:37 21:51)
72. BK Brandýs n. L. U13B - BA Nymburk U13B 59:55 (14:14 32:34 49:45)
10. kolo
73. BK Brandýs n. L. U13B - AŠ Mladá Boleslav U13B 43:59 (12:17 18:31 33:47)
74. BK Brandýs n. L. U13B - AŠ Mladá Boleslav U13B 85:37 (17:16 28:40 64:35)
75. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - Poděbrady U13 (ms) 12:78 (0:22 5:44 9:56)
76. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - Poděbrady U13 (ms) 15:83 (2:30 9:36 13:66)
77. ŠSK Slaný U13 - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 52:38 (6:8 27:20 34:29)
78. ŠSK Slaný U13 - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 57:32 (15:8 29:15 37:28)
79. Kladno U13B - BC Benešov U13B 76:20 (20:9 49:14 62:16)
80. Kladno U13B - BC Benešov U13B 82:27 (17:15 37:23 62:23)
11. kolo
81. BC Benešov U13B - ŠSK Slaný U13 42:40 (10:15 14:19 28:27)
82. BC Benešov U13B - ŠSK Slaný U13 60:44 (8:6 24:18 50:30)
83. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 55:34 (15:7 34:11 44:24)
84. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 45:20 (16:7 26:12 36:18)
85. Poděbrady U13 (ms) - BK Brandýs n. L. U13B 53:41 (8:11 17:23 32:34)
86. Poděbrady U13 (ms) - BK Brandýs n. L. U13B 47:52 (8:12 11:25 33:29 43:43)
87. AŠ Mladá Boleslav U13B - BA Nymburk U13B 24:76 (5:17 9:18 0:27 10:14)
88. AŠ Mladá Boleslav U13B - BA Nymburk U13B 20:75 (7:18 7:18 6:20 0:19)
12. kolo
89. BA Nymburk U13B - Poděbrady U13 (ms) 66:31 (11:10 24:15 47:21)
90. BA Nymburk U13B - Poděbrady U13 (ms) 59:38 (11:14 27:18 41:28)
91. BK Brandýs n. L. U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 40:33 (12:7 25:18 32:29)
92. BK Brandýs n. L. U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 42:36 (11:3 17:13 26:24)
93. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - BC Benešov U13B 12:76 (2:23 2:50 11:62)
94. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - BC Benešov U13B 19:90 (2:13 11:39 15:61)
95. ŠSK Slaný U13 - Kladno U13B 38:64 (11:18 20:28 30:44)
96. ŠSK Slaný U13 - Kladno U13B 55:68 (18:10 21:31 41:47)
13. kolo
97. Kladno U13B - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 81:25 (8:11 41:13 60:17)
98. Kladno U13B - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 74:35 (14:6 32:16 53:28)
99. BC Benešov U13B - BK Brandýs n. L. U13B 35:43 (8:12 13:20 23:28)
100. BC Benešov U13B - BK Brandýs n. L. U13B 32:40 (9:13 15:21 26:26)
101. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BA Nymburk U13B 26:49 (10:16 20:24 23:35)
102. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - BA Nymburk U13B 32:56 (12:16 20:22 28:35)
103. Poděbrady U13 (ms) - AŠ Mladá Boleslav U13B 39:41 (12:8 23:16 29:28)
104. Poděbrady U13 (ms) - AŠ Mladá Boleslav U13B 20:46 (2:12 8:21 18:33)
14. kolo
105. AŠ Mladá Boleslav U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 70:25 (27:4 47:13 60:18)
106. AŠ Mladá Boleslav U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 60:23 (16:4 28:11 47:17)
107. BA Nymburk U13B - BC Benešov U13B 66:17 (12:9 28:13 18:2)
108. BA Nymburk U13B - BC Benešov U13B 68:21 (19:4 41:6 56:6)
109. BK Brandýs n. L. U13B - Kladno U13B 28:71 (13:26 14:44 25:56)
110. BK Brandýs n. L. U13B - Kladno U13B 35:75 (14:14 24:35 24:55)
111. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - ŠSK Slaný U13 19:69 (10:17 15:49 19:57)
112. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - ŠSK Slaný U13 21:65 (8:10 11:23 19:44)
15. kolo
113. ŠSK Slaný U13 - BK Brandýs n. L. U13B 54:34 (4:7 27:20 38:27)
114. ŠSK Slaný U13 - BK Brandýs n. L. U13B 69:30 (16:10 40:13 55:20)
115. Kladno U13B - BA Nymburk U13B 51:72 (18:17 32:37 47:52)
116. Kladno U13B - BA Nymburk U13B 67:53 (22:8 28:27 49:46)
117. BC Benešov U13B - AŠ Mladá Boleslav U13B 25:85 (2:29 19:37 20:56)
118. BC Benešov U13B - AŠ Mladá Boleslav U13B 21:83 (10:13 17:32 17:51)
119. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - Poděbrady U13 (ms) 46:33 (7:12 19:20 30:24)
120. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - Poděbrady U13 (ms) 42:48 (13:6 17:16 31:30 40:40)
16. kolo
121. Poděbrady U13 (ms) - BC Benešov U13B 41:28 (4:6 14:14 26:28)
122. Poděbrady U13 (ms) - BC Benešov U13B 51:47 (15:10 19:21 29:41)
123. AŠ Mladá Boleslav U13B - Kladno U13B 43:61 (10:19 19:33 28:48)
124. AŠ Mladá Boleslav U13B - Kladno U13B 43:48 (8:18 24:26 37:35)
125. BA Nymburk U13B - ŠSK Slaný U13 62:33 (19:10 28:15 50:25)
126. BA Nymburk U13B - ŠSK Slaný U13 81:41 (23:10 35:21 57:31)
127. BK Brandýs n. L. U13B - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 48:17 (8:0 24:2 28:9)
128. BK Brandýs n. L. U13B - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 37:17 (12:0 14:13 27:15)
17. kolo
129. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - BA Nymburk U13B 37:90 (13:32 21:52 33:70)
130. TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix - BA Nymburk U13B 33:90 (2:32 14:40 26:68)
131. ŠSK Slaný U13 - AŠ Mladá Boleslav U13B 44:62 (9:14 20:32 38:44)
132. ŠSK Slaný U13 - AŠ Mladá Boleslav U13B 32:71 (10:18 16:40 20:60)
133. Kladno U13B - Poděbrady U13 (ms) 75:44 (16:14 43:20 62:26)
134. Kladno U13B - Poděbrady U13 (ms) 60:23 (13:2 29:10 50:12)
135. BC Benešov U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 24:21 (8:8 12:10 20:14)
136. BC Benešov U13B - BA 2006´ Roudnice n. L. U13 28:39 (6:6 12:16 20:26)
18. kolo
137. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - Kladno U13B 19:69 (5:23 11:42 19:55)
138. BA 2006´ Roudnice n. L. U13 - Kladno U13B 20:84 (6:18 8:43 20:61)
139. Poděbrady U13 (ms) - ŠSK Slaný U13 64:30 (19:4 30:16 46:18)
140. Poděbrady U13 (ms) - ŠSK Slaný U13 39:29 (10:8 18:17 31:23)
141. AŠ Mladá Boleslav U13B - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 84:19 (24:00 49:2 65:9)
142. AŠ Mladá Boleslav U13B - TJ Sokol Žižkov 1 (ms)mix 94:8 (26:6 55:6 64:8)
143. BA Nymburk U13B - BK Brandýs n. L. U13B 74:40 (11:11 32:19 58:29)
144. BA Nymburk U13B - BK Brandýs n. L. U13B 63:24 (20:0 30:10 46:16)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.