www.cbf.cz - Soutěže - Rozpis utkání

starší minižáci U13
Oblasti
ročník 2015/16
Přebor
Základní fáze

tabulka
1. TJ Sokol Pražský 21 20 1 1488:599 41
2. Basketbalová škola Praha 21 18 3 1515:750 39
3. Jižní Supi 21 14 7 1471:788 35
4. USK Praha 21 14 7 1219:809 35
5. BA Sparta 21 9 12 1050:1004 30
6. Sokol Vyšehrad 21 6 15 703:1125 27
7. BK Kladno 21 3 18 703:1558 24
8. Sokol Kbely 21 0 21 407:1923 21
1. kolo
1. Jižní Supi - BK Kladno 71:33 (20:6 39:15 57:19)
2. Sokol Pražský - Sokol Kbely 137:11 (34:3 64:7 96:11)
3. USK Praha - Basketbalová škola Praha 53:45 (7:17 18:25 41:35)
4. BA Sparta - Sokol Vyšehrad 51:29 (11:4 26:12 45:25)
2. kolo
5. BK Kladno - Sokol Vyšehrad 46:69 (16:16 21:36 37:51)
6. Basketbalová škola Praha - BA Sparta 74:35 (24:10 48:21 62:30)
7. Sokol Kbely - USK Praha 19:106 (0:31 8:57 12:96)
8. Jižní Supi - Sokol Pražský 43:54 (8:16 21:32 28:44)
3. kolo
9. Sokol Pražský - BK Kladno 109:18 (26:4 53:11 88:15)
10. USK Praha - Jižní Supi 30:67 (2:17 14:35 25:39)
11. BA Sparta - Sokol Kbely 91:28 (26:8 41:14 61:22)
12. Sokol Vyšehrad - Basketbalová škola Praha 32:75 (16:12 22:37 32:51)
4. kolo
13. BK Kladno - Basketbalová škola Praha 17:90 (8:19 8:31 15:68)
14. Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad 13:89 (2:26 3:54 7:69)
15. Jižní Supi - BA Sparta 64:25 (12:7 31:11 52:21)
16. Sokol Pražský - USK Praha 41:37 (14:3 23:13 33:16)
5. kolo
17. USK Praha - BK Kladno 109:33 (27:4 62:8 85:23)
18. BA Sparta - Sokol Pražský 36:70 (6:20 19:32 28:47)
19. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi 30:72 (6:19 16:43 21:50)
20. Basketbalová škola Praha - Sokol Kbely 113:9 (33:0 62:5 90:9)
6. kolo
21. BK Kladno - Sokol Kbely 59:33 (18:2 32:12 50:20)
22. Jižní Supi - Basketbalová škola Praha 61:64 (12:19 29:31 41:37)
23. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 102:35 (23:7 58:13 80:25)
24. USK Praha - BA Sparta 48:46 (7:11 20:25 33:36)
7. kolo
25. BA Sparta - BK Kladno 66:39 (25:8 33:17 55:33)
26. Sokol Vyšehrad - USK Praha 11:62 (7:13 9:29 11:40)
27. Basketbalová škola Praha - Sokol Pražský 41:62 (7:14 22:33 28:50)
28. Sokol Kbely - Jižní Supi 8:111 (4:28 5:52 8:72)
8. kolo
29. BK Kladno - Jižní Supi 29:87 (4:23 12:56 20:74)
30. Sokol Kbely - Sokol Pražský 18:77 (5:21 8:44 12:64)
31. Basketbalová škola Praha - USK Praha 65:55 (14:12 29:28 43:42)
32. Sokol Vyšehrad - BA Sparta 28:77 (6:19 13:44 18:55)
9. kolo
33. Sokol Vyšehrad - BK Kladno 49:40 (8:7 23:15 38:33)
34. BA Sparta - Basketbalová škola Praha 20:55 (12:18 15:31 18:41)
35. USK Praha - Sokol Kbely 98:13 (20:3 50:5 82:5)
36. Sokol Pražský - Jižní Supi 55:44 (9:13 36:25 44:33)
10. kolo
37. BK Kladno - Sokol Pražský 22:103 (4:24 11:50 13:74)
38. Jižní Supi - USK Praha 53:45 (12:2 27:17 41:32)
39. Sokol Kbely - BA Sparta 12:90 (6:18 6:41 10:63)
40. Basketbalová škola Praha - Sokol Vyšehrad 53:22 (12:1 28:8 47:11)
