www.cbf.cz - Home

Česká basketbalová federace

ženy, ŽBL , Play off, finále , 2. kolo
ZVVZ USK Praha - Hradec Králové (73:51) (15:10 35:20 59:36)
muži, 1. liga , Play out 13. - 20. místo , 8. kolo
BC Vysočina - BC Nový Jičín (74:67) (21:22 41:39 63:59)
muži, 1. liga , Play-off , 1. kolo
Basketball Nymburk B - Basket Košíře (97:50) (29:12 52:31 73:41)
muži, 1. liga , Play-off , 2. kolo
Sokol Šlapanice - Královští sokoli (64:97) (19:28 33:42 45:67)
BK Loko Plzeň - SKB Zlín (87:35) (15:7 33:10 64:24)
Basketbal Olomouc - Slavoj Litoměřice (77:81) (27:22 35:43 51:60)
juniorky U19, extraliga , Mistrovství ČR, o 3. místo , 1. kolo
BA Sparta Praha - USK Praha (92:89) (28:17 46:33 68:57 79:79)
SŠMH Handicap Brno - SBŠ Ostrava (72:56) (26:10 45:25 56:44)
kadeti U17, extraliga , play-out , 4. kolo
BK Loko Plzeň - NH Ostrava (69:63) (15:24 37:40 54:49)
Slavoj Litoměřice - BA Sparta Praha (65:74) (16:31 38:46 51:60)
starší žákyně U15, žákovská liga , Extraliga , 16. kolo
BA K. Vary - USK Praha (56:69) (17:20 36:36 45:57)
SBŠ Ostrava - HB Basket Praha (62:81) (18:20 32:49 49:70)
BSK TJ Jičín - SŠMH Handicap Brno (86:70) (11:24 34:38 63:47)
BK Havířov - BKj. Kralupy n.V. (60:64) (12:15 25:30 48:46)
starší žákyně U15, žákovská liga , Liga sk. B , 2. kolo
Panter Javorník - Jiskra Kyjov (32:24) (8:4 18:10 29:17)
starší žákyně U15, žákovská liga , Liga sk. B , 10. kolo
Jiskra Kyjov - Panter Javorník (23:29) (6:10 10:15 19:24)
mladší žáci U14, žákovská liga , MČR o 1. - 4. místo , o 3. místo , 1. kolo
Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 60:81 (17:24 27:40 44:60)
SAM BŠM Brno - BK Pelhřimov 74:85 (15:33 39:43 59:63)
mladší žáci U14, žákovská liga , MČR o 5. - 8. místo, o 7.-8. místo , 1. kolo
Sj. BK Litoměřice - BC Vysočina 74:55 (17:21 29:39 53:49)
BA Nymburk - NH Ostrava 71:52 (18:11 27:37 49:46)
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina A , 27. kolo
BCM Sokolov - SLUNETA Ústí n. L. (40:42) (10:9 22:16 32:26)
Pastelka MB - Sokol D. Počernice (39:57) (7:17 20:29 32:46)
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina B , 13. kolo
Sokol Josefov - BK Žďár n.S. B 09:00 historie
Sokol Josefov - BK Žďár n.S. B 11:00 historie
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina B , 14. kolo
BK Přelouč - TJ Sokol Stěžery 09:00 historie
BK Přelouč - TJ Sokol Stěžery 11:00 historie
starší žákyně U15, nadregionální soutěž , skupina C , 14. kolo
OP Prostějov - BK Vyškov (52:25) (14:2 23:8 40:18)
OP Prostějov - BK Vyškov (55:30) (14:2 27:15 40:23)
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina D , 16. kolo
Sl.Kroměříž B - NH VŠB Ostrava 16:30 historie

20.04. -- 21.04. -- 22.04. -- 23.04. -- 24.04. -- 25.04. -- 26.04.

zobrazit jen MNBL a EŽBL


Novinky


23.4.2017 Domácí SŠMH na Final 4 bez problémů, USK nezvládl ani jedno prodloužení


21.4.2017 Vyloupí BA Sparta po roce opět Rosničku?


19.4.2017 Podklady pro volební Valnou hromadu 2017


18.4.2017 Kurz Basketball Strength & Conditioning s Francescem Cuzzolinem


13.4.2017 Rozhodnutí Výboru ČBF v případu zápasu 1. ligy žen Kralupy - BA Sparta


7.4.2017 Objevená Uhrová: Motivace být jednou třeba i profesionál


více

Každý koš pomáhá

Každý koš pomáhá Hvězdy nepadají z nebe



Hlavní partneři
  • Mattoni
  • Mondo
  • Tipsport
  • Nike
Mediální partneři
  • Basketmag
  • Český rozhlas
  • ČT4
  • iDnes
  • MF Dnes
  • Tvcom.cz
Partneři
  • Czechtourism
  • Čeps,a.s.
  • Česká pošta
  • České dráhy
  • Molten
  • Olma
  • Sport Bohemia
  • Perskindol
Patroni / Instituční partneři
  • Asosiace školských sportovních klubů
  • Český olympijský výbor
  • FIBA
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Český svaz tělesné výchovy