www.cbf.cz - Soutěže - Delegace
Období
muži, Přebor A, Základní fáze
127. Stavební fakulta A - Sokol Pražský B 25.09.2017 19:10 Jeřáb J., Záruba M., Sedláček J.
129. BC JETS Praha - USK Praha C 25.09.2017 20:10 Blahout P., Perlík M., Vošahlík M.
130. TJ Košíře B - Sokol Motol A 25.09.2017 20:15 Kučírek M., Musil J., Slanina V.
132. VŠTJ Medicina A - BSK Fenix Modřany A 26.09.2017 19:40 Linhart T., Musil J., Slanina V.
128. Sokol Kbely B - TJ ČZU Praha 28.09.2017 20:00 Blahout P., Kohout R., Buršík M.
1. VŠTJ Medicina A - Stavební fakulta A 03.10.2017 19:40 Balog L., Bukovský M.
4. USK Praha C - Sokol Motol A 03.10.2017 20:00 Kec J., Kovačovič M., Renc J.
6. Sokol Pražský B - TJ ČZU Praha 04.10.2017 20:10 Kučírek M., Ulrych L., Milata R.
3. TJ Košíře B - Žižkov Falcons C 04.10.2017 20:15 Vávrová V., Týř P.
5. Sokol Kbely B - BC JETS Praha 05.10.2017 20:00 Vošahlík M., Kohout R.
2. Sokol Žižkov B - TESLA - BSK Fenix Modřany A 05.10.2017 20:40 Kejklíček R., Blahout P.
muži, Přebor B, Základní fáze
5. Sokol Pražský C - TJ Košíře C 02.10.2017 20:10 Ulrych L., Slanina V.
1. Meteor TLC A - Sokol Vyšehrad B 02.10.2017 20:30 Sedláček J.
6. S.H.Počernice A - Slovan Bohnice A 03.10.2017 20:15 Kučírek M., Týř P.
2. CTS Basket - Aritma Praha 05.10.2017 20:15 Buršík M., Kučírek M.
3. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Žižkov D - 1872 06.10.2017 20:10 Musil J., Milata R.
