www.cbf.cz - Home

Česká basketbalová federace

ženy, ŽBL , Základní část , 13. kolo
SBŠ Ostrava - Technic Brno (83:47) (23:20 40:33 55:42)
BA K. Vary - ZVVZ USK Praha (41:117) (11:18 18:56 26:86)
muži, 1. liga , Základní část - skupina Západ , 13. kolo
BC Vysočina - Sokol Pražský (91:70) (24:12 56:35 74:54)
Sokol Písek - Basket Košíře (87:68) (26:18 51:33 71:55)
Basketball Nymburk B - Slavoj Litoměřice (85:64) (20:15 41:36 65:53)
muži, 1. liga , Základní část - skupina Východ , 13. kolo
BCM Orli Prostějov - Basketbal Olomouc (101:70) (26:15 56:38 78:52)
SKB Zlín - Královští sokoli 17:00 historie
Snakes Ostrava - UP Olomouc (100:41) (26:10 53:18 74:30)
ženy, 1. liga , základní část , 12. kolo
Studánka Pardubice - Sokol Pečky (68:52) (22:6 39:20 56:33)
Sparta Praha - USK Praha B 10:30 historie
B. Jablonec n. N. - Sokol Nusle (83:48) (20:8 41:20 61:36)
Aritma Praha - Lokomotiva Liberec (81:60) (22:13 46:33 60:44)
KP Brno B - Žabiny Brno B (80:78) (24:23 46:41 64:57)
SK UP Olomouc - BK Havířov (64:57) (16:8 35:29 54:48)
kadetky U17, extraliga , základní část , 12. kolo
Loko Trutnov - Sokol Nilfisk H. Králové (52:64) (10:17 25:35 39:49)
BK Strakonice - BA Sparta (57:79) (11:18 25:33 44:53)
KP Brno - Žabiny Brno (58:71) (18:15 30:35 42:55)
muži, 2. liga , skupina A , 12. kolo
BK Klatovy - Jiskra Domažlice (56:69) (14:10 26:35 41:52)
BC Benešov - Sokol Písek B (62:76) (12:20 35:39 47:57)
Sokol Vyšehrad - Wolves Radotín 17:00 historie
muži, 2. liga , skupina B , 1. kolo
Sokol BK Chrudim - BK Přelouč (92:68) (28:16 57:34 77:54)
BA LYNX Liberec - AŠ Mladá Boleslav (53:61) (7:13 25:24 40:38)
muži, 2. liga , skupina B , 12. kolo
Fio banka J. Hradec B - Tesla Pardubice (79:71) (19:18 39:34 66:53)
Basket Poděbrady - Sokol Kutná Hora (74:67) (18:22 37:35 48:49)
muži, 2. liga , skupina C , 12. kolo
BK Krnov - TJ Šumperk (98:89) (20:21 43:43 73:69)
KK Val. Meziříčí - BK Lipník (66:49) (30:13 41:20 49:35)
ženy, 2. liga , skupina A , 14. kolo
Levhartice Chomutov - Slovan Litoměřice (65:59) (19:17 30:31 44:42)
BK Klatovy - Pastelka MB (53:106) (16:19 12:33 21:23)
ženy, 2. liga , skupina B , 14. kolo
Basketball Nymburk B - Žďár nad Sáz (70:46) (20:14 40:28 53:38)
Basket Poděbrady - Prostějov (60:73) (15:19 26:38 43:54)
SK Bruntál - BA Sparta (62:97) (15:30 32:50 50:68)
BK Příbor - BK Brandýs n.L. (69:68) (14:25 39:38 56:54)
kadetky U17, liga , skupina A , 12. kolo
TJ Sokol Kladno - DBaK (63:62) (10:21 22:40 40:50)
SLUNETA Ústí n. L. - USK Praha B (48:78) (5:21 19:42 35:58)
Loko Karlovy Vary - BK Klatovy (42:62) (7:17 8:23 12:8)
Slovan Litoměřice - BKj. Kralupy n.V. (47:67) (17:11 26:24 39:48)
kadetky U17, liga , skupina B , 12. kolo
Biž. Jablonec n.N. - ADFORS Basket Litomyšl (54:61) (9:17 23:30 38:46)
BC Kolín - Basket Slovanka B 11:00 historie
BK Brandýs n.L. - BK Žďár n. S. 14:30 historie
Basket Říčany - Sokol Nusle (58:78) (16:26 29:45 59:50 58:78)
kadetky U17, liga , skupina C , 12. kolo
Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B (35:74) (6:15 21:35 26:66)
OSK Olomouc - BC Vysočina (93:33) (24:15 42:21 74:23)
BK Havířov B - Žabiny Brno B 10:00 historie
KP Brno B - SBŠ Ostrava 14:00 historie
kadeti U17, liga , skupina A , 12. kolo
BK Klatovy - Sokol Vyšehrad (81:55) (10:13 39:31 62:37 )
Tigers Č. Budějovice - BSK - Jižní Supi (72:94) (16:21 32:43 66:50)
BA 2006´Roudnice n. L. - Levharti Chomutov (71:72) (13:23 29:35 50:54)
BA Sparta Praha - Sluneta Ústí n. L. 12:00 historie
kadeti U17, liga , skupina B , 12. kolo
Královští Sokoli - BK Pelhřimov (66:70) (22:14 38:37 57:51)
BC Kolín - USK Praha B (129:45) (34:15 70:27 106:29)
BA Nymburk B - BŠ Tygři Praha 13:30 historie
kadeti U17, liga , skupina C , 12. kolo
SK UP-BCM Olomouc - Žďár nad Sáz. (78:55) (18:13 39:27 61:44)
BK Opava - Jiskra Kyjov 10:00 historie
BK Hladnov - SKB Zlín (66:89) (17:18 38:42 48:66)
BC Nový Jičín - SAM Brno B (53:73) (9:28 15:13 19:14 10:18)
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina A , 10. kolo
Levhartice Chomutov B - BC Wizards (84:50) (18:11 34:30 60:42)
BCM Sokolov - BC Slaný (104:45) (26:9 48:24 76:42)
Tygřice Louny - Aritma Praha (91:47) (31:13 57:26 75:38)
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina C , 7. kolo
MEZ Mohelnice - Maják Vyškov 10:00 historie
kadetky U17, nadregionální soutěž , skupina D , 13. kolo
BK Frýdek-Místek - Krnov (60:50) (14:10 26:24 38:40)
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina A , 12. kolo
BK Teplice - AŠ Mladá Boleslav 09:30 historie
BA 2006´Roudnice n. L. B - BK Horejsek Děčín (84:51) (15:17 30:26 64:31)
kadeti U17, nadregionální soutěž , skupina D , 7. kolo
SK Žabovřesky - Žďár n. S. B historie
SK Žabovřesky - Žďár n. S. B historie