11. kolo
41. Basketbalová škola Praha - BK Kladno 106:24 (29:1 55:7 69:14)
42. Sokol Vyšehrad - Sokol Kbely 55:28 (21:5 33:7 41:15)
43. BA Sparta - Jižní Supi 30:67 (8:20 17:31 21:58)
44. USK Praha - Sokol Pražský 40:66 (12:14 19:34 30:52)
12. kolo
45. BK Kladno - USK Praha 31:69 (1:20 7:35 19:51)
46. Sokol Pražský - BA Sparta 77:20 (17:3 35:8 53:17)
47. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 80:16 (23:2 42:4 63:14)
48. Sokol Kbely - Basketbalová škola Praha 10:136 (3:34 5:62 9:101)
13. kolo
49. Sokol Kbely - BK Kladno 30:79 (14:15 19:30 24:55)
50. Basketbalová škola Praha - Jižní Supi 56:47 (19:13 27:26 38:39)
51. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 10:62 (2:17 8:27 8:46)
52. BA Sparta - USK Praha 34:47 (9:8 17:24 28:37)
14. kolo
53. BK Kladno - BA Sparta 26:59 (6:23 11:35 16:48)
54. USK Praha - Sokol Vyšehrad 50:21 (8:5 27:9 40:16)
55. Sokol Pražský - Basketbalová škola Praha 64:46 (17:4 40:22 58:37)
56. Jižní Supi - Sokol Kbely 114:13 (28:2 56:5 82:12)
15. kolo
57. Jižní Supi - BK Kladno 90:32 (11:6 47:12 55:19)
58. Sokol Pražský - Sokol Kbely 105:5 (18:2 47:2 77:3)
59. USK Praha - Basketbalová škola Praha 35:56 (5:11 13:21 20:38)
60. BA Sparta - Sokol Vyšehrad 45:26 (12:9 24:17 30:20)
16. kolo
61. BK Kladno - Sokol Vyšehrad 19:37 (0:11 6:23 11:33)
62. Basketbalová škola Praha - BA Sparta 69:49 (15:14 33:23 48:39)
63. Sokol Kbely - USK Praha 32:48 (4:20 15:28 19:36)
64. Jižní Supi - Sokol Pražský 44:53 (6:14 12:35 28:43)
17. kolo
65. Sokol Pražský - BK Kladno 74:18 (14:8 42:8 55:16)
66. USK Praha - Jižní Supi 71:51 (21:12 44:21 59:33)
67. BA Sparta - Sokol Kbely 100:25 (27:5 45:14 68:20)
68. Sokol Vyšehrad - Basketbalová škola Praha 21:78 (5:16 13:38 18:51)
18. kolo
69. BK Kladno - Basketbalová škola Praha 20:102 (8:28 14:56 14:78)
70. Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad 23:56 (5:19 8:31 16:44)
71. Jižní Supi - BA Sparta 79:51 (28:7 43:22 57:36)
72. Sokol Pražský - USK Praha 45:43 (9:18 18:30 33:37)
19. kolo
73. USK Praha - BK Kladno 66:29 (27:6 38:16 50:22)
74. BA Sparta - Sokol Pražský 18:53 (8:11 10:21 16:32)
75. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi 26:61 (7:14 20:25 25:40)
76. Basketbalová škola Praha - Sokol Kbely 89:20 (26:4 48:10 68:14)
20. kolo
77. BK Kladno - Sokol Kbely 62:53 (17:19 33:22 46:41)
78. Jižní Supi - Basketbalová škola Praha 57:63 (13:15 22:30 43:43)
79. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 42:11 (10:6 24:7 32:9)
80. USK Praha - BA Sparta 61:21 (19:7 37:11 49:19)
21. kolo
81. BA Sparta - BK Kladno 86:27 (31:4 43:9 65:17)
82. Sokol Vyšehrad - USK Praha 30:46 (6:9 12:27 22:42)
83. Basketbalová škola Praha - Sokol Pražský 39:37 (13:11 21:20 28:27)
84. Sokol Kbely - Jižní Supi 4:108 (0:26 3:57 3:82)
  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.