www.cbf.cz - Soutěže - Delegace
Období
muži, oblastní přebor, základní část
7. BK Pelhřimov - Legends Č. Budějovice 03.11.2017 20:00
24. Tigers Č. Budějovice - Sokol Písek C 04.11.2017
8. BK Tábor - Spartak Kaplice 04.11.2017 14:30
žáci U15, nadregionální soutěž, skupina B
13. BC Benešov B - BC Benešov 25.10.2017 18:00
nejmladší minižactvo U11, oblastní přebor, skupina "A"
7. Tigers Č. Budějovice m - Sokol Písek Sršni h B 29.10.2017 13:45
8. Sokol Písek Sršni h B - Spartak Kaplice m 29.10.2017 15:30
9. Spartak Kaplice m - Tigers Č. Budějovice m 29.10.2017 17:15
nejmladší minižactvo U11, oblastní přebor, skupina "B"
16. BK Tábor m - BK Strakonice d 29.10.2017 09:00
17. BK Strakonice d - Sokol Písek Sršni h 29.10.2017 10:30
18. Sokol Písek Sršni h - BK Tábor m 29.10.2017 12:00
nejmladší minižactvo U11, oblastní přebor, skupina "C"
22. Fio banka J. Hradec m - BK Pelhřimov h 29.10.2017 09:00
23. BK Pelhřimov h - Sojky Pelhřimov m 29.10.2017 10:30
24. Sojky Pelhřimov m - Fio banka J. Hradec m 29.10.2017 12:00
starší minižactvo U13, oblastní přebor, skupina "A"
8. Spartak Kaplice h - BK Strakonice d 28.10.2017
9. BK Strakonice d - Sokol Písek Sršni h 28.10.2017
7. Sokol Písek Sršni h - Spartak Kaplice h 28.10.2017 09:00
starší minižactvo U13, oblastní přebor, skupina "B"
16. Fio banka J. Hradec m - Sojky Pelhřimov h 28.10.2017 09:00
17. Sojky Pelhřimov h - Sojky Pelhřimov d. 28.10.2017 10:30
18. Sojky Pelhřimov d. - Fio banka J. Hradec m 28.10.2017 12:00
mladší minižactvo U12, oblastní přebor, skupina A
7. Oceloti Týn n.V. - Tigers Č. Budějovice m 04.11.2017 09:00
8. Tigers Č. Budějovice m - SKB Strakonice h 04.11.2017 10:30
9. SKB Strakonice h - Oceloti Týn n.V. 04.11.2017 12:00
mladší minižactvo U12, oblastní přebor, skupina B
19. Sojky Pelhřimov d - Sojky Pelhřimov h 04.11.2017 08:30
20. Sojky Pelhřimov h - Fio banka J. Hradec m 04.11.2017 10:00
21. Fio banka J. Hradec m - Sojky Pelhřimov d 04.11.2017 11:30
mladší minižactvo U12, oblastní přebor, skupina C
31. BK Tábor m - D. Bukovsko m 04.11.2017
32. D. Bukovsko m - BK Strakonice d. 04.11.2017
33. BK Strakonice d. - BK Tábor m 04.11.2017
mladší minižactvo U12, oblastní přebor, skupina D (dvojutkání)
41. BK Strakonice d. - Sokol Písek Sršni h B 26.10.2017 10:00
42. BK Strakonice d. - Sokol Písek Sršni h B 26.10.2017 11:30
ženy, oblastní přebor, základní část
3. BK Pelhřimov - BK Tábor 04.11.2017
starší žákyně U15, nadregionální soutěž, skupina B
1. Basketbalová škola - Tygři Praha - Aritma Praha 28.10.2017 13:00
2. Tygřice Borotín - BC Benešov 28.10.2017 17:00
17. BC Benešov - Tygřice Borotín 29.10.2017 10:00
16. Aritma Praha - Basketbalová škola - Tygři Praha 29.10.2017 10:30
4. Tygřice Borotín - Příbram 03.11.2017 18:45