www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

nejmladší minižáci U11
Oblasti
ročník 2015/16
Přebor
Základní fáze

tabulka
1. Basketbalová škola Praha 20 20 0 1640:498 40
2. Sokol Kbely 20 18 2 1172:699 38
3. BA Sparta 20 15 5 1246:688 35
4. NBK Praha 2007 20 12 8 1074:941 32
5. TJ Sokol Dubeč 20 12 8 1068:826 32
6. USK Praha 20 12 8 1127:752 32
7. Jižní Supi 20 8 12 740:865 28
8. TJ Sokol Pražský 20 7 13 900:1105 27
9. BK Kunratice DDM P10 20 3 17 509:1301 23
10. BK Kladno 20 2 18 524:1368 22
11. Sokol Vyšehrad 20 1 19 423:1380 21
1. kolo
2. BŠ Praha - BK Kladno 125:4 (36:2 66:4 106:4)
3. Sokol Vyšehrad - NBK Praha 2007 23:104 (6:20 12:40 21:80)
4. Sokol Kbely - Jižní Supi 54:41 (15:9 27:17 40:31)
5. BA Sparta - TJ Sokol Dubeč 53:37 (5:12 23:17 23:31)
6. USK Praha - BK Kunratice DDM P10 60:22 (12:3 32:11 52:12)
2. kolo
8. TJ Sokol Dubeč - USK Praha 49:37 (4:6 23:16 39:27)
9. Jižní Supi - BA Sparta 27:58 (7:15 9:29 16:46)
10. NBK Praha 2007 - Sokol Kbely 23:50 (8:18 10:23 21:32)
11. BK Kladno - Sokol Vyšehrad 29:22 (2:10 14:14 22:20)
12. Sokol Pražský - BŠ Praha 25:105 (8:26 14:57 19:78)
3. kolo
14. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 41:54 (8:16 13:26 27:43)
15. Sokol Kbely - BK Kladno 60:29 (26:4 36:14 54:21)
16. BA Sparta - NBK Praha 2007 87:24 (30:13 35:17 79:22)
17. USK Praha - Jižní Supi 65:37 (6:4 22:14 29:28)
18. BK Kunratice DDM P10 - TJ Sokol Dubeč 21:73 (6:17 10:41 14:59)
4. kolo
20. Jižní Supi - BK Kunratice DDM P10 52:33 (16:7 26:13 41:27)
21. NBK Praha 2007 - USK Praha 45:40 (21:14 22:25 35:29)
22. BK Kladno - BA Sparta 27:83 (4:17 17:32 23:63)
23. Sokol Pražský - Sokol Kbely 32:87 (4:20 11:43 22:67)
24. BŠ Praha - Sokol Vyšehrad 94:7 (18:7 49:7 70:7)
5. kolo
26. Sokol Kbely - BŠ Praha 24:83 (6:24 11:43 13:60)
27. BA Sparta - Sokol Pražský 74:19 (19:3 36:9 55:13)
28. USK Praha - BK Kladno 85:13 (26:2 47:5 61:11)
29. BK Kunratice DDM P10 - NBK Praha 2007 35:63 (12:25 14:39 24:61)
30. TJ Sokol Dubeč - Jižní Supi 48:46 (13:19 31:27 41:40)
6. kolo
32. NBK Praha 2007 - TJ Sokol Dubeč 39:30 (16:4 20:16 24:26)
33. BK Kladno - BK Kunratice DDM P10 34:54 (14:16 17:32 23:39)
34. Sokol Pražský - USK Praha 33:65 (10:22 6:6 9:23 8:14)
35. BŠ Praha - BA Sparta 73:39 (25:3 38:16 63:24)
36. Sokol Vyšehrad - Sokol Kbely 12:77 (2:16 2:35 4:55)
7. kolo
38. BA Sparta - Sokol Vyšehrad 71:32 (24:14 42:16 53:30)
39. USK Praha - BŠ Praha 21:57 (10:10 10:25 19:41)
