www.cbf.cz - Soutěže - Aktuální utkání

aktuální utkání

21.01.2018

ženy, ŽBL , Základní část , 16. kolo
DSK Basketball Nymburk - Žabiny Brno 17:00 historie
muži, 1. liga , Základní část - skupina Západ , 7. kolo
Sokol Písek - GBA 18:00 historie
muži, 1. liga , Základní část - skupina Západ , 16. kolo
Slavoj Litoměřice - BC Vysočina 16:00 historie
muži, 1. liga , Základní část - skupina Východ , 16. kolo
BC Nový Jičín - Basketbal Olomouc 16:00 historie
Sokol Šlapanice - SKB Zlín 16:30 historie
Snakes Ostrava - BK Opava "B" 17:00 historie
Královští sokoli - Synthesia Pardubice 18:00 historie
juniorky U19, extraliga , základní část , 16. kolo
Sokol Nusle - Studánka Pardubice 09:00 historie
B. Jablonec n. N. - BK Strakonice 10:00 historie
Sokol Nilfisk H. Králové - KP Brno 11:00 historie
Loko Trutnov - Žabiny Brno 11:45 historie
USK Praha - SBŠ Ostrava 12:00 historie
Basket Slovanka - BA Sparta Praha 12:00 historie
junioři U19, extraliga , základní část , 14. kolo
Snakes Ostrava - USK Praha 09:00 historie
Sokol Písek - GBA 10:00 historie
BK Loko Plzeň - Sokol pražský 10:00 historie
Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 10:30 historie
Slavoj Litoměřice - SAM Brno 12:00 historie
BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 12:00 historie
juniorky U19, liga , finálová skupina , 2. kolo
DBaK - BSK CTJ Jičín 13:00 historie
juniorky U19, liga , play-out A , 2. kolo
HB Basket - Slovan Litoměřice 12:30 historie
juniorky U19, liga , play-out B , 2. kolo
Lokomotiva Liberec - BC Kolín 11:30 historie
juniorky U19, liga , play-out C , 2. kolo
OSK Olomouc - SKB Tišnov 10:00 historie
BK Příbor - Jiskra Kyjov 12:00 historie
starší žákyně U15, žákovská liga , Extraliga , 4. kolo
USK Praha - KP Brno 10:00 historie
Basket Slovanka - Žabiny Brno 10:00 historie
Levhartice Chomutov - Sokol Nilfisk H. Králové 10:00 historie
HB Basket - OSK Olomouc 10:30 historie
BA Sparta - BK Havířov 11:00 historie
DBaK - BSK TJ Jičín 15:00 historie
starší žákyně U15, žákovská liga , Liga sk. A , 5. kolo
Pastelka MB - Sluneta Ústí n.L. 09:00 historie
BK Strakonice - Basketbalová škola - Tygři Praha 10:00 historie
BK Brandýs n. L. - BK Horejsek Děčín 12:45 historie
Basket Říčany - BA K. Vary 15:00 historie
starší žákyně U15, žákovská liga , Liga sk. B , 5. kolo
Sokol Nilfisk H. Králové B - Panter Javorník 09:00 historie
BK Ústí nad Orlicí - BK Sojky Pelhřimov 10:00 historie
OP Prostějov - SKB Tišnov 10:00 historie
junioři U19, liga , finálová skupina , 1. kolo
BC Kolín - Královští Sokoli 12:00 historie
junioři U19, liga , finálová skupina , 2. kolo
NH Ostrava - SLUNETA Ústí n. L. 08:30 historie
Snakes Ostrava B - Sokol Žižkov 11:00 historie
junioři U19, liga , play-out A , 2. kolo
Levharti Chomutov - ŠSK Slaný 08:00 historie
BK Horejsek Děčín - GBA B 13:30 historie
junioři U19, liga , play-out B , 2. kolo
Loko Trutnov - Fio banka J. Hradec 14:00 historie
Sokol Josefov - BC Vysočina 16:30 historie
junioři U19, liga , play-out C , 2. kolo
Slavia Kroměříž - Jiskra Kyjov 10:00 historie
BC Nový Jičín - SKB Zlín 13:00 historie
žáci U15, žákovská liga , Extraliga , 4. kolo
BK Pelhřimov - BA Nymburk 09:00 historie
BA Sparta - NH Ostrava 09:00 historie
Slavoj Litoměřice - SAM BŠM Brno 10:00 historie
BŠ Tygři Praha - Tygři JBC Brno 10:00 historie
Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov 10:00 historie
BSK Modřany - Jižní supi - Synthesia Pardubice 15:00 historie
žáci U15, žákovská liga , Liga sk. A , 5. kolo
BA Tygři Louny - Sokol Písek 10:30 historie
BK Klatovy - Kondoři Liberec 11:00 historie
USK Praha - Fio banka J. Hradec 12:00 historie
Lokomotiva Plzeň - BK Horejsek Děčín 12:15 historie
žáci U15, žákovská liga , Liga sk. B , 5. kolo
TJ Start Havířov - BK Opava 10:00 historie
Basket Poděbrady - Královští Sokoli 11:00 historie
Sokol Vyšehrad - BC Vysočina 15:00 historie
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina A , 14. kolo
Levhartice Chomutov B - ASK Lovosice 12:00 historie
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina C , 10. kolo
MEZ Mohelnice - Hranické panterky 13:00 historie
starší žákyně U15, nadregionální soutěž , skupina D , 8. kolo
BK Žabiny Brno B - BK Blansko 09:00 historie
BK Žabiny Brno B - BK Blansko 11:00 historie
starší žákyně U15, nadregionální soutěž , Skupina A2 , 2. kolo
Sokol Kladno - BK Beroun 10:00 historie
BA Tygřice Louny - HB Basket B 10:30 historie
starší žákyně U15, nadregionální soutěž , skupina C1 , 4. kolo
Lokomotiva Liberec - Lokomotiva Trutnov 09:30 historie
starší žákyně U15, nadregionální soutěž , skupina B2 , 1. kolo
Příbram - Tigers Č. Budějovice 13:00 historie
junioři U19, nadregionální soutěž , skupina C , 8. kolo
BK Krnov - SAM Brno C historie
BK Krnov - SAM Brno C historie
žáci U15, nadregionální soutěž , skupina C 1 , 4. kolo
BK SLUNETA Ústí n.L. - R&J EBC Mělník (ms) 09:30 historie
Horejsek Děčín B - BK Kralupy(ms) 11:15 historie

18.01. -- 19.01. -- 20.01. -- 21.01. -- 22.01. -- 23.01. -- 24.01.

zobrazit jen MNBL a EŽBF


Hlavní partneři
  • Mattoni
  • Mondo
  • Tipsport
  • Nike
Mediální partneři
  • Basketmag
  • Český rozhlas
  • ČT4
  • iDnes
  • MF Dnes
  • Tvcom.cz
Partneři
  • Czechtourism
  • Čeps,a.s.
  • Česká pošta
  • České dráhy
  • Molten
  • Olma
  • Sport Bohemia
  • Perskindol
Patroni / Instituční partneři
  • Asosiace školských sportovních klubů
  • Český olympijský výbor
  • FIBA
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Český svaz tělesné výchovy