www.cbf.cz - Evropské poháry

Evropské poháry

 

Muži

 

ČEZ Basketball Nymburk

Soutěž: Basketball Champions League

Fáze: Skupina D

 

10.10.2017 ČEZ Basketball Nymburk - Nanterre 92
72:81 (16:24; 39:41; 53:66)
17.10.2017 ČEZ Basketball Nymburk - Aris 99:70 (27:18; 46:41; 71:54)
24.10.2017 Telekom Baskets Bonn
- ČEZ Basketball Nymburk 87:89 pr.
(20:19; 32:35; 54:59)
31.10.2017 ČEZ Basketball Nymburk - Besiktas Sampo Japan 64:70 (23:14; 36:31; 46:55)
08.11.2017 Sidigas Avellino - ČEZ Basketball Nymburk 80:63 (23:14; 42:36; 61:50)
14.11.2017 ČEZ Basketball Nymburk - Oostende 86:72 (26:28; 51:41; 71:56)
06.12.2017 Stelmet Zielona Gora - ČEZ Basketball Nymburk 82:88 (23:30; 45:55; 67:71)
13.12.2017 Nanterre 92
- ČEZ Basketball Nymburk 84:90 (14:23; 42:45; 57:67)
19.12.2017 Aris - ČEZ Basketball Nymburk 65:71 (11:17; 23:42; 45:51)
09.01.2018 ČEZ Basketball Nymburk - Telekom Baskets Bonn
106:98 (30:24; 55:45; 78:68)
16.01.2018 Besiktas Smapo Japan - ČEZ Basketball Nymburk 91:80 (25:19; 51:27; 67:50)
23.01.2018 ČEZ Basketball Nymburk - Sidigas Avellino 81:77 (28:16; 44:40; 66:56)
31.01.2018 Oostende - ČEZ Basketball Nymburk 73:79 (14:26; 37:44; 47:59)
07.02.2018 ČEZ Basketball Nymburk - Stelmet Zielona Gora 84:70 (20:21; 47:35; 63:52)

 

Fáze: play-off

 

07.03.2018 AEK Athens - ČEZ Basketball Nymburk 88:98 (14:21; 30:46; 57:69)
14.03.2018 ČEZ Basketball Nymburk - AEK Athens 82:93 (21:22; 40:42; 68:64)

 

 

BK JIP Pardubice

Soutěž: FIBA Europe Cup

Fáze: Kvalifikace

 

21.09.2017 CSU Sibiu - BK JIP Pardubice 78:79 (26:21; 37:36; 54:65)
27.09.2017 BK JIP Pardubice - CSU Sibiu 77:64  (20:15, 42:37, 70:52)
           
03.10.2017 BK JIP Pardubice - Proximus Spirou 75:92 (16:19; 37:41; 58:58)
11.10.2017 Proximus Spirou - BK JIP Pardubice 88:66 (20:14; 47:40; 67:53)

 

 

mmcité+ Brno

Soutěž: Helios Alpe Adria Cup

Fáze: Skupina C

 

25.09.2017 KK Osijek - mmcité+ Brno 90:84 (26:21; 45:41; 68:61)
07.11.2017 mmcité+ Brno - KK Osijek 73:53 (14:8; 25:25; 53:38)
14.11.2017 mmcité+ Brno - KK Sencur 95:79 (21:24; 47:39; 85:65)
22.11.2017 BK Dukes - mmcité+ Brno 71:77 (22:22; 42:47; 61:63)
23.01.2018 KK Sencur - mmcité+ Brno 78:73
22.12.2017 mmcité+ Brno - BK Dukes 78:49 (28:13; 50:25; 64:38)

 

Fáze: play-off

 

Čtvrtfinále          
17.02.2018 Helios Suns - mmcité+ Brno 64:67

(15:20; 32:38; 41:51)

24.02.2018 mmcité+ Brno - Helios Suns 78:40 (16:9; 34:25; 56:35)
           