40. BK Kunratice DDM P10 - Sokol Pražský 18:67 (2:28 8:39 13:57)
41. TJ Sokol Dubeč - BK Kladno 63:16 (26:4 38:4 51:12)
42. Jižní Supi - NBK Praha 2007 36:46 (8:21 21:25 30:40)
8. kolo
44. BK Kladno - Jižní Supi 16:61 (4:5 4:27 8:45)
45. Sokol Pražský - TJ Sokol Dubeč 39:61 (12:17 19:33 25:52)
46. BŠ Praha - BK Kunratice DDM P10 66:15 (21:2 31:11 51:11)
47. Sokol Vyšehrad - USK Praha 17:80 (4:17 4:36 15:54)
48. Sokol Kbely - BA Sparta 74:43 (24:4 35:18 58:26)
9. kolo
50. USK Praha - Sokol Kbely 45:52 (5:14 25:28 33:38)
51. BK Kunratice DDM P10 - Sokol Vyšehrad 47:38 (8:6 29:11 37:25)
52. TJ Sokol Dubeč - BŠ Praha 52:70 (8:11 28:23 36:39)
53. Jižní Supi - Sokol Pražský 65:46 (10:17 37:17 53:39)
54. NBK Praha 2007 - BK Kladno 66:30 (25:2 39:8 51:12)
10. kolo
56. Sokol Pražský - NBK Praha 2007 65:51 (22:14 29:39 61:33)
57. BŠ Praha - Jižní Supi 83:24 (26:12 41:14 56:21)
58. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Dubeč 15:70 (3:20 9:32 13:50)
59. Sokol Kbely - BK Kunratice DDM P10 94:17 (24:0 38:14 62:15)
60. BA Sparta - USK Praha 42:25 (3:7 16:9 28:21)
11. kolo
62. BK Kunratice DDM P10 - BA Sparta 15:82 (5:18 7:42 13:58)
63. TJ Sokol Dubeč - Sokol Kbely 24:65 (2:27 6:37 11:59)
64. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 42:23 (20:1 24:10 34:17)
65. NBK Praha 2007 - BŠ Praha 39:82 (15:26 19:43 33:57)
66. BK Kladno - Sokol Pražský 26:60 (10:14 13:28 21:46)
12. kolo
68. BK Kladno - BŠ Praha 18:100 (12:20 16:46 16:74)
69. NBK Praha 2007 - Sokol Vyšehrad 91:18 (23:2 43:4 71:14)
70. Jižní Supi - Sokol Kbely 24:43 (4:9 11:20 17:31)
71. TJ Sokol Dubeč - BA Sparta 39:53 (7:12 14:24 35:33)
72. BK Kunratice DDM P10 - USK Praha 21:91 (4:14 7:49 16:65)
13. kolo
74. USK Praha - TJ Sokol Dubeč 62:36 (10:7 22:12 41:23)
75. BA Sparta - Jižní Supi 46:27 (14:13 27:18 35:21)
76. Sokol Kbely - NBK Praha 2007 80:35 (18:13 46:17 63:30)
77. Sokol Vyšehrad - BK Kladno 47:41 (16:11 22:20 34:30)
78. BŠ Praha - Sokol Pražský 88:41 (24:6 53:13 75:19)
14. kolo
80. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 76:19 (38:5 48:7 63:15)
81. BK Kladno - Sokol Kbely 36:55 (12:2 14:32 26:45)
82. NBK Praha 2007 - BA Sparta 32:62 (6:14 10:34 25:48)
83. Jižní Supi - USK Praha 18:63 (4:19 10:33 17:51)
84. TJ Sokol Dubeč - BK Kunratice DDM P10 60:22 (23:8 30:14 49:20)
15. kolo
86. BK Kunratice DDM P10 - Jižní Supi 28:50 (6:14 13:25 22:42)