4. Sokol Žižkov E - Meteor Praha A 06.10.2017 20:35 Vošahlík M., Linhart T.
muži, 1.třída , Základní fáze
1. Stavební fakulta B - SK Správná Míra 02.10.2017 20:10 Bohata P., Barták M.
4. BK Dynamo Praha - Technika Praha 03.10.2017 20:45 Bohata P., Vošahlík M.
6. Sokol Vyšehrad C - Sokol Motol B 03.10.2017 20:45 Kucharič M., Lahoda R.
3. BC Loudilové - VŠSK MFF A 04.10.2017 19:25 Barták M., Kucharič M.
5. Sokol Kbely C - VSK Iuridica A 04.10.2017 19:40 Svejkovský  O., Kovačovič M.
2. Sokol Michle A - TJ ČSA 04.10.2017 20:20 Jon M.
muži, 2.třída A, Základní fáze
4. SK Napůlhodu - PSK Union 02.10.2017 18:15 Šťastný J.
5. Sokol Košíře - BS Sparta 03.10.2017 19:45 Vimmr D.
2. BK Pirelli A - VSK PV B 04.10.2017 19:40 Strnad P., Hrabáková T.
3. VSK Elektro - VSK Iuridica C 05.10.2017 17:35 Kmošek J., Výborný D.
6. TJ Háje - JM A - Spoje Praha A 05.10.2017 20:20 Kunc M., Melzerová J.
1. TJ Podolí Praha 4 - TJ Slavoj OS A 05.10.2017 20:30 Slanina V., Lochman R.
muži, 2.třída B , Základní fáze
6. Radotínský SK B - SK Hradčany 02.10.2017 20:10 Bárta L., Vlasta M.
5. BK Rotor Punkrác B - S. Královské Vinohrady 03.10.2017 20:05
1. BC Řepy Bulls - TJ HÁJE - JM B 05.10.2017 19:30 Šmíd P., Šmídková H.
4. Baník Praha - Slovan Bohnice B 05.10.2017 20:45 Kopecká B., Strnad P.
2. BK Pirelli B - Sokol Dejvice 06.10.2017 18:10 Hrabáková T., Kopecká B.
3. Sokol Dolní Počernice B - Tourist Říčany 06.10.2017 18:40 Musil J., Milata R.
muži, 2.třída C, Základní fáze
4. BK Kačeři Praha - BC Pštrosi 02.10.2017 18:45 Kunc M., Hrabáková T.
5. TJ ÚVN - Hugo Praha 03.10.2017 20:10 Lejčko J., Šťastný J.
3. BK Rotor Punkrác A - Breakball 05.10.2017 20:10
1. VSK Chemie - VSK Iuridica B 05.10.2017 20:15 Tax T.
2. BC PV A - Sokol I. Smíchov 05.10.2017 20:30
6. BK Ropáci - Sokol Dobřichovice 05.10.2017 20:35
muži, 3.třída A, Základní fáze
3. SK Start Praha - PRABAS 02.10.2017 19:10 Šmůla P.
6. BŠ - Tygři Praha - Meteor TLC B 03.10.2017 19:35
5. Slovan Advokacie Praha - Sokol Zlíchov B 03.10.2017 20:00 Dub M., Petrák J.
2. Sokol Hostivař - BSK Fenix Modřany B 03.10.2017 20:15
1. VŠTJ Medicina B - S.H.Počernice B 04.10.2017 20:10
muži, 3.třída B, Základní fáze
6. TJ Slavoj OS B - Danube Mavericks 02.10.2017 18:30 Dub M., Lejčko J.
1. Sokol Kbely D - TJ Ruzyně 02.10.2017 20:05 Červenka J.
2. BA Sparta - SK Velká Ohrada 02.10.2017 20:10 Tomášek P.
3. Meteor Praha B - Jižní Tygři 03.10.2017 18:15 Kmošek J., Červenka J.
muži, 3.třída C, Základní fáze
6. Sokol Žižkov F - Sokol Libeň 03.10.2017 20:35 Mycak M.
5. SK Rapid - SK Zbraslav 04.10.2017 18:05
1. Spoje Praha B - Radotínský SK C 04.10.2017 20:15 Kmošek J., Šmídková H.
2. Sokol Stodůlky - BC Dejvice 05.10.2017 20:30 Vimmr D.
3. BK Slavoj Praha - Sokol Michle B 05.10.2017 20:30
muži, Pohár mužů PBS, 1.kolo
3. SK Správná Míra - Sokol Kbely C 25.09.2017 20:05 Šmůla P., Barták M.
5. Danube Mavericks - Stavební fakulta B 25.09.2017 20:20 Kohout R., Dub M.
2. TJ ČSA - CTS Basket 27.09.2017 18:40 Milata R., Buršík M.
1. VŠTJ Medicina B - TJ HÁJE - JM B 27.09.2017 20:05 Kohout R., Hromuľáková B.
4. BC Pštrosi - SK Hradčany 28.09.2017 20:15 Balog L., Kunc M.
kadeti U17, Přebor, Základní fáze
4. BK Kunratice DDM Praha 10 - Jižní Supi B 03.10.2017 17:10
3. Sokol Žižkov A - Sokol Vyšehrad B 03.10.2017 17:30 Pommer R.
2. Sokol Kbely - Sokol Žižkov B 05.10.2017 18:35 Vošahlík M.
žáci U15, Přebor , Základní fáze
4. Jižní Supi B - USK Praha C 02.10.2017 17:15 Strnad P.
2. Sokol Kbely A - TJ Sokol Dubeč 03.10.2017 17:15
3. Sokol Kbely B - Sokol Žižkov 03.10.2017 18:35 Jon M.
1. NBK Praha U15 - PORG Basket 06.10.2017 17:15 Šmíd P., Sekava A.
5. S.H.Počernice - USK Praha B 06.10.2017 17:30 Pommer R.
mladší minižáci U12, Přebor , Základní fáze
9. PORG Basket - USK Praha 07.10.2017
27. USK Praha - BŠ Praha 07.10.2017
39. NBK Praha 2006 - BA Sparta 07.10.2017
53. PORG Basket - BŠ Praha 07.10.2017
41. Sokol Vyšehrad - Ohrada Falcons 07.10.2017 09:00
63. Sokol Vyšehrad - Sokol Kbely 07.10.2017 10:30
51. BK Kladno - TJ Sokol Pražský 07.10.2017 11:20
15. Sokol Kbely - Ohrada Falcons 07.10.2017 12:00
29. BK Kladno - Jižní Supi 07.10.2017 13:00
3. TJ Sokol Pražský - Jižní Supi 07.10.2017 14:40
ženy, Přebor, Základní fáze
2. Aritma Praha B - Stavební fakulta 02.10.2017 19:45 Kucharič M., Kotrbatá Z.
4. BK Pirelli A - Sokol Dolní Počernice A 03.10.2017 18:30 Barták M., Koc O.
3. DSK Basketball - BK Prosek A 03.10.2017 19:10 Svejkovský  O., Kotrbatá Z.
5. WBK Babynec - Sokol Nusle B 04.10.2017 18:30 Bohata P., Koc O.
6. BLC Sparta B - TJ ČZU Praha 05.10.2017 18:05 Bohata P., Lahoda R.
ženy, 1.třída, Základní fáze
2. TJ Sokol Dubeč - Slovan Litoměřice B 02.10.2017 18:30 Petrisko L.
1. VŠTJ Medicina - DDM Praha 10 03.10.2017 18:10 Balog L.
6. TJ Ruzyně - BC Xtreme Tigers 03.10.2017 18:40 Šmídková H.
4. Basket Říčany - Sokol Dolní Počernice B 03.10.2017 20:10 Tax T.
5. TJ Radlice - HB Basket Praha B 04.10.2017 19:10 Petrisko L.
3. S.H.Počernice - BK Pirelli B 06.10.2017 19:30 Pommer R.
ženy, 2.třída, Základní fáze
4. BK Prosek C - BK Prosek B 02.10.2017 19:30 Petrák J., Pommer R.
5. VŠSK MFF - Sokol Dolní Počernice C 02.10.2017 19:35 Kmošek J., Prokop K.
7. VŠTJ Ekonom - TJ Podolí Praha 4 02.10.2017 20:10 Bakajsa M.
1. Sokol Michle A - Sokol Michle B 03.10.2017 19:45
2. BŠ - Tygři Praha - Sokol Stodůlky 03.10.2017 20:10
3. SK Zbraslav - Aritma Praha C 05.10.2017 18:35 Kotrbatá Z., Šťastný J.
6. VSK Iuridica - TJ Sokol Jinonice 05.10.2017 19:10
mladší minižákyně U12, Přebor , Základní fáze
4. NOBILES Nusle - BA Sparta 07.10.2017
6. BŠ Praha - HB Basket Praha 07.10.2017
8. Basket Slovanka - BŠ Praha 07.10.2017
9. BA Sparta - USK Praha 07.10.2017
10. NOBILES Nusle - USK Praha 07.10.2017
12. HB Basket Praha - Basket Slovanka 07.10.2017