Semifinále          
12.03.2018 Zlatorog Laško - mmcité+ Brno 73:69 (23:24; 43:35; 57:48)
19.03.2018 mmcité+ Brno - Zlatorog Laško 77:75 (10:16; 31:39; 52:52)

 

 

BK ARMEX Děčín

Soutěž: Helios Alpe Adria Cup

Fáze: Skupina B

 

25.10.2017 MBK Komárno - BK ARMEX Děčín 80:67 (20:15; 40:26; 59:45)
31.10.2017 BK ARMEX Děčín - Tajfun 98:80 (31:17; 63:51; 80:63)
24.11.2017 Tajfun - BK ARMEX Děčín 81:87 (17:26; 40:48; 65:69)
25.11.2017 Körmend - BK ARMEX Děčín 71:77 (23:15; 39:34; 58:49)
02.12.2017 BK ARMEX Děčín - Körmend 80:72 (20:19; 44:31; 59:58)
17.12.2017 BK ARMEX Děčín - MBK Komárno 84:70 (16:12; 45:28; 62:49)

 

Fáze: play-off

 

Čtvrtfinále          
22.02.2018 USK Praha - BK ARMEX Děčín 78:68 (21:19; 34:38; 63:53)
23.02.2018 BK ARMEX Děčín - USK Praha 83:81 (21:22; 47:40; 59:62)

 

 

USK Praha

Soutěž: Helios Alpe Adria Cup

Fáze: Skupina A

 

25.10.2017 BC Prievidza - USK Praha 78:73 (26:14; 46:27; 61:44)
07.11.2017 BC Vienna - USK Praha 83:71 (27:19; 48:35; 63:48)
09.01.2018
Zlatorog Laško - USK Praha 83:62 (25:19; 53:36; 77:52)
19.12.2017 USK Praha - Zlatorog Laško 74:62 (14:17; 40:30; 60:51)
10.01.2018 USK Praha - BC Vienna 99:78 (32:16; 56:40; 85:59)
05.02.2018 USK Praha - BC Prievidza 107:49 (32:12; 55:23; 85:35)

 

Fáze: play-off

 

Čtvrtfinále          
22.02.2018 USK Praha - BK ARMEX Děčín 78:68 (21:19; 34:38; 63:53)
23.02.2018 BK ARMEX Děčín - USK Praha 83:81 (21:22; 47:40; 59:62)
           
Semifinále          
12.03.2018 USK Praha - Levicki Patrioti 76:73 (22:20; 37:43; 60:57)
19.03.2018 Levicki Patrioti - USK Praha 79:74 (16:19; 39:37; 68:51)

 

 

SLUNETA Ústí nad Labem

Soutěž: Helios Alpe Adria Cup

Fáze: Skupina D

 

27.09.2017 SLUNETA Ústí nad Labem - UBSC Graz 93:44 (25:16; 52:27; 70:35) 
25.10.2017 SLUNETA Ústí nad Labem - Levicki Patrioti 69:72 (17:17; 36:34; 49:58)
08.11.2017 UBSC Graz - SLUNETA Ústí nad Labem 75:73 (20:14; 38:37; 57:53)
25.11.2017 Helios Suns - SLUNETA Ústí nad Labem 85:78 (20:18; 37:44; 62:55)
19.12.2017 Levicki Patrioti - SLUNETA Ústí nad Labem 92:78
(16:16; 35:40; 63:48)
10.01.2018 SLUNETA Ústí nad Labem - Helios Suns 112:83 (33:21; 69:46; 85:70)

 

 

 

Ženy

 

 

ZVVZ USK Praha

Soutěž: Euroliga

Fáze: Skupina A

 