14.12. -- 15.12. -- 16.12. -- 17.12. -- 18.12. -- 19.12. -- 20.12.

zobrazit jen MNBL a EŽBL


Novinky


14.12.2017 Takový nerozbitný detail, říká o své nové masce Lukáš Palyza


12.12.2017 Prsteny mají Clippers, zážitky všichni


11.12.2017 Celý rok s reprezentanty - objednávejte kalendář na rok 2018


8.12.2017 O NBA prsteny podruhé. Jr. NBA League vyvrholí v úterý v Pardubicích


5.12.2017 Dotační program VIII MŠMT na rok 2018: Můj klub


5.12.2017 Litva, Brazílie a Česká republika. Lvi mezi skokany v žebříčku FIBA


více

Každý koš pomáhá

Každý koš pomáhá Hvězdy nepadají z nebe



Hlavní partneři
  • Mattoni
  • Mondo
  • Tipsport
  • Nike
Mediální partneři
  • Basketmag
  • Český rozhlas
  • ČT4
  • iDnes
  • MF Dnes
  • Tvcom.cz
Partneři
  • Czechtourism
  • Čeps,a.s.
  • Česká pošta
  • České dráhy
  • Molten
  • Olma
  • Sport Bohemia
  • Perskindol
Patroni / Instituční partneři
  • Asosiace školských sportovních klubů
  • Český olympijský výbor
  • FIBA
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Český svaz tělesné výchovy