www.cbf.cz - Home

Česká basketbalová federace

ženy, 1. liga , základní část , 19. kolo
USK Praha B - B. Jablonec n. N. 14:00 historie
Studánka Pardubice - Lokomotiva Liberec 15:00 historie
Sparta Praha - Sokol Nusle 18:00 historie
Žabiny Brno B - SK UP Olomouc 18:00 historie
KP Brno B - BK Havířov 19:15 historie
Sokol Pečky - Aritma Praha 20:00 historie
kadetky U17, extraliga , základní část , 19. kolo
Levhartice Chomutov - BK Strakonice 14:00 historie
KP Brno - BK Havířov 14:15 historie
Loko Trutnov - HB Basket 15:00 historie
Sokol Nilfisk H. Králové - USK Praha 15:00 historie
BA Sparta - Basket Slovanka 15:00 historie
Žabiny Brno - Studánka Pardubice 16:00 historie
kadeti U17, extraliga , základní část , 17. kolo
USK Praha - Kondoři Liberec 16:00 historie
BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 16:30 historie
Synthesia Pardubice - SAM Brno 17:00 historie
Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 17:00 historie
BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 17:00 historie
Sokol Písek - NH Ostrava 17:00 historie
muži, 2. liga , skupina A , 19. kolo
BK Kladno - SKB Rokycany 16:00 historie
BC Slaný - BK Mariánské Lázně 18:00 historie
Jiskra Domažlice - BC Benešov 18:00 historie
Sokol Vyšehrad - Sluneta USK Ústí n.L. 18:30 historie
Wolves Radotín - Slavoj BK Litoměřice "B" 19:00 historie
BK Klatovy - Sokol Písek B 19:00 historie
muži, 2. liga , skupina B , 19. kolo
Sokol Kbely - BK NAPOS Vysoká n.L. 16:00 historie
Fio banka J. Hradec B - Sokol Kutná Hora 16:30 historie
BK Přelouč - BA LYNX Liberec 17:00 historie
Sokol BK Chrudim - AŠ Mladá Boleslav 17:00 historie
Tesla Pardubice - Basket Poděbrady 17:00 historie
BK Brandýs n.L. - BVK Holice 17:00 historie
muži, 2. liga , skupina C , 19. kolo
BK Hladnov - Slovan Černá Pole 17:00 historie
BK Žďár n. S. - BK Lipník 18:00 historie
Renocar Podolí - KK Val. Meziříčí 18:00 historie
Sokol Karviná - TJ Šumperk 18:00 historie
VŠB Ostrava - SA Brno 18:00 historie
ženy, 2. liga , finálová skupina , 1. kolo
Pastelka MB - Basket Poděbrady 15:30 historie
Levhartice Chomutov - Prostějov 16:00 historie
Junior Kralupy - BA Sparta 16:30 historie
BK Strakonice B - Basketball Nymburk B 17:30 historie
ženy, 2. liga , skupina A2 , 1. kolo
Slovan Litoměřice - BC Benešov 13:00 historie
ženy, 2. liga , skupina B2 , 1. kolo
BK Příbor - SK Bruntál 13:00 historie
Žďár nad Sáz - BK Brandýs n.L. 17:30 historie
kadetky U17, liga , finálová skupina , 5. kolo
DBaK - BK Klatovy 17:00 historie
OSK Olomouc - BK Brandýs n.L. 17:00 historie
kadetky U17, liga , play-out A , 5. kolo
TJ Sokol Kladno - USK Praha B (51:71) (10:20 20:40 35:50)
Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n. L. 15:00 historie
kadetky U17, liga , play-out B , 5. kolo
BC Kolín - Basket Slovanka B (65:58) (18:17 31:36 51:46 )
ADFORS Basket Litomyšl - Biž. Jablonec n.N. 10:30 historie
Sokol Nusle - Basket Říčany 20:00 historie
kadetky U17, liga , play-out C , 5. kolo
BC Vysočina - Žabiny Brno B 13:00 historie
KP Brno B - Jiskra Kyjov 16:30 historie
mladší žákyně U14, žákovská liga , Extraliga sk. A , 1. kolo
BK Strakonice - USK Praha 15:00 historie
BSK Jičín - ŠBK Sadská 17:00 historie
mladší žákyně U14, žákovská liga , Extraliga sk. A , 8. kolo
HB Basket - BA Sparta Praha (43:82) (7:27 14:52 28:70)
mladší žákyně U14, žákovská liga , Extraliga sk. B , 1. kolo
KP Brno - Žabiny Brno 12:15 historie
Studánka Pardubice - OP Prostějov 17:00 historie
mladší žákyně U14, žákovská liga , Liga sk. B , 1. kolo
Nobiles Nusle - PORG Basket 18:00 historie
BK Brandýs n.L. - B. Jablonec n. N. 18:00 historie
mladší žákyně U14, žákovská liga , Liga sk. C , 1. kolo
BŠ Tygři Praha - Basketbal Sokol H. Počernice 16:00 historie
mladší žákyně U14, žákovská liga , Liga sk. D , 1. kolo
SK Bruntál - OSK Olomouc 18:00 historie
kadeti U17, liga , finálová skupina , 5. kolo
Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 12:00 historie
Žďár nad Sáz. - BC Kolín 15:30 historie
BK Opava - BŠ Tygři Praha 17:00 historie
kadeti U17, liga , play-out A , 5. kolo
BA Sparta Praha - BA 2006´Roudnice n. L. 13:00 historie
Tigers Č. Budějovice - BSK - Jižní Supi 13:00 historie
BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 17:00 historie
kadeti U17, liga , play-out B , 5. kolo
Královští Sokoli - TJ Sokol BK Chrudim (63:68) (9:19 22:33 38:41)
BK Pelhřimov - BA Nymburk B 14:00 historie
BC Vysočina - USK Praha B 15:00 historie
kadeti U17, liga , play-out C , 5. kolo
SKB Zlín - BC Nový Jičín 14:00 historie
SK UP-BCM Olomouc - SAM Brno B 15:00 historie
Jiskra Kyjov - BK Hladnov 15:00 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Extraliga sk. A , 1. kolo
Sokol Pražský - USK Praha 14:00 historie
Sokol Písek - Fio banka J. Hradec 15:00 historie
BA Sparta Praha - BŠ - Tygři Praha 17:00 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Extraliga sk. B , 1. kolo
Synthesia Pardubice - BA Nymburk 14:30 historie
BVK Holice - Tygři JBC Brno 18:00 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. A , 1. kolo
BA Tygři Louny - ŠSK Slaný 13:00 historie
BK Jiskra Domažlice - BK Klatovy 15:00 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. A , 8. kolo
ŠSK Slaný - BA Tygři Louny 15:00 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. B , 1. kolo
BA 2006´ Roudnice n.L. - BK Kladno 09:00 historie
Sokol Vyšehrad - AŠ Mladá Boleslav 16:00 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. C , 1. kolo
Královští Sokoli - ADFORS Basket Litomyšl 14:30 historie
TJ Sokol Kbely - NBK Praha 2004 18:00 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. D , 1. kolo
BC Nový Jičín - BK Snakes Frýdek-Místek (56:79) (9:27 30:47 46:63)
Olomouc - BCM Orli Prostějov 13:00 historie
Sokol Šlapanice - Jiskra Kyjov 18:00 historie
mladší žáci U14, žákovská liga , Liga sk. D , 8. kolo
BCM Orli Prostějov - Olomouc 17:00 historie
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina B , 5. kolo
BK Přelouč - SŠB Pardubice 13:00 historie
BK Přelouč - SŠB Pardubice 15:00 historie
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina B , 10. kolo
Pastelka MB - TJ Sokol Stěžery 10:00 historie
Sojky Pelhřimov - Loko Trutnov B 10:00 historie
Pastelka MB - TJ Sokol Stěžery 12:00 historie
Sojky Pelhřimov - Loko Trutnov B 12:00 historie
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina C , 11. kolo
BBK Brno - MEZ Mohelnice 15:00 historie
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina D , 10. kolo
BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava C 15:00 historie
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina A1 , 2. kolo
Tygřice Louny - BCM Sokolov 10:00 historie
ASK Lovosice - Levhartice Chomutov B 15:00 historie
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina A2 , 2. kolo
Aritma Praha - BC Wizards 16:00 historie
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina A , 18. kolo
AŠ Mladá Boleslav - BK Horejsek Děčín 18:00 historie
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina A , 19. kolo
Slovan Varnsdorf - BK Teplice 17:00 historie
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina B , 13. kolo
Sokol Bor - ŠSK Slaný 10:00 historie
BKj Kralupy (MS) - TJ Klášterec 18:30 historie
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina C , 10. kolo
BC Kolín B - Basketbal TJ Svitavy 09:00 historie
BK Přelouč - Sokol Vysoké Mýto 09:00 historie
BC Kolín B - Basketbal TJ Svitavy 10:45 historie
BK Přelouč - Sokol Vysoké Mýto 11:00 historie
Tesla Pardubice - ADFORS Litomyšl 13:00 historie
BVK Holice - Spartak Rychnov n.K. 14:00 historie
Tesla Pardubice - ADFORS Litomyšl 15:00 historie
BVK Holice - Spartak Rychnov n.K. 16:00 historie
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina D , 10. kolo
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Žabovřesky (51:123) (13:42 27:71 40:95)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Žabovřesky (61:109) (23:33 35:62 48:89)
Loko Břeclav - BBK Blansko 15:00 historie
Loko Břeclav - BBK Blansko 17:00 historie