87. USK Praha - NBK Praha 2007 53:63 (8:22 23:31 38:37)
88. BA Sparta - BK Kladno 90:17 (17:7 45:13 71:17)
89. Sokol Kbely - Sokol Pražský 61:33 (20:8 30:14 49:25)
90. Sokol Vyšehrad - BŠ Praha 14:104 (10:22 12:48 12:80)
16. kolo
92. BŠ Praha - Sokol Kbely 90:24 (21:5 42:12 65:18)
93. Sokol Pražský - BA Sparta 23:46 (5:6 12:14 18:30)
94. BK Kladno - USK Praha 25:86 (7:24 10:40 23:62)
95. NBK Praha 2007 - BK Kunratice DDM P10 62:16 (23:5 35:11 54:15)
96. Jižní Supi - TJ Sokol Dubeč 12:35 (0:9 1:17 1:26)
17. kolo
98. TJ Sokol Dubeč - NBK Praha 2007 53:50 (14:22 21:26 34:41)
99. BK Kunratice DDM P10 - BK Kladno 34:44 (19:4 17:20 21:32)
100. USK Praha - Sokol Pražský 57:32 (9:11 32:14 42:23)
101. BA Sparta - BŠ Praha 44:56 (22:15 24:32 30:44)
102. Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad 39:21 (14:6 24:12 32:19)
18. kolo
104. Sokol Vyšehrad - BA Sparta 9:88 (3:34 5:49 7:67)
105. BŠ Praha - USK Praha 63:26 (13:7 25:13 49:18)
106. Sokol Pražský - BK Kunratice DDM P10 75:22 (7:14 29:16 47:18)
107. BK Kladno - TJ Sokol Dubeč 21:105 (4:38 12:58 15:88)
108. NBK Praha 2007 - Jižní Supi 68:15 (24:3 36:5 57:9)
19. kolo
110. Jižní Supi - BK Kladno 39:30 (20:10 25:15 32:23)
111. TJ Sokol Dubeč - Sokol Pražský 67:57 (13:12 25:30 38:39 51:51)
112. BK Kunratice DDM P10 - BŠ Praha 11:106 (2:25 2:55 11:81)
113. USK Praha - Sokol Vyšehrad 77:10 (22:6 37:8 53:10)
114. BA Sparta - Sokol Kbely 28:52 (6:16 10:32 12:40)
20. kolo
116. Sokol Kbely - USK Praha 54:25 (13:2 26:8 44:13)
117. Sokol Vyšehrad - BK Kunratice DDM P10 30:44 (7:4 9:23 24:34)
118. BŠ Praha - TJ Sokol Dubeč 63:34 (17:10 34:20 46:25)
119. Sokol Pražský - Jižní Supi 23:54 (8:14 14:24 15:44)
120. BK Kladno - NBK Praha 2007 42:75 (9:28 21:33 26:68)
21. kolo
122. NBK Praha 2007 - Sokol Pražský 72:42 (24:8 37:20 60:26)
123. Jižní Supi - BŠ Praha 10:50 (0:18 7:24 7:36)
124. TJ Sokol Dubeč - Sokol Vyšehrad 92:18 (20:6 48:6 69:17)
125. BK Kunratice DDM P10 - Sokol Kbely 18:60 (1:16 6:32 14:48)
126. USK Praha - BA Sparta 64:63 (11:19 22:34 34:43 55:55)
22. kolo
128. BA Sparta - BK Kunratice DDM P10 94:16 (27:1 41:5 64:10)
129. Sokol Kbely - TJ Sokol Dubeč 67:40 (16:6 34:25 53:25)
130. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi 7:60 (0:19 2:27 5:37)
131. BŠ Praha - NBK Praha 2007 82:26 (17:12 35:16 58:26)
132. Sokol Pražský - BK Kladno 58:26 (14:6 24:12 36:22)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.