11.10.2017 ZVVZ USK Praha - Bourges Basket 64:61 (20:13; 39:29; 50:45)
18.10.2017 Galatasaray - ZVVZ USK Praha 82:77 (21:18; 36:43; 55:55)
25.10.2017 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice
72:66 (19:16; 34:34; 55:45)
01.11.2017 Dynamo Kursk - ZVVZ USK Praha 109:88 (27:18; 55:34; 74:62)
22.11.2017 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM 88:51 (20:12; 35:30; 64:43)
29.11.2017 Sopron Basket - ZVVZ USK Praha 71:79 (15:21; 29:44; 49:54)
06.12.2017 ZVVZ USK Praha - Castors Braine 67:68 (14:18; 35:38; 51:57)
13.12.2017 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha 86:72 (28:23; 45:46; 63:61)
20.12.2017 ZVVZ USK Praha - Galatasaray 83:80 (16:22; 40:39; 64:55)
03.01.2018 CCC Polkowice
- ZVVZ USK Praha 51:61 (12:12; 27:28; 40:47)
10.01.2018 ZVVZ USK Praha - Dynamo Kursk 56:88 (9:27; 27:45; 43:66)
17.01.2018 ESBVA-LM - ZVVZ USK Praha 59:72 (19:23; 29:42; 46:58)
24.01.2018 ZVVZ USK Praha - Sopron Basket 61:77 (20:20; 34:44; 45:61)
31.01.2018 Castors Braine - ZVVZ USK Praha 71:75 (16:25; 33:44; 48:53)

 

 

Fáze: play-off

 

28.02.2018 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Praha 97:70 (26:7; 52:26; 75:45)
07.03.2018 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg 54:73 (20:19; 32:38; 40:53)

 

 

Basketball Nymburk

Soutěž: Eurocup

Fáze: Skupina H

 

12.10.2017 GDESA-Barreiro - DSK Basketball Nymburk 70:62 (20:21; 36:39; 54:51)
19.10.2017 DSK Basketball Nymburk - KSC Szekszard
69:86 (15:21; 32:46; 49:63)
25.10.2017 DSK Basketball Nymburk - Virtus Eirne 58:74 (12:20; 30:36; 44:52)
02.11.2017 DSK Basketball Nymburk - GDESA-Barreiro 80:69 (22:23; 39:41; 63:54)
22.11.2017 KSC Szekszard - DSK Basketball Nymburk 73:66 (17:24; 38:41; 56:57)
30.11.2017 Virtus Eirne - DSK Basketball Nymburk 79:69 (22:13; 41:36; 63:50)

 

* Tým DSK Basketball Nymburk obsadil ve skupině konečné třetí místo a do další fáze soutěže nepostoupil

 

 

KP Brno

Soutěž: Eurocup

Fáze: Skupina I

 

11.10.2017 KP Brno - TSV 1880 51:73 (12:14; 16:40; 29:58)
18.10.2017 Elfic Frobourg - KP Brno 72:52 (16:12; 24:25; 46:37)
25.10.2017 Reyer Venezia - KP Brno 83:52 (23:7; 48:24; 63:40)
02.11.2017 TSV 1880 - KP Brno 81:62 (14:22; 33:33; 51:44)
22.11.2017 KP Brno - Elfic Fribourg 86:79 (18:29; 45:51; 68:62)
28.11.2017 KP Brno - Reyer Venezia 51:76 (13:17; 19:39; 34:58)

 

* Tým KP Brno obsadil ve skupině konečné čtvrté místo a do další fáze soutěže nepostoupil

 

 

 

Sledujte také Středoevropskou ligu CEWL (SBŠ Ostrava, Basket Žabiny Brno) - oficiální stránky najdete zde.

 

 


Hlavní partneři
  • Mattoni
  • Mondo
  • Tipsport
  • Nike
Mediální partneři
  • Basketmag
  • Český rozhlas
  • ČT4
  • iDnes
  • MF Dnes
  • Tvcom.cz
Partneři
  • Czechtourism
  • Čeps,a.s.
  • Česká pošta
  • České dráhy
  • Molten
  • Olma
  • Sport Bohemia
  • Perskindol
Patroni / Instituční partneři
  • Asosiace školských sportovních klubů
  • Český olympijský výbor
  • FIBA
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Český svaz tělesné výchovy