21.02. -- 22.02. -- 23.02. -- 24.02. -- 25.02. -- 26.02. -- 27.02.

zobrazit jen MNBL a EŽBL


Novinky


23.2.2018 Drama s vítězným koncem. Lvi jsou dál stoprocentní


22.2.2018 Lvi v kvalifikaci o MS 2019 křižují Evropu během jednoho dne


21.2.2018 Šance pro Sehnala, do Bulharska bez Půlpána a Bujnocha


19.2.2018 Nový program ČBF INTERNATIONAL CHALLENGES


18.2.2018 Nymburk obhájil i přes zakolísání, Svitavy slaví první medaili


17.2.2018 Kent dotáhl Beksu do finále, Nymburk drtil v útoku


více

Každý koš pomáhá

Každý koš pomáhá Hvězdy nepadají z nebe



Hlavní partneři
  • Mattoni
  • Mondo
  • Tipsport
  • Nike
Mediální partneři
  • Basketmag
  • Český rozhlas
  • ČT4
  • iDnes
  • MF Dnes
  • Tvcom.cz
Partneři
  • Czechtourism
  • Čeps,a.s.
  • Česká pošta
  • České dráhy
  • Molten
  • Olma
  • Sport Bohemia
  • Perskindol
Patroni / Instituční partneři
  • Asosiace školských sportovních klubů
  • Český olympijský výbor
  • FIBA
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Český svaz tělesné výchovy